18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2012

contowsky • 2012-11-10, 14:56
Zestawienie tego co działo się rok temu i zachęcenie do pójścia na marsz w tym roku


XxxX66

2012-11-10, 17:55
Pater patriae napisał/a:



" INFO: Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie donosu p. Janusza Korwin-Mikkego na WCz. Janusza Palikota, który opowiedział się za likwidacja państwa polskiego na rzecz państwa europejskiego.

W uzasadnieniu pan prokurator Przemysław Baranowski napisał:

Brak jest przesłanek do uznania, iż objęte zamiarem Janusza Palikota było pozbawienie Polski niepodległości ze szkodą dla niej”."

Do tej prokuratury mają zgłosić, k***a?



I Palikot w sondażach ma 10% poparcia i to tylko dlatego, że chce zalegalizować marihuane...

gordonviet napisał/a:



Pitolisz jak nawiedzony. Mówiąc szczerze mam w dupie te marsze i wieczne jojczenie o tym, jaki to tusk zły.
Dla władzy jestem raczej wygodny, odprowadzając 32% podatku i nie wykorzystując "możliwości" systemu socjalnego, a jednak dbam o swój kraj i zależy mi na nim.



rozumiem, ze to 32% to podatek dochodowy? To trochę cię zmartwie bo masz jeszcze VAT, wiec kradną ci troche więcej,

gordonviet napisał/a:

@Tester - skoro ci nie wygodnie to rusz dupę i zrób coś z tym. Myślisz, że jak inny sk***iel przyjdzie za tuska to będzie inaczej?



Bo jak sie myśli, że jedyne partie na jakie można oddać głos to te które są obecnie w parlamencie to nie, nie będzie inaczej

go...........et

2012-11-10, 17:56
@smyndryl

Pisze z poziomu forum, nie strony głównej więc od razu widzę.

prosiak43

2012-11-10, 17:57
Co to za muza na początku klipu?! Dzięki z góry

je...........ę

2012-11-10, 18:02
Po co tu wrzucać tego typu tematy.
Czytając te wszystkie komentarze wielokrotnie słyszałem,że większość jest poza granicami kraju,jest dzieciarnią na garnuszku rodziców lub jest tak zaradny i zajebiście ustawiony,że nic mu w życiu nie brakuje ;)

Tych ostatnich chciałbym obudzić,jeszcze za marzenia się nie płaci ale nikt nie powiedział,że nie mogę tego opodatkować.


Przecież te wszystkie tematy nie dotyczą nas prawda?Nam się tak dobrze żyje,nikt nas nie oszukuje, nikt nie działa na naszą szkodę,nic złego się nie dzieje,to po co podnosić krzyk prawda?

Kiedyś przyjdzie taki dzień lub już przyszedł,że zostaliście/zostaniecie źle potraktowani, dostaniecie niesłusznie mandat,odczujecie na własnej skórze nadużycie wladzy, wy lub wasze dzieci dostaniecie wpiernicz od jakiegoś młodziaka w mundurze co myśli że mu wszystko wolno a później nikt wam nie pomoże, ktoś z waszej rodziny zachoruje a nie bedzie dla niego łóżka lub leków albo po prostu lekarz będzie przedłużał kolejkę do operacji sugerując żebyście się udali do jego prywatnej kliniki lub dali coś pod stołem a ksiądz nie będzie chciał dać chrztu dziekcu bez ojca mimo tego,że ojciec to gwałciciel - wtedy dopiero zrozumiecie jaki problem jest w naszym kraju,wtedy dopiero wy podniesiecie krzyk i będziecie chcieli sprawiedliwości ale oświecę was sprawiedliwości nie ma i nie będzie wszystko już zabrnęło za daleko:
samobójstwa pod monitorowanymi celami i uciszanie mediów gdzie giną ludzie a wszystkie tematy szybko milkną bo to nie dotyczy nas a rodziny ofiar są jakimś cudem uciszane
stronnicze media
zabójstwa
kłamiący i śmijący się nam w twarz politycy,
zakłamane statystyki
wysprzedawanie polski
I SAME ZAKAZY!
Zakazali już wszystko i co by się nie działo co byśmy nie zrobili wszystko umilknie, zostanie przemilczane lub tak zmanipulowane,żeby wyszło że wszyscy be a oni dobrzy ;)

Nie będę pisał co trzeba zrobić bo mnie k***a zamkną za podżeganie do buntu :) hahah



j***ć system!

pesanserinusminor

2012-11-10, 18:07
gordonviet napisał/a:



Ksiądz ostatnio snikersa nie dał, że jesteś taki podminowany? Wiesz, czytając twoje wypowiedzi mam skojarzenia z herbatą, obuwiem i prostytucją: gdzie się, k***a, taki trep ulung.




nie rozumiem, to po ślunsku? pisz po polsku volksdeutschu

XxxX66

2012-11-10, 18:08
Jest coś co można zrobić legalnie, żeby zmienić to gówno ale to raczej nierealne, trzeba by oddać >75% głosów na np. Kongres Nowej Prawicy, dlaczego >75%? Bo trzeba by zmienić konstytucje,

radkow

2012-11-10, 18:08
Polacy zawsze byli wielkim narodem. Jednak od zawsze w naszej historii politycy niszczyli nasz kraj.

Koniec Świata

2012-11-10, 18:16
Skrajuchy i oszołomy pokroju Cejrowskiego, Kaczyńskiego, Korwina-Mikke i innych kaleków politycznych skutecznie obrzydzają mi patriotyzm, robiąc sobie z niego polityczną szopkę. O kiboloidalnych troglodytach i innych łysych hakenkrojcach to już nawet szkoda gadać.

ddobry10

2012-11-10, 18:22
7:40 ciary mnie przeszły .

go...........et

2012-11-10, 18:24
XxxX66 napisał/a:

rozumiem, ze to 32% to podatek dochodowy? To trochę cię zmartwie bo masz jeszcze VAT, wiec kradną ci troche więcej.


Na całe szczęście jeszcze VAT-u nie muszę odprowadzać.

XxxX66 napisał/a:


Bo jak sie myśli, że jedyne partie na jakie można oddać głos to te które są obecnie w parlamencie to nie, nie będzie inaczej



Poza parlamentem nie ma nikogo, kto byłby na tyle silny i miał na tyle dobre pomysły, że zająć się rządzeniem krajem. Korwin? Daruj sobie. Cenie faceta, ale jego pomysły mają się nijak do rzeczywistości.

WPIRKO

2012-11-10, 18:31
Coś Cejrowski pie*rzy głupoty... "Nie da sie reformować zepsutego systemu" ? Jak jest dobry to po jakiego ch*ja go reformować. Reforma powinna przynieść poprawę, bo po to się ją robi... Chyba Wojtuś Yerby się nie napił z rana :/

Garbatyx

2012-11-10, 18:37
japie**ole... jak pozbawienie państwa niepodległości może być nie na szkodę państwa SIC!

swir150

2012-11-10, 18:38
Wypowiedzi ludzi wychowanych na polsacie i tvnie powinny byc wyj***ne!
k***y siedzicie przed kompem i narzekacie jak nie na polityków to na tych co chca coś zrobić żeby żyło sie lepiej,
i pewnie połowa negatywów płynie z abw żeby nastwaić tych co jeszcze zdania sobie nie wyrobili.
k***a ludzie zacznijcie myśleć sami, nie dajcie sobą manipulować przez j***ne media.
Nie włączajcie tv k***a poza discovery!
Włączcie mózgi k***a, popatrzcie kto nami rządzi, j***ne żydy k***a w spółce z sowietami i niemcami!
Każda strona chce nas doić!!!
Weszlismy do uni tylko po ty aby młodzi inteligentni ludzie mogący zmienić cos, zagrozić władzy uciekli za granice,
a tuskok***y bez sprzeciwu weszli z powrotem do zsrr.
NASZ KRAJ UMIERA!!!!
WALCZMY!!!
Film megazajebisty!!!!!!!!!!!
Tusk to k***a i żyd!!!!

go...........et

2012-11-10, 18:43
@swir150
Wyhamuj trochę chłopie z tymi inwektywami.
Mówisz, że chcecie coś zrobić, zmienić? Słucham pomysłów. Na tę chwilę robicie wyłącznie gnój i rozpie**ol.
Pamiętaj, że media tej drugiej strony (wszystkie GP, Trwamy i niezależne) też kipią manipulacją, tyle, że w drugą stronę.

ma...........92

2012-11-10, 18:45
Po obejrzeniu tego z jednej strony mam ochotę pobawić się w Painkilera i dać policji dubeltówki do ręki... a temu, kto montował ten filmik i puścił Panią Turunen podczas hymnu pogratulować inteligencji...