18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim tak naprawdę jest 20letni milioner ?

straatveger • 2012-12-08, 00:05


Czy tak się zachowuję młody milioner? Czy właśnie na to się ma czas prowadząc klinikę ?

Apropo jego FB http://www.facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Gość prawie codziennie dodaje tam wpisy, komentuje posty innych. Robi z siebie gwiazdę, wiecznie ma na to czas. Znam wiele innych osób prowadzących własne biznesy (dużo mniejsze) i umówmy się że to właśnie oni nie mają czasu się wysrać. Przeciętny właściciel sklepu wstaje o 5 rano. Tak samo ci więksi - czym większy biznes - tym mniej czasu.
Koleś ma fryzurę jak gwiazda Hollywood, drogie ciuchy, a pie**oli ciągle że nawet teraz odmawia sobie zakupu drożdzówki za 1.2zł Wcześniej oglądałem inny jego wywiad gdzie jakaś laska pyta się jego o podatek przy umowach o dzieło - zgubił się chłopak totalnie i od razu zmienił temat.

Koleś mówi ,że pracuje od 13 roku życia, klinikę założył mając 19 (btw. czy to marzenie każdego 13 latka ?) Kiedyś musiał się nauczyć, angielskiego, musiał się nauczyć prowadzenia biznesu, skończyć Szkołę, liceum zdać maturę do tego pracował 6 lat ! Obliczyłem że pracując 6 lat po 6 godzin dorywczą 365 dni w roku zarabiając 10 zł na godzinę można zarobić 150 tyś złotych co jest powiedzmy sobie szczerze mocno naciągane. Musiał coś jeść, za coś podróżować i jakoś się ubierać.

Czy 150 tyś wystarczy na otworzenie KLINIKI Kosmetyki ESTETYCZNEJ ? Powiecie - chwila chwila - są kredyty. Kredyty ? Kto rozmawia z 20 latkami z abstrakcyjnymi pomysłami, do tego trzeba mieć zdolnośc kredytową i historię. Nawet jak przynosisz do banku biznesplan bank potrzebuję gwarancji. I jeszcze jakieś pie**olenie o sprzedaży paneli z pokoju, kto kupuje używane panele

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?
Użytkownik którzy rozwiąże zagadkę zostaje moim idolem :ok: :ok: :ok:

NWC

2012-12-08, 15:03
Tato daj peniądze na kliniki

Jutro Ci dam bo dziś już śpie


true story.

michaljarosz

2012-12-08, 15:17
A moze wygral kilka baniek w totka nikomu nie powiedzial tylko scemnia w ten sposob.Jak bym wygral kilka baniek to tez bym raczej poszedl ta droga zeby ludzie mi nie mowili ze mialem zwykly fart ale zeby wygrac trzeba grac a ja nie gram:D ale glupi komentarz napisalem hehe zmeczony p pracy jestem to dlatego.

Ro...........ce

2012-12-08, 15:33
wygląda na lekko upośledzonego.

dudidudi

2012-12-08, 15:45
milioner czy nie. i tak jest ciotą.

BANNED

2012-12-08, 15:49
ciezko pracowal ciekawe k***a gdzie pewnie zawod syn ojca

da...........za

2012-12-08, 16:14
Po pierwsze, gdybym był najlepszym lekarzem (podobno takich ma), to:
1. nie rozmawiałbym z jakimś małolatem o biznesie. (20 letni milioner, raczej zaczynał jak mial 18-19?)
2. Ale rozmawiałbym gdyby stała za nim osoba gwarantująca mi "wejście" i nie "wyjście" z twarzą. Rozmawiałbym z tą właśnie osobą.
3. Osoba ta lub firma, misi zapewniać $$ na dzień dobry.
4. Pomysł takiej kliniki, jak i wiele rożnych naprwadę dobrych nazwijmy to patentów, ludzie sami mają w głowach, tak.... tacy zwykli ludzie. Tylko nie mają albo kasy i znajomosci, albo odwrotnie.
5. Chłopak ma 20 lat. Ktoś zainwestował w klinike. A młody figuruje, a to zaraz jakis serial, a to model, albo coś innego i przez kolejne 30 lat bedzie zarabial dla kogoś pieniadze. Ot, cała filozofia.

KKdemona

2012-12-08, 16:55
Ja szczerze to go pie**ole i zapominam o tym co mówił, robił itp. mam własne problemy a nie będę myślał o jakimś buraku co ma siana jak lodu, nie zazdroszczę ani nie życzę mu źle ale jak mu się powinie noga to będę się śmiał :D

Konikmamy

2012-12-08, 17:32
w latach 90 zostałby porwany w 2 dni od ujawnienia facjaty

kamiljan

2012-12-08, 17:34
z tyłu miejsce na jarmułkę..

Pajoresko

2012-12-08, 18:12
przecież on gra w tej reklamie co go królowa anglii niesie na barana :P

niie

2012-12-08, 18:17
co za lamus

tigerqaz

2012-12-08, 18:58
j***ny sprzedał mi na aukcji all...o Nokie N95 z rozj***nym sliderem...
a może to nie on ???

ellsworth

2012-12-08, 22:45
straatveger napisał/a:


DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?


Ja pie**ole, takie masz życiowe problemy? :homer:
Gdyby nie ten wpis, to pewnie bym o kolesiu w życiu nie usłyszał, a nawet jeśli to bym nie zwrócił uwagi. Doprawdy nie mogę zrozumieć co cię tak interesuje kim on jest i skąd ma pieniądze. Ma to ma. Robi z nimi co chce i jego sprawa, co cię to obchodzi, tak żeby to aż tutaj wstawiać? Chyba tylko zazdrość. Innego wytłumaczenia nie ma.

mordarca123

2012-12-08, 22:57
ch*ja sie znacie a gadacie. JA znam 19 latka ktory prawdopodobnie bedzie w wieku 21 milionerem.......
Trzeba miec łep na karku i zapie**alac a nie płakać ze -
-polsce sie nie da.
- nie mam czasu bo studia
- nie mam czasu bo koledzy
- nie dam rady
- bo inni maja łatwiej
- nie mam kasy
- nie mam wsparcia
Skończecie pierniczyc tylko do pracy sie brac

Aha i co do tego ze im wiekszy biznes to mniej czasu .
standardowy polak w pracy po 8h pozniej dorabia.
i tak mu zycie leci
A majac kase nie musisz byc w czyms zajebisty masz od tego ludzi ktorym zlecasz , po ch masz cos robic sam jak inni zrobia cos lepiej

pomysle lepiej miec 100% z wlasnej pracy czy 1% z pracy miliona?

Kolesia z filmiku nie znam nie obchodzi mnie to czy ma kase czy nie. wiem ze mozna byc u nas w kraju bogatym tylko odrobina checi a nie wieczne narzekanie. Usmiech na twarzy i do przodu nie wazne co powiedza inni....