18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim tak naprawdę jest 20letni milioner ?

straatveger • 2012-12-08, 00:05


Czy tak się zachowuję młody milioner? Czy właśnie na to się ma czas prowadząc klinikę ?

Apropo jego FB http://www.facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Gość prawie codziennie dodaje tam wpisy, komentuje posty innych. Robi z siebie gwiazdę, wiecznie ma na to czas. Znam wiele innych osób prowadzących własne biznesy (dużo mniejsze) i umówmy się że to właśnie oni nie mają czasu się wysrać. Przeciętny właściciel sklepu wstaje o 5 rano. Tak samo ci więksi - czym większy biznes - tym mniej czasu.
Koleś ma fryzurę jak gwiazda Hollywood, drogie ciuchy, a pie**oli ciągle że nawet teraz odmawia sobie zakupu drożdzówki za 1.2zł Wcześniej oglądałem inny jego wywiad gdzie jakaś laska pyta się jego o podatek przy umowach o dzieło - zgubił się chłopak totalnie i od razu zmienił temat.

Koleś mówi ,że pracuje od 13 roku życia, klinikę założył mając 19 (btw. czy to marzenie każdego 13 latka ?) Kiedyś musiał się nauczyć, angielskiego, musiał się nauczyć prowadzenia biznesu, skończyć Szkołę, liceum zdać maturę do tego pracował 6 lat ! Obliczyłem że pracując 6 lat po 6 godzin dorywczą 365 dni w roku zarabiając 10 zł na godzinę można zarobić 150 tyś złotych co jest powiedzmy sobie szczerze mocno naciągane. Musiał coś jeść, za coś podróżować i jakoś się ubierać.

Czy 150 tyś wystarczy na otworzenie KLINIKI Kosmetyki ESTETYCZNEJ ? Powiecie - chwila chwila - są kredyty. Kredyty ? Kto rozmawia z 20 latkami z abstrakcyjnymi pomysłami, do tego trzeba mieć zdolnośc kredytową i historię. Nawet jak przynosisz do banku biznesplan bank potrzebuję gwarancji. I jeszcze jakieś pie**olenie o sprzedaży paneli z pokoju, kto kupuje używane panele

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?
Użytkownik którzy rozwiąże zagadkę zostaje moim idolem :ok: :ok: :ok:

Carnom

2012-12-26, 18:35
jak nie pracuje w banku nie osiągnę takiej formy :( (((

Jopas91

2012-12-26, 18:49
Co to k***a za pedał ? :shock:

M@peT

2012-12-26, 20:03
Mało mu k***a jeszcze kasy ??

piratv90

2012-12-27, 02:43
o k***a jaki skandal!!!!
1:43 wsiada prawymi drzwiami a potem teleportuje się na miejsce kierowcy :O

incu

2012-12-27, 06:35
Siedzi jak ciota, wygląda jak ciota i mówi jak ciota... Wiecie co z nim zrobić?

kosasko

2012-12-27, 09:54
właściciel sadola?

krzysiek.ferdynus

2013-04-05, 10:27
dobra wyglada jak wyglada. mowi jak mowi.. ale Qrwa..nie ważne skąd ma siano.. bynajmniej nie przebzykał go ani nie przewciągał. jakiś tam pomysł ma. H00j mu w dupę i tak bo cwaniaczkuje za bardzo

AlexanderDeLarge

2013-04-06, 01:25
Mieszkałem w tym bloku co on, a jak skończyłem gimnazjum, to on do niego poszedł ;) więc jedyne co o nim wiem, to że był jakiś spedalony i był świńskim blondynem, ale pewnie dorósł i mu włosy pociemniały ;]

aga2021

2019-05-19, 16:17
Bardzo dobra reklama jak widać.