18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej

TrolaTrola • 2023-03-12, 11:10
W Pruszkowie grupa dzieci będących przyszłością naszego narodu pokazuje koledze, że życie nie jest proste. Dzięki temu życiowemu doświadczeniu, na pewno wyciągnie wnioski na przyszłość i stanie się lepszym, silniejszym człowiekiem!

P.S. Dane uczestników pobicia są znane, na fejsbuku dostaja już komentarze z "podziękowaniami". Zablokowali swoje konta. Prawilna koleżanka z końcówki, już zdążyła publicznie wsypać wszystkich swoich kumpli.





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-13, 11:48 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

Buddaa09

2023-03-12, 13:12
a już przez chwilę myślałem że to Rosja.

dildo_baggins

2023-03-12, 13:22
A gdzie policja? Aha, zapomniałem, że ich głównym zadaniem jest ochrona k***y z Żoliborza.

boguslaw1234

2023-03-12, 13:30
Haha, ładnie się samozaorali.
Teraz policja zapuka do panny Julii K. i w mniej niż 100 sekund będzie miała imiona i nazwiska pozostałych osób do których będzie musiała zapukać :)
Ameby umysłowe :)

dżonyłojlker

2023-03-12, 13:30
TrolaTrola napisał/a:

Hej Ivan. U nas w Polsce to kacapem nazywamy tylko ciebie i twoich kumpli ze śmiecio rosji. Ukraińca to co najwyżej "Rusek" (nie mylić z rosjaninem).
Cieszę sie, że mogłem pomóc. Usprawnisz swój trolling i pare rubelków wartych 1 płatek papieru toaletowego wpadnie na twoje konto!



Bardzo ładnie, nie trzeba było dużo byś wypełznął spod swojego kacapskiego kamienia :ok: Na szkoleniu wam pewnie tego nie mówili, ale dla Nas, każde ścierwo gadające po rusku, jest j***nym kacapem :roll:

Wcześniej robiłeś to samo, szkalowanie Polaków i pisanie jakie tu bagno.

postpost

2023-03-12, 13:32
docent69 napisał/a:

Czy mógłbym Was drodzy sadole prosić o podanie namiarów na tych ludzi, skoro gdzieś są? Chciałbym, wspólnie ze znajomymi, odbyć z tą grupką rozmowę na temat tego, co się wydarzyło.
Z góry dziękuję. Może być informacja na priv.

czy możemy liczyć ma nagranie z tego spotkania terapeutycznego?

Antoni79

2023-03-12, 13:36
mygyry napisał/a:

j***na patologia, przyszli alimenciarze i samotne madki.
Takie gówno od razu powinno się trzymać w zamkniętych zakładach pracy.



Karyna pie**olona, ryj k***y od młodych lat. Pewnie olał szlaufa i ją tym uraził. I te pseudogangusy w pedalskich obcisłych dresach i tych k***a j***nych ciżemkach po 300 zł. Aż proszą się o spotkanie z glanami. Faktycznie lumpenproletarjat. Ani to k***a roboty mieć nie będzie, ani rodziny. Będzie hołota kopulować po blokach, rozsiewać syfa i pomnażać patologię. Reszta będzie zapie**alać za 1000 euro żeby te ludzkie ścieki utrzymywać. W tym kraju za bardzo szmatom się pobłaża. Nie każda samica to anioł.

rufusso

2023-03-12, 13:40
Kielu napisał/a:

Na front z nimi , niech się tam wykażą...



a czy my mamy wojne pedale zeby na front ich wysylac??? oczywisci skarcic tych śmieci spolecznych ale my nie mamy wojny zadnej zeby ich an fronty wysylac

bardak

2023-03-12, 13:43
majsterklepka napisał/a:

A cóż to za oburzenie, kiedyś tego nie było? Teraz jest sp***olenie umysłowe Lvl hard - to faktt, ale w latach 90
Było więcej patoli niż teraz, bieda jak ch*j, bezrobocie, wpływ ruskich na każdym kroku, to był dopiero syf



W latach 90 nie było komóreczek z kamerkami co najmniej 1080p i nielimitowanego internetu w kieszeni. Więc nie miały takie rzeczy jak wypływac na szerokie wody.

Antoni79

2023-03-12, 13:46
majsterklepka napisał/a:

A cóż to za oburzenie, kiedyś tego nie było? Teraz jest sp***olenie umysłowe Lvl hard - to faktt, ale w latach 90
Było więcej patoli niż teraz, bieda jak ch*j, bezrobocie, wpływ ruskich na każdym kroku, to był dopiero syf



Ja pamiętam szkołę, w której wymagano i uczono, pracę dla wszystkich, milicję która trzymała takich w ryzach. Kto nie wojował z władzą, to było mu dobrze. Dziś może pracujesz u rodziców tych dresów i co tydzień ci krzyczą, że za wolno pracujesz i za mało zarabiasz.

Za dużo zarabiasz.

SkoPio1

2023-03-12, 13:53
TrolaTrola napisał/a:

ymczasem parę godzin wcześniej:



A tak a propos twarzy - co to za moda, żeby włosy spod pach (albo te łonowe?) - przeszczepiać na brwi?

Pytam, bo nie jestem z modą na bieżąco...

tolanski1

2023-03-12, 14:13
W internecie nic nie ginie...
Młoda patola pastwiąca się na jednym chłopakiem.

KrwawyEric

2023-03-12, 14:34
Co za banda idiotów...nagrywać samemu dowody żeby pójść do poprawczaka... Mam nadzieję że tych wielkich maczo-chojraków dorwie paru byczków i będą ich dymać w dupę aż będą iskry lecieć, a te k***y z filmu to mają jeszcze bardziej przej***ne jak będą gwałcone i lizanie butów to będzie ich najmniejsze zmartwienie

banerr

2023-03-12, 14:35
Nie ma się co podniecać. Ryj widać, namierzyć i "spytać się" o dane reszty patusów. Finał sprawy w zależności od chęci i możliwości.

Siarek94

2023-03-12, 14:57
docent69 napisał/a:

Czy mógłbym Was drodzy sadole prosić o podanie namiarów na tych ludzi, skoro gdzieś są? Chciałbym, wspólnie ze znajomymi, odbyć z tą grupką rozmowę na temat tego, co się wydarzyło.
Z góry dziękuję. Może być informacja na priv.



Czyli jesteś taki sam jak oni?

Edding20

2023-03-12, 15:44
Proszę o namiary bo z kolegą nie mamy co robić w tym tygodniu i chętnie pojadę w polske :)