18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim tak naprawdę jest 20letni milioner ?

straatveger • 2012-12-08, 00:05


Czy tak się zachowuję młody milioner? Czy właśnie na to się ma czas prowadząc klinikę ?

Apropo jego FB http://www.facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Gość prawie codziennie dodaje tam wpisy, komentuje posty innych. Robi z siebie gwiazdę, wiecznie ma na to czas. Znam wiele innych osób prowadzących własne biznesy (dużo mniejsze) i umówmy się że to właśnie oni nie mają czasu się wysrać. Przeciętny właściciel sklepu wstaje o 5 rano. Tak samo ci więksi - czym większy biznes - tym mniej czasu.
Koleś ma fryzurę jak gwiazda Hollywood, drogie ciuchy, a pie**oli ciągle że nawet teraz odmawia sobie zakupu drożdzówki za 1.2zł Wcześniej oglądałem inny jego wywiad gdzie jakaś laska pyta się jego o podatek przy umowach o dzieło - zgubił się chłopak totalnie i od razu zmienił temat.

Koleś mówi ,że pracuje od 13 roku życia, klinikę założył mając 19 (btw. czy to marzenie każdego 13 latka ?) Kiedyś musiał się nauczyć, angielskiego, musiał się nauczyć prowadzenia biznesu, skończyć Szkołę, liceum zdać maturę do tego pracował 6 lat ! Obliczyłem że pracując 6 lat po 6 godzin dorywczą 365 dni w roku zarabiając 10 zł na godzinę można zarobić 150 tyś złotych co jest powiedzmy sobie szczerze mocno naciągane. Musiał coś jeść, za coś podróżować i jakoś się ubierać.

Czy 150 tyś wystarczy na otworzenie KLINIKI Kosmetyki ESTETYCZNEJ ? Powiecie - chwila chwila - są kredyty. Kredyty ? Kto rozmawia z 20 latkami z abstrakcyjnymi pomysłami, do tego trzeba mieć zdolnośc kredytową i historię. Nawet jak przynosisz do banku biznesplan bank potrzebuję gwarancji. I jeszcze jakieś pie**olenie o sprzedaży paneli z pokoju, kto kupuje używane panele

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?
Użytkownik którzy rozwiąże zagadkę zostaje moim idolem :ok: :ok: :ok:

Mi...........te

2012-12-08, 00:12
Homo-niewiadomo

KlotorKurwa

2012-12-08, 00:15
Wygląda na takiego co to sobie szpachle na gębę nakłada a nie na kogoś kto pracuje od 13 roku życia. Chyba że dorabiał jak bohaterzy filmu "Świnki".

AdmirałFloty

2012-12-08, 00:22
Moim zdaniem ten przygłup jak go wcześniej nazwałeś Piotrem jest z zawodu synem rodziców.

Kupa_w_majtkach

2012-12-08, 00:24
Piotr Kaszubski
Zdobywał doświadczenie i kontakty pracując przy produkcji wielu reklam telewizyjnych. W ESTINITY, dba o ducha zespołu, kontaktuje się z mediami i zaprasza gwiazdy do współpracy. Odpowiadając na pytanie: ” Co jest w życiu dla Ciebie najważniejsze ” mówi krótko – „Miłość i ESTINITY”

Tak jest napisane na stronie tej jego kliniki....

"Moją pierwszą pracą było wywożenie odchodów ze stajni.Pracowałem tłumacząc z języka angielskiego, pieliłem w ogródkach duńskich milionerów mchy w ich posiadłości. Miałem również hodowle świerszczy, które sprzedawałem osobom hodującym gady. Zagrałem między innymi główną rolę w teledysku Kayah "Za późno", w kilku serialach, filmie oraz w wielu reklamach krajowych i zagranicznych. "

Jak tak zapiepszał przez 6 lat, to możliwe, że mógł dorobić się tych kilkunastu tysięcy+ niby jest właścicielem tej kliniki kosmetycznej co mu kase też przynosi...

Moreq

2012-12-08, 00:25
k***a ale z was ch*je. Typowe polaczki (nawet nie Polaczki) którzy gówno osiągnęli i sapią do innych.
Ciekawostka, pudzian oprócz tego że jest strongmenem i walczy w KSW ma własną firmę spedycyjną.. k***a na pewno dał dupy, bo skąd niby ma pieniądze?

Przestanie przepijać i przepalać własną kasę to może do czegoś dojdziecie.

straatveger

2012-12-08, 00:27
No właśnie ale gdzie dowody, może ktoś go zna ? Liczę na sadoli, bo ten jego ryj, wplatanie słówek HELLO, WHO CARES, arogancja i pewność siebie tak mnie wk***iają, że zamknąłbym go razem z testovironem w piwnicy :)

to co on się k***a urodził ze znajomością angielskiego ? i jeszcze tłumaczył zarabiając na tym ? Tak perfekcyjnie zdąrzył go opanować ?

Amonarity

2012-12-08, 00:27
Jest PR'owcem, który właśnie wzbudził Twoje zainteresowanie.
Koleś z ch*j wie kiego drzewa się zerwał i namącił Ci w głowie na tyle, byś umieścił jego post na forum, które dzięki monopolowi na gore jest jednym z najlepszych targetów marketingowych w Polsce.
I Ty na tym forum zadajesz pytania, które nasuwają kolejne pytania, a co za tym idzie - podnoszą popularność i zainteresowanie danym tematem.
W ten właśnie sposób jakiś mądry człowiek o nazwisku Kaszubski wyr*chał Cię w dupę swoim pomysłem na życie.

Dziękuję za uwagę, idę dalej oglądać "Dlaczego Ja?!".

straatveger

2012-12-08, 00:29
Cytat:

Przestanie przepijać i przepalać własną kasę to może do czegoś dojdziecie.


Ja piłem dzisiaj wódeczkę, popalałem fajeczki i również doszedłem - nawet dwa razy :mrgreen:
A tak poważnie to szukamy, tego co takie naiwne polaczki jak Ty łykają jak młode pelikany na sniadanie - kłamstwa :)

markedone

2012-12-08, 00:35
Gówno mnie on obchodzi, robicie k***a mać drugą matkę madzi.
wielkie brawa dla Was.

piratv90

2012-12-08, 00:39
Kłamstwo aż razi w oczy

lie

2012-12-08, 00:40
Nie wiem o ch*j chodzi, ani co to za typ. Wiem natomiast, że pisze się apropos :)

Sorg

2012-12-08, 00:57
Pewnie kolejny wepchnięty po Waśniewskiej, żeby ludzi czymś zająć. Albo pralnia brudnych pieniędzy pod medialną przykrywką... nie wiem, w sumie mam to w dupie. :P

wiktor4024

2012-12-08, 00:59
Gratuluje mu, może chociaż on z nas wszystkich będzie miał klawe życie :)

ti...........ax

2012-12-08, 01:03
Zobaczcie jak on o sobie mówi, z jaką wyższością. Nic tylko czeka na komplementy i opowiada jakieś bajki jak to bieda piszczała w jego życiu.
Firma remontowa nie wywiązała się z terminu i płacą mu kary umowne więc na remoncie zarabia. No k***a magia i tęcza. Koleś normalnie gdzie nie postawił nogi tam mu kasa do sakwy leciała. On nie ma pojęcia co robi, jak wygląda praca, taki z niego biznesmen jak z koziej dupy trąbka.

Jeśli nie rodzice to nie mam pojęcia skąd miał kasę i pomysł. On się nie potrafi wysłowić a co dopiero jakieś negocjacje nie wspominając już o prowadzeniu takiej kliniki. Mówił w wywiadach ze nie wtrąca się w to co robią lekarze i specjaliści w jego klinice, no k***a tak jak by miał coś do powiedzenia.

Ogólnie jebie reklamą kliniki na kilometr, ludzie lubią takie historie.