18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej

TrolaTrola • 2023-03-12, 11:10
W Pruszkowie grupa dzieci będących przyszłością naszego narodu pokazuje koledze, że życie nie jest proste. Dzięki temu życiowemu doświadczeniu, na pewno wyciągnie wnioski na przyszłość i stanie się lepszym, silniejszym człowiekiem!

P.S. Dane uczestników pobicia są znane, na fejsbuku dostaja już komentarze z "podziękowaniami". Zablokowali swoje konta. Prawilna koleżanka z końcówki, już zdążyła publicznie wsypać wszystkich swoich kumpli.





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-13, 11:48 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

waloos

2023-03-12, 19:22
W szkole zawsze istniało zjawisko gnojenia słabszych. W różnym stopniu, ale było. Nie popieram tego, to oczywiste, natomiast jedno mnie zastanawia - jak bardzo debilne są obecne dzieci, że dokumentują na filmach takie krzywe akcje.

CzarnyAdolf

2023-03-12, 19:23
Nagrywająca to Julia Księżka, fajne dupidło. Trzasnęło by się po pysku raz czy dwa i wyszłaby na prostą

Szary_Jeleń

2023-03-12, 19:44
docent69 napisał/a:

Czy mógłbym Was drodzy sadole prosić o podanie namiarów na tych ludzi, skoro gdzieś są? Chciałbym, wspólnie ze znajomymi, odbyć z tą grupką rozmowę na temat tego, co się wydarzyło.
Z góry dziękuję. Może być informacja na priv.




trytodie

2023-03-12, 19:45
Halman napisał/a:

nie ma to jak strzelić sobie w stopę wrzucając samemu do netu dowód przeciwko sobie..
jestem pod wrażeniem logiki tych kurzych móżdżków...



Cieszmy się z tego. Dzięki temu tak szybko ich namierzono.

luxpiotr

2023-03-12, 19:52
trytodie napisał/a:

Cieszmy się z tego. Dzięki temu tak szybko ich namierzono.


Szkoda, że przed sadolami...

Jasiek93

2023-03-12, 20:06
Terapia kablem od prodiża, pozbawienie komórek, komputerów,internetu minimum do 18 , powożenie pod samą szkołę samochodem w foteliku, powrót tak samo, wyjścia z domu tylko z rodzicem/opiekunem. No i cały czas nauka. Weekendy, każdy dzień wolny przed książkami , wakacje tak samo..Całe wakacje nauka od 7 do 16 , później praca dodatkowa i o 20 w łóżku 8-)

BJN

2023-03-12, 20:43
Można prosic o udostepnienie danych tej szmaty z konca filmu (najlepiej calej reszty tez). Moze na przykład ktoś ze stolicy odbędzie z nimi jakas rozmowe wychowawczą skoro ich starzy zawiedli w tej kwestii.

SuchyHarry

2023-03-12, 21:44
wincyj patosrimów, patogal i patoidoli. Kolejne roczniki sięgają intelektualnego dna - ja wiem, że każdy kiedyś sam błądził, odpie**alał numery i generalnie sam albo brał w czymś takim udział jako bijący albo ofiara, jeden ch*j (u mnie w gimbazie całe lata temu była podobna akcja, ale gość dostał wpie**ol zbiorowy, bo rozwalił specjalnie glukometr czy tam pompę insulinową słabszemu kumplowi-cukrzykowi. Pech chciał, że owy gość miał brata w starszej klasie, który poczekał na tego głąba ze współziomkiem pod szkołą i skasował tego typka dość mocno i były też jakieś sprawy na komendzie po tym) Ale - co trzeba mieć we łbie, żeby nagrywać to i potem jeszcze to samemu wrzucać na neta pokazując przy tym swój patusiarski ryj a na koniec jeszcze pisać że się nie brało w tym udziału :) Gratuluję tępoty umysłowej i współczuję jedynie faktu, że nic im nie zrobią, bo "przecież są nieletni". A każdy z tych debili (plus ta debilka co nagrywała) powinien tak samo dostać taki sam wpie**ol. Może dotrze wtedy do ich pustych pał, że jak ma się do kogoś problem, to rozwiązuje się to w pojedynkę, a nie zaprasza współziomków na lincz.


PS. TikTok to portal dla j***nych debili, bo właśnie przez akcje jego użytkowników zamknięto choćby zlib (teraz trzeba działać na jego wersji z TORa która działa kilka razy wolniej).

Magdziszka

2023-03-12, 22:31
Nastolatki teraz, to takie tępaki, że sama czasami mam ochotę im wpie**olić. Żeby się nie bronić tylko dać lać i poniżać, to też trzeba być niezłą brochą.

TrolaTrola

2023-03-12, 22:54
Magdziszka napisał/a:

Nastolatki teraz, to takie tępaki, że sama czasami mam ochotę im wpie**olić. Żeby się nie bronić tylko dać lać i poniżać, to też trzeba być niezłą brochą.



Widac, żeś baba. Próbuj się bronić przeciwko 6 przeciwnikom. W takich sytuacjach zalecane jest nie prowokowanie przeciwników, bo każda próba oporu może ich dodatkowo podk***ić. Jak nie będziesz reagowac to powinni się po chwili znudzić, bo im zalezy zebyś właśnie płakała, krzycała z bólu i próbowała uciekać i ich błagac o litość. Jak będziesz cicho, tylko się zasłaniać, to trochę pokopią i sobie pójda.

Adrian29198

2023-03-12, 23:00
Jak mnie to wk***ia w tych czasach naprawdę.. Nie dość, że idą w kilku, znęcają się nad słabszymi to jeszcze te j***ne Karyny bo to dziewczyną ani kobietą nazwać nie można. Popularne to się robi ale życzę tej patologii żeby kiedyś kogoś zabili i 25 lub dożywocie siedzieli. Zero szacunku dla takich szmat.

PieronJasnySzlag

2023-03-12, 23:12
Od dawien dawna różne spory w młodym wieku rozwiązywało się siłą ale...
1. dziewczyny nigdy nie uczestniczyły w takich sytuacjach
2. kiedyś za szkołą solówke miał mój kumpel z gościem którego bardzo nie lubiłem. Bójka bez rozstrzygnięcia ale ten którego nie lubilem w feworze walki stracił srebrny łańcuszek który ja podniosłem i po walce do niego podszedłem i mu go oddałem (mimo iź był warty sporo pieniędzy jak na tamte czasy). Kiedyś inaczej to wszystko wyglądało.

miedzianek

2023-03-12, 23:35
PieronJasnySzlag napisał/a:

Kiedyś inaczej to wszystko wyglądało.




Bo kiedys rodzice uczyli dzieci jakiegos szacunku i co to jest honor