18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2012

contowsky • 2012-11-10, 14:56
Zestawienie tego co działo się rok temu i zachęcenie do pójścia na marsz w tym roku


Koniec Świata

2012-11-10, 21:42
@wiesiors4

Ja pie**olę. :roll:

Nie założę własnej partii. Poczekam, aż pojawi się odpowiednia dla mnie opcja.

Jakich turków, pedałów, feministek i palenia kościołów. Masz jakieś urojenia, czy jak? Świat już nie jest izolacjonistyczny i różni ludzie mieszkają na całym świecie. Chcesz ich pozabijać? Kościoły palił niejaki Varg Vikernes, skrajnie prawicowy pojeb. Chcę żeby każdy miał wybór odnośnie in-vitro, aborcji i eutanazji. Zajmij się własnym życiem i żyj w zgodzie z własnym sumieniem.

Żyjesz urojeniami, wstecznictwem i frazesami. To mi się głupio kojarzy.

Dla mnie skrajności prowadzą jedynie do zamordyzmu. Stalin mordował i Hitler mordował. Co za różnica? Detale w tych przypadkach nie mają żadnego znaczenia.

fistachu

2012-11-10, 21:51
niestety nie mamy już polityków nie skażonych, ani Po, SLD PSL PiS, czy jakakolwiek inna partia, nawet jkm itp. wszyscy reprezentują upadły w Polsce model postępowania. To jest moduł wmawiania ludziom tego co oni sami chcą usłyszeć, czyli pozornych sensacji, rozstań ideowych, napompowanych zarzutów jak też lekkomyślnej batalii ideowej. Nasza Polska zmienia się w taki swoisty Jerry Springer Show epatujący symbolami narodowymi.
Sam byłem w SLD swojego czasu, żałuje do tej pory(ze względu na lokalną ekipę), choć nadal sympatyzuje z ichniejszym programem najbardziej.
Bardzo mi przykro że kraj moich przodków wygląda od siedemdziesięciu siedmiu lat (z wiadomymi wyjątkami((tak wiem, ale na małą skale)))jak popychadło europy.
Prawda jest jedna gdyby nie Polska to cała europa by teraz wcinała na zasadzie haalal

Lam3rZ

2012-11-10, 22:06
co to za utwor od 9:35?

Q-BartNH

2012-11-10, 22:25
jeżeli nie Radio Maryja i GP to jakie k***a media w Polsce, jeszcze pokazują prawdę pytam się konkretnie zwłaszcza hejterów?

wiesiors4

2012-11-10, 22:28
Koniec Świata napisał/a:

@wiesiors4
Nie założę własnej partii. Poczekam, aż pojawi się odpowiednia dla mnie opcja.


Do usranej śmierci będziesz czekał. Każda partia, która jest mniejszym złem jest mocno izolowana od głównej sceny politycznej.
Cytat:

Jakich turków, pedałów, feministek i palenia kościołów. Masz jakieś urojenia, czy jak? Świat już nie jest izolacjonistyczny i różni ludzie mieszkają na całym świecie. Chcesz ich pozabijać? Kościoły palił niejaki Varg Vikernes, skrajnie prawicowy pojeb. Chcę żeby każdy miał wybór odnośnie in-vitro, aborcji i eutanazji. Zajmij się własnym życiem i żyj w zgodzie z własnym sumieniem.


Pisząc o paleniu kościołów miałem na myśli ataki na kościół, wiarę i wierzących.
Jak to jakich? Zobacz co się dzieje w UE. Byłeś w Holandii, Francji, Szwecji lub chociaż DE lub UK? Wszędzie turasy, madagaskarzy, skośni, czarni itd.
Holandia, Belgia, Hiszpania, Norwegia, Francja, Szwecja, Portugalia, Islandia i Dania - to kraje, w których MAŁŻEŃSTWA homo są legalne lub uznawane.
Nie chce mi się pisać dalszych przykładów, ale naprawdę nie wiesz czym jest teraz "nowoczesna Europa". To burdel na kółkach. UE już niedługo pie**olnie z wielkim hukiem.
Jak myślisz dlaczego Breivik się wk***ił?

Q-BartNH

2012-11-10, 22:37
jestem prawicowym faszystą ze średniowiecza, jestem za Polską i wolnorynkościowcem i pewnie mam zmanipulowany łeb przez Rydzyka.

Koniec Świata

2012-11-10, 22:39
Q-BartNH napisał/a:

jeżeli nie Radio Maryja i GP to jakie k***a media w Polsce, jeszcze pokazują prawdę pytam się konkretnie zwłaszcza hejterów?



To co pokazują Radio Maryja i Gazeta Polska to siedlisko kołtuństwa, pieniactwa i błazenady narodowo-katolickiej. Wytykają błędy PO, bo to jest proste, ale jak PiS rozpie**olił swój rząd w dwa lata i potem jego członkowie jak i zwolennicy robili wszystko, żeby przegrywać w kolejnych wyborach to też wina Tuska. W dupie mam te media i gówno obchodzi mnie ich "prawda". Rydzyk to porażka kościoła, koń trojański który sam mu szkodzi, mami starych ludzi jakimiś kompletnymi bredniami i wysysa z nich kasę.

wiesiors4

2012-11-10, 22:50
Koniec Świata napisał/a:


To co pokazują Radio Maryja i Gazeta Polska to siedlisko kołtuństwa, pieniactwa i błazenady narodowo-katolickiej. Wytykają błędy PO, bo to jest proste, ale jak PiS rozpie**olił swój rząd w dwa lata i potem jego członkowie jak i zwolennicy robili wszystko, żeby przegrywać w kolejnych wyborach to też wina Tuska. W dupie mam te media i gówno obchodzi mnie ich "prawda". Rydzyk to porażka kościoła, koń trojański który sam mu szkodzi, mami starych ludzi jakimiś kompletnymi bredniami i wysysa z nich kasę.


Ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie: "jeżeli nie Radio Maryja i GP to jakie k***a media w Polsce, jeszcze pokazują prawdę pytam się konkretnie zwłaszcza hejterów?". Poza tym co ma Rydzyk do tego? Że jest żałosną pijawką na dupie naiwnych ludzi itp itd to to fakt ale po co o nim wspomniałeś? Tak po prostu dla zasady bo inni ciągle po nim jadą?

di...........os

2012-11-10, 22:52
pesanserinusminor napisał/a:




nie rozumiem, to po ślunsku? pisz po polsku volksdeutschu



We Wrocławiu się nie mówi po Śląsku - było to w końcu przed wojną niemieckie miasto. Pomyliłeś z Katowicami.

Sądzę, że i w swoim mieście, czy gdzie tam mieszkasz, znajdziesz jakąś szkołę.

Koniec Świata

2012-11-10, 22:54
wiesiors4,

Będę czekał do końca świata. Nie będę popierał pomyleńców i oszołomów.

Kto ci niby zabiera kościół i wiarę? Kościół sam się kompromituje. Ludzie widzą tę obłudę, złodziejstwo i sami się od niego odsuwają. Ta okropna instytucja jest jak wrzód na dupie każdego państwa. Klechy włażą z buciorami w życie ludzi i politykują. Tak jak napisałem wcześniej, świat uległ naturalnym przemianom, już nie ma klasycznych państw narodowych, ludzie migrują za dobrobytem i się mieszają. To jest nieuniknione. Burdel, wojny, syf, bieda, wyzysk i niesprawiedliwość były zawsze. Na szczęście od czasów II WŚ nic poważniejszego w naszym regionie się nie wydarzyło i to jest właśnie zasługa integracji. Breivik się wk***ił, bo rozumował podobnie jak wy. Unia się tak szybko nie rozpadnie. Jej przeciwnicy wieszczą jej upadek nie od wczoraj.

wiesiors4,

Jaka to niby jest prawda co to ją te narodowo-katolickie tuby propagandowe pokazują?

wiesiors4

2012-11-10, 23:06
Widzę że żyjesz w przekolorowanej rzeczywistości. Za bardzo wierzysz w tą 'nowoczesną Europę', która śmierdzi pedałami, aborcją i eutanazją. Ja już trochę Europy zwiedziłem żeby wiedzieć czym to śmierdzi.
A jaka jest prawda głoszona przez skrajnie lewackie media? No i odpowiedz w końcu na pytanie: z jakich mediów (jakich gazet, portali) należy czerpać informacje z Polski?

Koniec Świata

2012-11-10, 23:21
wiesiors4,

Czy do ciebie, bałwanie, nie dociera: aborcja, eutanazja i homoseksualizm to zjawiska marginalne. Równie marginalne jak banda łysych przygłupów, miłośników austriackiego malarza, którzy mentalnie tkwią w ciemnej dupie. Tobie to śmierdzi, ale ludzie którzy w tej śmierdzącej nowoczesnej Europie mieszkają rozumieją rzeczywistość i są na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż typowy polski narodowy Ziemowit. Tego się nie da odwrócić. Wszystkich nie zabijesz i nie przepędzisz. Hitler w imię szlachetnych celów i pozbycia się niewygodnych spraw i ludzi mordował, selekcjonował i fantazjował. Zdechł jak śmieć w swoim j***nym bunkrze, a jego poplecznicy zostali zaj***ni przez wściekły tłum, osądzeni, rozstrzelani lub powieszeni. Jego ideologia została uznana za obłąkańczy terror i wszystko co się do niej odwołuje jest marginesem i tam musi pozostać. :badyl:

di...........os

2012-11-10, 23:31
radkow napisał/a:

Polacy zawsze byli wielkim narodem. Jednak od zawsze w naszej historii politycy niszczyli nasz kraj.



Wielkim w sensie 'ważnym', była w sumie przez góra 100 lat w ciągu naszej historii. Nigdy jednak nie była liczącym się graczem na arenie międzynarodowej.

Jeśli polityk jest polakiem, a Polska znaczy dokładnie tyle, ile zbiór wszystkich Polaków, wywnioskować można, że Polska sama zniszczyła Polskę.

I nie marudźcie, że nie macie nic wspólnego z tymi 'złymi' Polakami. Niektóre kraje sobie lepiej poradziły. Znaczy, że ludzie z innych krajów są albo bardziej zaradni, czy też inteligentniejsi, albo, że ludzie innych narodowości lepiej dbają o interesy swych narodów, albo, że przechodzimy po prostu zwyczajny etap rozwoju gospodarczego, który, fakt, jest ciężki, choć zwyczajnie wspólny wszystkim państwom. Przychylam się oczywiście ostatniej opcji: nie wierzę, że istnieć może skutek bez przyczyny - nie wierzę również w psychologizmy, że niby barwa narodowa, czy niemieszana krew uszlachetnia. Wszyscy ludzie są, i zawsze byli bardzo podobni do siebie. Potwierdzają to zresztą różne socjologie, psychologie i inne politologie.


I tak powinniśmy się cieszyć, że od upadku gospodarki centralnie sterowanej czterokrotnie wzrósł PKB per capita w Polsce.
Choć tak prawdę mówiąc, większa w tym zasługa zwykłych ludzi i przedsiębiorców - to oni tworzą PKB, nie, jak wydaje się ludziom, rząd.
Nie narzekajcie, że rozkradają kraj - gdyby PIS, albo SLD rządziło, poziom gospodarczy rozwijałby się w DOKŁADNIE tym samym tempie.

wiesiors4 napisał/a:


Ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie: "jeżeli nie Radio Maryja i GP to jakie k***a media w Polsce, jeszcze pokazują prawdę pytam się konkretnie zwłaszcza hejterów?". Poza tym co ma Rydzyk do tego? Że jest żałosną pijawką na dupie naiwnych ludzi itp itd to to fakt ale po co o nim wspomniałeś? Tak po prostu dla zasady bo inni ciągle po nim jadą?



Każda informacja ZAWSZE będzie przefiltrowywana przez mózg wcześniej już ukierunkowany politycznie. Dlatego niemożliwe jest coś takiego jak 'obiektywne media'. Człowiek nie ma obiektywnych zmysłów i obiektywnego myślenia (czyli takiego, jakim jest naprawdę; człowiek nie może się wyzwolić z myślenia podmiotowego, nie jest w stanie zdystansować się od własnej osoby, próbować opisywać bez zdziwienia czegoś, czego nie zna dobrze...), więc i nie będzie mógł NIGDY podać jakiejkolwiek obiektywnej prawdy.

wiesiors4

2012-11-10, 23:32
Koniec Świata napisał/a:

wiesiors4,

Czy do ciebie, bałwanie, nie dociera: aborcja, eutanazja i homoseksualizm to zjawiska marginalne. Równie marginalne jak banda łysych przygłupów, miłośników austriackiego malarza, którzy mentalnie tkwią w ciemnej dupie. Tobie to śmierdzi, ale ludzie którzy w tej śmierdzącej nowoczesnej Europie mieszkają rozumieją rzeczywistość i są na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż typowy polski narodowy Ziemowit. Tego się nie da odwrócić. Wszystkich nie zabijesz i nie przepędzisz. Hitler w imię szlachetnych celów i pozbycia się niewygodnych spraw i ludzi mordował, selekcjonował i fantazjował. Zdechł jak śmieć w swoim j***nym bunkrze, a jego poplecznicy zostali zaj***ni przez wściekły tłum, osądzeni, rozstrzelani lub powieszeni. Jego ideologia została uznana za obłąkańczy terror i wszystko co się do niej odwołuje jest marginesem i tam musi pozostać. :badyl:


To co cię do tej europy ciągnie? Taka teraz moda. Ze wsi do Warszawki a najlepiej, to żeby nie było państw tylko jedna wielka Europa. Tracenie tożsamości na rzecz jednej wielkiej wspólnoty. Jedna religia - ateizm (choć patrząc na UE to chyba bardziej islam), jedna waluta Euro i może jeszcze jeden język - angielski?
Bez sensu. Jestem przeciwnikiem UE - to jedno wielkie bagno.
W latach 80 i 90 każdy chciał być jak najbardziej amerykański. Teraz moda na jaranie się Europą. Bo bycie Polakiem i patriotą to zaściankowość i zacofanie.

di...........os

2012-11-10, 23:39
@wiesiors4

Jeśli chcesz uchodzić za godnego rozmówce, wyciągaj wnioski wyłącznie z argumentów. Bo wydaję mi się, że tego się trochę boisz (choć to strach nieświadomy: jakże to tak stanąć przed sądem wywodu ŚCISŁEGO, nie haseł rzucanych na wiatr).