18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej

TrolaTrola • 2023-03-12, 11:10
W Pruszkowie grupa dzieci będących przyszłością naszego narodu pokazuje koledze, że życie nie jest proste. Dzięki temu życiowemu doświadczeniu, na pewno wyciągnie wnioski na przyszłość i stanie się lepszym, silniejszym człowiekiem!

P.S. Dane uczestników pobicia są znane, na fejsbuku dostaja już komentarze z "podziękowaniami". Zablokowali swoje konta. Prawilna koleżanka z końcówki, już zdążyła publicznie wsypać wszystkich swoich kumpli.





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-13, 11:48 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

toastt

2023-03-13, 00:02
TrolaTrola napisał/a:

A jak się już pod dupą zaczęło palić i cała Polska już wie jaką jesteś idiotką to...
"przeprosiny"
Tymczasem parę godzin wcześniej:



Nawet w swoim nicku umieściła jej przyszłą sygnaturę - dwie rozciągnięte dziury.

sebekkko

2023-03-13, 00:46
Co za c*pki, ciekawe czy w gułagu byli by tacy do przodu, wiadomo, słabszy i jeden bez pomocy to łatwo mu obić morde.

Jim_Carrey napisał/a:

Na wykopie na głównej jest wszystko ich profile na fb/insta



Dasz link?

7wporzondku

2023-03-13, 01:15
PIs napisał/a:

Przejedz ma dół, tam jest dyskusja



Daj ktoś screeny prosze bo nie chce tam konta zakładać

silwerbalk

2023-03-13, 01:48
Antoni79 napisał/a:

Super, ale rzeka gówna. Jak przez swój sp***olony łeb z kata stać się ofiarą. Teraz ta głupia c**a może nie wytrzymać tych potoków szamba. Tępy ryj upubliczniony i każdy w Polsce może sobie poużywać. Nie trzeba palić, jak Murzyna w oponie. Wolne media też dobrze dają radę. Chociaż delikatne deskowanko by się przydało.



Jak jej dobrze wjadą na atencję i imige to sama się wykruszy. ch*j przynajmniej jednej matki 500 plus mniej będzie i budżet choć minimalnie mniej obciążony

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-13, 07:49
Teraz czekamy na filmy ze sznurkiem jako rekwizytem u sprawców. Chociaż jeden to już będzie sukces i odelżenie społeczeństwa.

Jasiek93

2023-03-13, 08:50
@TrolaTrola

Dokopałem się do jej zdjęcia bez fotoszopa

8-)





Ekecheirianin31

2023-03-13, 09:27
majsterklepka napisał/a:

A cóż to za oburzenie, kiedyś tego nie było? Teraz jest sp***olenie umysłowe Lvl hard - to faktt, ale w latach 90
Było więcej patoli niż teraz, bieda jak ch*j, bezrobocie, wpływ ruskich na każdym kroku, to był dopiero syf



To ty chyba k***a mieszkałeś na jakieś wsi kolo granicy

SonikHvH

2023-03-13, 11:45
Jasiek93 napisał/a:

Kolejny z tej bandy którzy bili tego chłopaczka. Jak ktoś ma chęć i ma fb to niech wrzuci gdzieś tam gdzie gnoją tą k***e.



Wraca ode mnie było ostro

Skrzek007

2023-03-13, 12:09
Wracam od... Chłopaka....??
To wystarcza za komentarz :shock:

czorny711

2023-03-13, 13:15
TrolaTrola napisał/a:

Hej Ivan. U nas w Polsce to kacapem nazywamy tylko ciebie i twoich kumpli ze śmiecio rosji. Ukraińca to co najwyżej "Rusek" (nie mylić z rosjaninem).
Cieszę sie, że mogłem pomóc. Usprawnisz swój trolling i pare rubelków wartych 1 płatek papieru toaletowego wpadnie na twoje konto!



Saszka ty tam cicho ukrze

mazga50

2023-03-13, 14:03
pankruk napisał/a:

Standardowo w kilku mniejszego i słabszego



Jakieś geny murzynów były zamieszane w tworzeniu tej patologii.

Folur

2023-03-13, 18:14
nie będę bronić tej sytuacji, ale za moich czasow gorsze rzeczy sie dzialy i jakos cala Polska o tym nie slyszala ani tymbardziej prokuratura, nawet okregowa...

Kidl3r

2023-03-13, 18:27
"Najpierw Nasa potem masa dz**ki zwalcie mi ku*asa". Takie kamerzystka a motto życiowe. Dość twórcze... ;-)

eMJay8086

2023-03-13, 20:45
@TrolaTrola

Piękny rysunek.
W kwestii formalnej (jeśli to Twoje dzieło). Wyszło Ci 6 palców.