18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej

TrolaTrola • 2023-03-12, 11:10
W Pruszkowie grupa dzieci będących przyszłością naszego narodu pokazuje koledze, że życie nie jest proste. Dzięki temu życiowemu doświadczeniu, na pewno wyciągnie wnioski na przyszłość i stanie się lepszym, silniejszym człowiekiem!

P.S. Dane uczestników pobicia są znane, na fejsbuku dostaja już komentarze z "podziękowaniami". Zablokowali swoje konta. Prawilna koleżanka z końcówki, już zdążyła publicznie wsypać wszystkich swoich kumpli.





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-03-13, 11:48 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

TRQPL

2023-03-12, 12:24
To wszustko wina przemocy w grach i polskiego rapu :)

Jim_Carrey

2023-03-12, 12:25
Morda kurewki ha tfu na patologie



mygyry

2023-03-12, 12:32
majsterklepka napisał/a:

A cóż to za oburzenie, kiedyś tego nie było? Teraz jest sp***olenie umysłowe Lvl hard - to faktt, ale w latach 90
Było więcej patoli niż teraz, bieda jak ch*j, bezrobocie, wpływ ruskich na każdym kroku, to był dopiero syf



A nie spoko, skoro tak to niech się młodzież kopie.
Wróćmy jeszcze do palenia na stosie, bo tak też kiedyś było, gwałty też mile widziane

TrolaTrola

2023-03-12, 12:33
radek225 napisał/a:

Nie mają chyba jeszcze 18-tki,




Rocznik 2008, w innym filmiku ze zdarzenia jedna z oprawczyń zarzuca bitemu, zę ją okłamał z datą swojego urodzenia. To chyba jej ex chłopak jest.

dżonyłojlker

2023-03-12, 12:34
TrolaTrola napisał/a:

naszego narodu



Te, saszka, coś ci się chyba poj***ło. Dobrze pamiętam co odpie**alałeś w komentarzach pod tematem z wojny kacap vs kacap.

Mentalissues

2023-03-12, 12:37
Rośnie nam pokolenie tiktokowców...

Jim_Carrey

2023-03-12, 12:38
Pato gale takim szczeniakom w głowach pie**olą do tego jebnieci rodzice i potem jest to co wyżej...

luxpiotr

2023-03-12, 12:48
Mam nadzieję, że mieszkańcy zajmą się odpowiednio tymi szczylami.

Qbaste

2023-03-12, 12:56
No do oklepu patole

ficus192

2023-03-12, 13:01
Ona powinna obciągać za darmo do końca życia. Obciągać stare niemyte fiuty i wylizywac odbyty - koniecznie!!!! :mrgreen:

Muminek69

2023-03-12, 13:02
docent69 napisał/a:

Czy mógłbym Was drodzy sadole prosić o podanie namiarów na tych ludzi, skoro gdzieś są? Chciałbym, wspólnie ze znajomymi, odbyć z tą grupką rozmowę na temat tego, co się wydarzyło.
Z góry dziękuję. Może być informacja na priv.



Kiedyś na Fb na grupie o zgrozo również dotyczącej Pruszkowa, opisała podobna sytuację, która przydarzyła się jej synowi i zdarzało się to notorycznie. Napisałem do niej w podobnym tonie. Powiedziała, że nie poda mi ich danych bo nie tak się załatwia takie sprawy. Policja ponoć nic nie zrobiła i nie zamierzała. Chciałem im przemówić do rozsądku. Cóż mamusia liczyła na polski wymiar sprawiedliwości. Szkoda mi jej. Kto wie może to ten sam chłopak.

paragon0

2023-03-12, 13:05
Chyba srogi wpie**ol się szykuje dla nich

Jim_Carrey

2023-03-12, 13:05
Na wykopie na głównej jest wszystko ich profile na fb/insta

TrolaTrola

2023-03-12, 13:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

Te, saszka, coś ci się chyba poj***ło. Dobrze pamiętam co odpie**alałeś w komentarzach pod tematem z wojny kacap vs kacap.



Hej Ivan. U nas w Polsce to kacapem nazywamy tylko ciebie i twoich kumpli ze śmiecio rosji. Ukraińca to co najwyżej "Rusek" (nie mylić z rosjaninem).

Cieszę sie, że mogłem pomóc. Usprawnisz swój trolling i pare rubelków wartych 1 płatek papieru toaletowego wpadnie na twoje konto!