18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej

TrolaTrola • 2023-03-12, 11:10
W Pruszkowie grupa dzieci będących przyszłością naszego narodu pokazuje koledze, że życie nie jest proste. Dzięki temu życiowemu doświadczeniu, na pewno wyciągnie wnioski na przyszłość i stanie się lepszym, silniejszym człowiekiem!

P.S. Dane uczestników pobicia są znane, na fejsbuku dostaja już komentarze z "podziękowaniami". Zablokowali swoje konta. Prawilna koleżanka z końcówki, już zdążyła publicznie wsypać wszystkich swoich kumpli.





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-13, 11:48 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

Halman

2023-03-12, 11:14
nie ma to jak strzelić sobie w stopę wrzucając samemu do netu dowód przeciwko sobie..
jestem pod wrażeniem logiki tych kurzych móżdżków...

woytasw

2023-03-12, 11:17
Sami się podpierdzielili.
Karyny i Brajany do utylizacji

Kielu

2023-03-12, 11:21
Na front z nimi , niech się tam wykażą...

mygyry

2023-03-12, 11:21
j***na patologia, przyszli alimenciarze i samotne madki.
Takie gówno od razu powinno się trzymać w zamkniętych zakładach pracy.

majsterklepka

2023-03-12, 11:27
A cóż to za oburzenie, kiedyś tego nie było? Teraz jest sp***olenie umysłowe Lvl hard - to faktt, ale w latach 90
Było więcej patoli niż teraz, bieda jak ch*j, bezrobocie, wpływ ruskich na każdym kroku, to był dopiero syf

TrolaTrola

2023-03-12, 11:36
A jak się już pod dupą zaczęło palić i cała Polska już wie jaką jesteś idiotką to...





"przeprosiny"

Tymczasem parę godzin wcześniej:




Batman_

2023-03-12, 11:37
Marzy mi się brazylijski sposób nauczania takich sk***ysynow przeniesiony do Polski. Deskoterapie, solidne przekopki, łamanie paluchów itp itd. Do takich j***nych głąbów chyba tylko takie metody trafiają. A tak dostaną jakieś 500zl grzywny, może jakiś „dozór” kuratora i tyle.

docent69

2023-03-12, 11:38
Czy mógłbym Was drodzy sadole prosić o podanie namiarów na tych ludzi, skoro gdzieś są? Chciałbym, wspólnie ze znajomymi, odbyć z tą grupką rozmowę na temat tego, co się wydarzyło.
Z góry dziękuję. Może być informacja na priv.

TrolaTrola

2023-03-12, 11:45
Filmik ukra... pożyczyłem z konta BONZAI_KING na twitterku. Jest tam cała dyskusja także ze scrinami kont z fejsbuka. Chyba łatwo znajdziesz.

radek225

2023-03-12, 12:02
Co trzeba mieć w bani aby kręcić tego typu film i jeszcze wrzucać swój pusty łeb do niego. Jak miało się te 20 parę lat to robiłem dużo gorsze rzeczy (nie znęcałem sie nad nikim) ale nie kręciłem tego i nie umieszczałem w internecie. Tutaj wyczuwam w powietrzu Sąd Rejonowy Pruszków, III Wydział Rodzinny i Nieletnich, jak ta j***na swołocz jest nieletnia. Nie mają chyba jeszcze 18-tki, a już przez 5 lat będą figurować w KRK i do końca życia w KSIP :lol: . Normalnie wymarzony start w dorosłość

pankruk

2023-03-12, 12:06
Standardowo w kilku mniejszego i słabszego

LouisdeFunes

2023-03-12, 12:12
ścierwa pod ścianę i rozstrzelać ale najpierw k***y porządnie rozjechać w p*zdę i w dupę