18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2012

contowsky • 2012-11-10, 14:56
Zestawienie tego co działo się rok temu i zachęcenie do pójścia na marsz w tym roku


sidian

2012-11-10, 18:51
Zajebiście mi się podoba, jak zmanipulowani do granic możliwości przez portale pokroju "niezalezna" wyzywają skrajnie zmanipulowanych przez portale pokroju "gazeta.pl" od lemingów, a ci drudzy tych pierwszych od nazioli. To jest tak smutne, że aż paradoksalnie niemal zabawne.

MrSpook

2012-11-10, 19:13
Gdyby w stanach podczas 4-lipca, jakieś bydło z poza kraju przeszkadzało w obchodach święta niepodległości, to nie dość, że by dostali wpie**ol, może nawet ubici z broni palej przez tamtejszejszą Policję i obywateli, to Amerykanie wystawili im jeszcze dożywotni zakaz wjazdu do kraju.

Nie życzę sobie, aby z moich podatków, włodarze fundowali zagranicznemu lewackiemu bydłu prywatnej ochrony w postaci policji.

Nasza policja zachowała się jak ZOMO, bo zamiast wywieść to bydło lewackie z Niemiec poza Warszawę, gdy ono przeszkadzało w defiladzie historycznych grup rekonstrukcyjnych, nie reagowała na działania lewaków, zmieniła trasę legalnie zorganizowanej defilady, zamiast rozpędzić lewackie bydło. Zaczęli pałować własnych rodaków- na stronach niezależnych dziennikarzy pełno materiałów , policja zachowała się jak pies, który gryzie rękę swojego pana. Dopiero jak kibole wzięli się za ochronę rodaków, to nie polskie media, a tylko polskojęzyczne puściły jacy to kibole źli i w ogóle...
ZOMO też pałowało własnych rodaków, w obronie ruskich interesów.

ŻĄDAM OD POSŁÓW POLSKIEGO SEJMU DBANIA O INTERESY POLSKI I JEJ OBYWATELI! RZĄD NA BRUK, BRUK NA RZĄD!

riverisland83

2012-11-10, 19:17
Orzeł w sercu, hymn na ustach. Tak obalmy rządy Tuska! BÓG HONOR OJCZYZNA!

go...........et

2012-11-10, 19:21
riverisland83 napisał/a:

Orzeł w sercu, hymn na ustach. Tak obalmy rządy Tuska! BÓG HONOR OJCZYZNA!



Prędzej:
Polska w dupie,
W oczach obłęd,
Idę, k***a,
Podrzeć mordę.

roaster

2012-11-10, 19:44
@gordonviet

nie lepiej niech siedzi na dupie przed kompem i mysli ze pozjadal wszystkie rozumy.

riverisland83

2012-11-10, 20:00
@gordonviet

czerwień w sercu, fałsz i zdrada oto Twoja jest porada... tyle w temacie!

wiesiors4

2012-11-10, 20:01
Koniec Świata napisał/a:

Skrajuchy i oszołomy pokroju Cejrowskiego, Kaczyńskiego, Korwina-Mikke i innych kaleków politycznych skutecznie obrzydzają mi patriotyzm, robiąc sobie z niego polityczną szopkę. O kiboloidalnych troglodytach i innych łysych hakenkrojcach to już nawet szkoda gadać.


Dziwne, że nie wspomniałeś o tusku, paligłupie i grodzkim. Oh, wait przecież jesteś ich wyborcą, co widać po wielu twoich komentarzach pod patriotycznymi filmikami. Nie możesz świętować razem z innymi ludźmi z okazji tego, że wielu przodków poległo tylko po to, żebyś mógł być 'wolnym' i pisać takie zj***ne komentarze?
Naprawdę według Ciebie każdy patriota i uczestnik marszu to nazista? pie**olnij się w łeb i wyłącz TVN. Siejesz propagandę w komentarzach jak twój koleżka "Archeolog". Obaj siebie warci...

incu

2012-11-10, 20:09
Jeszcze nikt nie napisał?
Za cejrowskiego zawsze piwo.

Koniec Świata

2012-11-10, 20:12
wiesiors4

Jak mam świętować z wariatami i przygłupami, którzy gadają o obalaniu rządu i posługują się jakimiś frazesami z XIX wieku? Glosujcie na swoje skrajne opcje w wyborach, może jakimś cudem dostaną się do sejmu.

Tusk ani Palikot nie pie**olą ciągle o patriotyzmie jak nawiedzeni. Wycierać sobie mordę wartościami to każdy kretyn potrafi, ale wygrać w demokratycznych wyborach i nie rozpie**olić koalicji po dwóch latach to już wielki problem.

wiesiors4

2012-11-10, 20:18
Koniec Świata napisał/a:

wiesiors4

Jak mam świętować z wariatami i przygłupami, którzy gadają o obalaniu rządu i posługują się jakimiś frazesami z XIX wieku? Glosujcie na swoje skrajne opcje w wyborach, może jakimś cudem dostaną się do sejmu.

Tusk ani Palikot nie pie**olą ciągle o patriotyzmie jak nawiedzeni. Wycierać sobie mordę wartościami to każdy kretyn potrafi, ale wygrać w demokratycznych wyborach i nie rozpie**olić koalicji po dwóch latach to już wielki problem.


No tak patriota=przygłup. Debilem jesteś i tyle w temacie. Paligłup i inni podobni do niego nie gadają o patriotyzmie, bo w dupie mają ciebie i Polskę debilu. Zrozum to wreszcie! Wolą głosować nad aborcją, popierać pedałów, dyskutować o in vitro, i podlizywać się Angeli i Putinowi i rozebrać Polskę, żeby zrobić 'państwo europejskie'. Takiej chcesz k***a nowoczesności?!
Powiedz na co ty żeś głosował na wyborach? Pewnie sam głosowałeś na partię rządzącą albo paligłupa, którzy są tak naprawdę skrajnie lewicowi. Poza tym skrajna prawica to mniejsze zło niż skrajna lewica.

Koniec Świata

2012-11-10, 20:30
wiesiors4, Otóż nie głosowałem na nikogo. Po prostu nie byłem na wyborach, bo nie miałem na kogo głosować, ale uznaję ten ch*jowy rząd oraz prezydenta, bo zostali wybrani w wyborach. Tak, chcę nowoczesnego państwa europejskiego, a nie jakiegoś urojenia nacjonalistów i politycznych sabotażystów. To co sobą reprezentujesz nie kojarzy mi się z żadnym patriotyzmem, tylko z bezsensownym jarmarkiem i wariatkowem. Rzeczywistość się zmienia, a wy powtarzacie jakieś feudalne, pompatyczne bzdury. Czasy Romana Dmowskiego przeminęły z wiatrem i nigdy już nie wrócą. Wasze miejsce jest na marginesie.

Tak naprawdę nie widzę różnicy pomiędzy skrajną lewicą i skrajną prawicą. Skrajności zataczają koło i spotykają się w jednym miejscu tworząc obłąkańczy zamordyzm, który właściwie jest poza spektrum politycznym.

riverisland83

2012-11-10, 21:10
Koniec Świata

Czy Twój dziadek nie służył czasem w Gestapo? A to że na nikogo nie głosowałeś świadczy tylko o tym że Polskę masz w dupie!!! Może tak Ci dobrze bo wujek robił w Amber Gold a ciotka OLT!!!

POLSKO POWSTAŃ!!!

go...........et

2012-11-10, 21:12
riverisland83 napisał/a:

Koniec Świata

Czy Twój dziadek nie służył czasem w Gestapo? A to że na nikogo nie głosowałeś świadczy tylko o tym że Polskę masz w dupie!!! Może tak Ci dobrze bo wujek robił w Amber Gold a ciotka LTE!!!

POLSKO POWSTAŃ!!!



LTE? Wuja, jak już coś piszesz to chociaż, sprawdź jak się firma nazywała.

wiesiors4

2012-11-10, 21:14
Koniec Świata napisał/a:

wiesiors4, Otóż nie głosowałem na nikogo. Po prostu nie byłem na wyborach, bo nie miałem na kogo głosować, ale uznaję ten ch*jowy rząd oraz prezydenta, bo zostali wybrani w wyborach.


To może czas założyć własną partię?
Cytat:

Tak, chcę nowoczesnego państwa europejskiego, a nie jakiegoś urojenia nacjonalistów i politycznych sabotażystów.

Naprawdę? Nie widzisz co zachodnia Europa na siebie sprowadziła? Jesteś ślepy? Może ty chcesz turków, pedałów, refundacji in vitro, aborcji, eutanazji, feministek, palenia kościołów.. ale uwierz, że to nie prowadzi do niczego.
Cytat:

To co sobą reprezentujesz nie kojarzy mi się z żadnym patriotyzmem, tylko z bezsensownym jarmarkiem i wariatkowem.


Co takiego napisałem, że ci się tak głupio kojarzy?
Cytat:

Tak naprawdę nie widzę różnicy pomiędzy skrajną lewicą i skrajną prawicą. Skrajności zataczają koło i spotykają się w jednym miejscu tworząc obłąkańczy zamordyzm, który właściwie jest poza spektrum politycznym.


Naprawdę nie widzisz różnicy w postulatach lewicy i prawicy? Nie wierzę w to. Wytłumaczę ci na baaardzo prostym przykładzie: jedziesz powoli samochodem i skręcasz na maksa w lewo. Zaczynasz zataczać kółka. Teraz jedziesz tak samo, tylko że skręcasz w prawo. Również krążysz w kółko, ale w DRUGĄ STRONĘ! Teraz już pojmujesz?

generaleiroxD

2012-11-10, 21:35
Cytat:

po pierwsze jesteś śmierdzącym hanysem i nie powinieneś mieć prawa głosu



pesanserinusminor chyba cię jebło :ok***a: , a to niby dlaczego nie miałby mieć prawa głosu? Śląsk to województwo polskie i ma swoją gwarę tak samo jak inne województwa jeżeli o to ci chodzi, po za tym gdy by nie Śląsk to by pewno Warszawy nigdy nie odbudowano a długu gierka Polska by nigdy nie spłaciła.
Po za tym przez takich ciuli jak ty dochodzi w Polsce do podziałów na różne grupy i ludzie się kłócą zamiast wzajemnie wspierać. :D