18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2012

contowsky • 2012-11-10, 14:56
Zestawienie tego co działo się rok temu i zachęcenie do pójścia na marsz w tym roku


Beszczel

2012-11-10, 16:56
bydło a nie kraj..

go...........et

2012-11-10, 17:04
pesanserinusminor napisał/a:



po pierwsze jesteś śmierdzącym hanysem i nie powinieneś mieć prawa głosu

ps. widzę, że tefauen już nastroił gimbazę, lemingi i lewactwo



Ksiądz ostatnio snikersa nie dał, że jesteś taki podminowany? Wiesz, czytając twoje wypowiedzi mam skojarzenia z herbatą, obuwiem i prostytucją: gdzie się, k***a, taki trep ulung.

Piechur23

2012-11-10, 17:06
Pod takim filmikiem nie powinno być możliwości dodawania komentarzy. Bo odrazu wielkie poruszenie i wojna na na "argumenty". k***a zero komentarzy o filmiku, czy się komuś podobał czy nie.. tylko każdy pokazuje jaki to on jest mądry i jaki ma światopogląd. LUDZIE, mam świadomość ze głęboko w dupie macie moją opinię ale zaskoczę was ja też mam głęboko w dupie Waszą opinię i wszyscy tu nawzajem mamy a przynajmniej powinnyśmy mieć swoje własne wyrobione zdanie i tego się trzymać. Tak więc pozdrawiam wszystkich serdecznie i błagam się spinajcie się tak bo potem mama majtek nie dopierze.

di...........os

2012-11-10, 17:14
Jeśli chcecie zachęcić do marszu, czemu reklamujecie filmik na którym agresywne bydło się awanturuje? Zdawało mi się, że to święto narodowe, nie święto napie**alanki...

Pokażcie jak świętują wyłącznie patrioci, nie bojówkarze. Tych pierwszych jestem w stanie zrozumieć, choć sam z patriotyzmem nie mam wiele wspólnego.

Swoją drogą, też nie rozumiem po co upolityczniacie tę święto. Po co te fragmenty ze zdrajcami?

go...........et

2012-11-10, 17:14
dionizodoros napisał/a:

Jeśli chcecie zachęcić do marszu, czemu reklamujecie filmik na którym agresywne bydło się awanturuje? Zdawało mi się, że to święto narodowe, nie święto napie**alanki...

Pokażcie jak świętują wyłącznie patrioci, nie bojówkarze. Tych pierwszych jestem w stanie zrozumieć, choć sam z patriotyzmem nie mam wiele wspólnego.

Swoją drogą, też nie rozumiem po co upolityczniacie tę święto. Po co te fragmenty ze zdrajcami?



Głos z Wrocławia, zawsze mądrym głosem :roll:

Tester

2012-11-10, 17:14
k***a ruszyło mnie to. Płakałem, tak płakałem jak to oglądałem. Błagam wszystkich którzy jadą na marsz niepodległości, walczcie za Polskę! Dłużej tak nie wytrzymamy! ch*je sowieci nie dali nam rady, k***y hitlerowcy połamali na nas karki, więc p*zda Tusk niech skosztuje na własnej skórze do czego jest zdolny NARÓD POLSKI !

Cześć i Chwała !

go...........et

2012-11-10, 17:20
@Tester - skoro ci nie wygodnie to rusz dupę i zrób coś z tym. Myślisz, że jak inny sk***iel przyjdzie za tuska to będzie inaczej?

zielak300

2012-11-10, 17:20
Kogo jeszcze obchodzi polska ? ^^ Ja jestem w trakcie wyrabiania nowego obywatelstwa i sram na rzeczpospolitą.

go...........et

2012-11-10, 17:24
zielak300 napisał/a:

Kogo jeszcze obchodzi polska ? ^^ Ja jestem w trakcie wyrabiania nowego obywatelstwa i sram na rzeczpospolitą.



To nie ciśnij za mocno, bo rozum już wysrałeś.

r5k5

2012-11-10, 17:36
wy... z tą propagandą z tego portalu .... mam już dość oglądania i czytania propagandowych wpisów na innych portalach ... masz swoje poglądy polityczne to je prezentuj gdzie indziej .... trafiłem na ten portal bo miałem już dość jadu gdzie indziej i k***a i tutaj trafili ....

smyndryl

2012-11-10, 17:44
@gordonviet
Mądrze gadasz, ale proszę Cię, od Wrocławia - stolicy Śląska, wara!

faba

2012-11-10, 17:47
Nie wiem dlaczego w święto niepodległości dzieją się takie rzeczy na ulicach. I pytam poważnie. Dlaczego w to święto ludzie nazywani są zdrajcami, dlaczego są zamieszki? Zamiast być dumnym, cieszyć się... no k***a nie rozumiem!!!

go...........et

2012-11-10, 17:48
smyndryl napisał/a:

@gordonviet
Mądrze gadasz, ale proszę Cię, od Wrocławia - stolicy Śląska, wara!



To nie była ironia. A jakbyś był nieco bardziej spostrzegawczy to widziałbyś, że też pochodzę z tego zacnego miasta.

smyndryl

2012-11-10, 17:51
@gordonviet
Mądrze gadasz. ale od Wrocławia, pięknej stolicy Śląska, proszę Cię, wara!

@up
ewidentnie brak mi spostrzegawczości, podwójny komentarz tego dowodem. Przyznaję się do winy i oficjalnie deprekuję przed Tobą.

Ale szczerze, zawsze sprawdzasz skąd jest osoba której odpisujesz? ;)

Ataman

2012-11-10, 17:53
Pater patriae napisał/a:



" INFO: Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie donosu p. Janusza Korwin-Mikkego na WCz. Janusza Palikota, który opowiedział się za likwidacja państwa polskiego na rzecz państwa europejskiego.

W uzasadnieniu pan prokurator Przemysław Baranowski napisał:

Brak jest przesłanek do uznania, iż objęte zamiarem Janusza Palikota było pozbawienie Polski niepodległości ze szkodą dla niej”."

Do tej prokuratury mają zgłosić, k***a?




Tak, do tej