18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej

TrolaTrola • 2023-03-12, 11:10
W Pruszkowie grupa dzieci będących przyszłością naszego narodu pokazuje koledze, że życie nie jest proste. Dzięki temu życiowemu doświadczeniu, na pewno wyciągnie wnioski na przyszłość i stanie się lepszym, silniejszym człowiekiem!

P.S. Dane uczestników pobicia są znane, na fejsbuku dostaja już komentarze z "podziękowaniami". Zablokowali swoje konta. Prawilna koleżanka z końcówki, już zdążyła publicznie wsypać wszystkich swoich kumpli.





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-13, 11:48 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

Gamcio1990

2023-03-13, 20:58
mynameisgod napisał/a:

chwast młodzieży polskiej


Proponuję wyrwać chwasta!

Jasiek93

2023-03-13, 22:46
Dostałem informację, że podobno ta laska urządziła inbę z płaczem, rykiem i zesraniem się w gacie zaraz po dostarczeniu jej przez policję do ośrodka dla nieletnich :-P

rafal_etz

2023-03-13, 22:59
Frajer jest to dostał, normalny człowiek by sie postawił wział nóż i przynajmniej jednemu wypluł flaki

TrolaTrola

2023-03-14, 12:54
Aktualizacja: wszystkie 6 osób zaangażowane w znęcanie sie zostało zatrzymanych na 3 miesiące osrodka dla nieletnich. Na telefonach znaleziono liczne inne nagrania gdzie dręczyli inne osoby w różnych terminach.

Anal_Intruder_69

2023-03-14, 20:31
TrolaTrola napisał/a:

Aktualizacja: wszystkie 6 osób zaangażowane w znęcanie sie zostało zatrzymanych na 3 miesiące osrodka dla nieletnich. Na telefonach znaleziono liczne inne nagrania gdzie dręczyli inne osoby w różnych terminach.



Geniusze :-D Wiedzieli, jakie szambo wybiło i nawet nie zresetowali srajfoników. Chociaż pewnie byli nawet i do tego za głupi (było to aż na szóstej stronie w instrukcji), albo ich "życie towarzyskie" przestałoby istnieć po takim zabiegu. Wszystkie selfiaczki i memiki do piachu...? To już lepiej strzelić kopytami!

Wiem, że da się odzyskać dane po formacie, ale k***a... Serio?

pankruk

2023-03-14, 21:42
rafal_etz napisał/a:

Frajer jest to dostał, normalny człowiek by sie postawił wział nóż i przynajmniej jednemu wypluł flaki



I smród by się za nim ciągnął jeszcze długie lata, rodzice mieliby problemy, odszkodowania, sądy i inne gówna. Czasami warto pomyśleć o konsekwencjach i najbliższych zanim zacznie się bronić honoru splamionego przez jakieś nieistotne wyroki marginesu społecznego i patologii.

bojleros

2023-03-14, 22:28
Batman_ napisał/a:

Marzy mi się brazylijski sposób nauczania takich sk***ysynow przeniesiony do Polski. Deskoterapie, solidne przekopki, łamanie paluchów itp itd. Do takich j***nych głąbów chyba tylko takie metody trafiają. A tak dostaną jakieś 500zl grzywny, może jakiś „dozór” kuratora i tyle.



Ale byłoby piękne darcie p*zd przez stare psycholochy w dd tvn.


krasnal_hałabała

2023-03-15, 06:52
majsterklepka napisał/a:

A cóż to za oburzenie, kiedyś tego nie było? Teraz jest sp***olenie umysłowe Lvl hard - to faktt, ale w latach 90
Było więcej patoli niż teraz, bieda jak ch*j, bezrobocie, wpływ ruskich na każdym kroku, to był dopiero syf



Wierz mi, w latach 90 tych było ch*jowo, ale nie aż tak...

Muminek69 napisał/a:

Kiedyś na Fb na grupie o zgrozo również dotyczącej Pruszkowa, opisała podobna sytuację, która przydarzyła się jej synowi i zdarzało się to notorycznie. Napisałem do niej w podobnym tonie. Powiedziała, że nie poda mi ich danych bo nie tak się załatwia takie sprawy. Policja ponoć nic nie zrobiła i nie zamierzała. Chciałem im przemówić do rozsądku. Cóż mamusia liczyła na polski wymiar sprawiedliwości. Szkoda mi jej. Kto wie może to ten sam chłopak.



Niestety, matki takie są, kobiety zgrywają silne i niezależne a prawda jest taka, że się wszystkiego boją i powinna wrócić kuratela mężczyzn nad kobietami. Nie tak się takie sprawy załatwia... jprdl a jak? dziecko własne ma skazać na śmierć? chłopak przeżyje, fakt, ale to co mu zrobią pozostanie z nim na całe życie, możliwe, że się na nie targnie.

postpost napisał/a:

czy możemy liczyć ma nagranie z tego spotkania terapeutycznego?



Miło by było, ale nie, ponieważ kolega, który chce się tym zająć nie jest idiotą, tylko szlachetnym człowiekiem i zapewne mężem i ojcem i chciałby z pewnością zachować anonimowość.

Anal_Intruder_69

2023-03-15, 09:36
Jakby kogoś interesowało, to wyciekły 2 nagrania poprzedzające zdarzenie. Nic się na nich takiego nie dzieje, możemy pooglądać sobie zachowanie "bohaterów" oraz posłuchać ich inteligentnych rozmów przy fajeczce.




UI666

2023-03-15, 20:04
Niczym sie to nie rozni od dorastania w latach 90-tych.

Yogo

2023-03-15, 21:51
mygyry napisał/a:

Lewactwo znalazło już przyczynę uczestniczenia w tym dziewczyny:



Proszę cie już nie mieszaj do tego polityki

rafal_etz napisał/a:

Frajer jest to dostał, normalny człowiek by sie postawił wział nóż i przynajmniej jednemu wypluł flaki



Byś dostał wpie**ol od 6 osób samemu ważąc 60kg to byś sie posrał a nie nóż wyjął.

Kidl3r

2023-03-16, 03:33
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Geniusze Wiedzieli, jakie szambo wybiło i nawet nie zresetowali srajfoników. Chociaż pewnie byli nawet i do tego za głupi (było to aż na szóstej stronie w instrukcji), albo ich "życie towarzyskie" przestałoby istnieć po takim zabiegu. Wszystkie selfiaczki i memiki do piachu...? To już lepiej strzelić kopytami!
Wiem, że da się odzyskać dane po formacie, ale k***a... Serio?



Dlatego prawdziwy format następuje młotkiem każdego urządzenia z komórkami pamięci.

grzebalec

2023-06-20, 20:44
Ponacinać i wrzucić do solanki...