18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim tak naprawdę jest 20letni milioner ?

straatveger • 2012-12-08, 00:05


Czy tak się zachowuję młody milioner? Czy właśnie na to się ma czas prowadząc klinikę ?

Apropo jego FB http://www.facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Gość prawie codziennie dodaje tam wpisy, komentuje posty innych. Robi z siebie gwiazdę, wiecznie ma na to czas. Znam wiele innych osób prowadzących własne biznesy (dużo mniejsze) i umówmy się że to właśnie oni nie mają czasu się wysrać. Przeciętny właściciel sklepu wstaje o 5 rano. Tak samo ci więksi - czym większy biznes - tym mniej czasu.
Koleś ma fryzurę jak gwiazda Hollywood, drogie ciuchy, a pie**oli ciągle że nawet teraz odmawia sobie zakupu drożdzówki za 1.2zł Wcześniej oglądałem inny jego wywiad gdzie jakaś laska pyta się jego o podatek przy umowach o dzieło - zgubił się chłopak totalnie i od razu zmienił temat.

Koleś mówi ,że pracuje od 13 roku życia, klinikę założył mając 19 (btw. czy to marzenie każdego 13 latka ?) Kiedyś musiał się nauczyć, angielskiego, musiał się nauczyć prowadzenia biznesu, skończyć Szkołę, liceum zdać maturę do tego pracował 6 lat ! Obliczyłem że pracując 6 lat po 6 godzin dorywczą 365 dni w roku zarabiając 10 zł na godzinę można zarobić 150 tyś złotych co jest powiedzmy sobie szczerze mocno naciągane. Musiał coś jeść, za coś podróżować i jakoś się ubierać.

Czy 150 tyś wystarczy na otworzenie KLINIKI Kosmetyki ESTETYCZNEJ ? Powiecie - chwila chwila - są kredyty. Kredyty ? Kto rozmawia z 20 latkami z abstrakcyjnymi pomysłami, do tego trzeba mieć zdolnośc kredytową i historię. Nawet jak przynosisz do banku biznesplan bank potrzebuję gwarancji. I jeszcze jakieś pie**olenie o sprzedaży paneli z pokoju, kto kupuje używane panele

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?
Użytkownik którzy rozwiąże zagadkę zostaje moim idolem :ok: :ok: :ok:

bravoteampolska

2012-12-08, 12:12
Moim zdaniem on tylko oficjalnie jest właścicielem tych klinik , a pewnie kto inny zajmuje się finansami i prowadzeniem tych działalności

K-...........an

2012-12-08, 12:13
tak ciężko zrozumieć, że bogactwo daje większą jazde niż śmiertelne dawki alkoholu, ma wyj***ne, robi co mu bania przytoczy i ch*j.

Zl...........ny

2012-12-08, 12:14


Coś mu te zabiegi nie służą :lol:

MisioIgliwiec

2012-12-08, 12:53
To taka prowokacja w stylu Grażyny Żarko.

Kakushkin

2012-12-08, 13:12
Pierwszy raz typa na oczy widzę, a oni pie**olą, że jest gwiazdą internetu.

chujdupa

2012-12-08, 13:12
Czy ktoś może powiedzieć co to za nutka na końcu pierwszego filmu? (dokładniej od 04:00)

Carol

2012-12-08, 13:13
Gość jest słupem, a do tego nie płaci ludziom i wisi im kasę.

BulaKSSG

2012-12-08, 13:38
W polskich edycjach jebniętych programów z MTV było wiele takich bananowych dzieciaczków ze Stolicy, z Sadyby, Wilanowa i innych. Gość zachowuje się identycznie jak oni. Gdyby rzeczywiście miał taki szacunek do pieniądza, gdyby rzeczywiście podchodził do prowadzenia biznesu jak Rockefeller (bo na niego się stylizuje), to przede wszystkim nie miałby czasu na wywiady dla tego obszczymura co przepytuje celebrytów, czy chodzenia do telewizji i lansowania swojego wizerunku.

Rodzice znaleźli dobry sposób na biznes - w dzieciństwie korzystać z kontaktów i pchać bachora do teledysków oraz reklam, a potem założyć klinikę, ściągnąć najlepszych lekarzy w kraju (no bo jakim, k***a, cudem dwudziestolatek, który pielił ogródki i wywoził gnój, zwerbowałby elitę specjalistów w tej dziedzinie?) i zrobić go prezesem. Podobnie zrobił ojciec Lany Del Rey, milioner/miliarder, który zainwestował w córeczkę, pieniążki mu się zwróciły z nadwyżką, a teraz ona sama utrzymuje się z własnej pracy.

drakers4

2012-12-08, 13:40
Czemu nie mogę znaleźć tej firmy w KRS'ie??? Szukałem po, NIP: 5213591708, REGON: 145846374 i nic.

MIhau_

2012-12-08, 13:57
Sprawa jest prosta. Nie wiem kto go finansuje (na 100% albo rodzice albo biznesmeni), ale jest to dobry pomysl. Zalatwili za niego wszystko, wypelnili papiery i kazali zaniesc do KRS, zeby zalozyl "wlasna" firme. Teraz oni zadbali o to, zeby ten agent z agencji modeli z ladna buzka zaczal opowiadac wszystkim jak to on sie sam dorobil w wieku 20 lat. Ludzie to interesuje, zaczynaja sie wywiady, w ktorych wychwala swoja klinike, darmowa reklama (miedzy innymi w tym momencie na Sadolu) i ogolnopolskie zainteresowanie. Wiecie ile kosztuje zalozmy 5 minut reklamy w TVP? A tutaj ma wywiad za darmo i to dluzszy niz owe 5 minut. Mogli tylko znalezc kogos kto lepiej rozumie zawilosci biznesu i ma mniejsza manie wyzszosci. Ot cala filozofia.

orzeszwmorde

2012-12-08, 14:00
straatveger napisał/a:

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?



Nikim godnym tematu na sadisticu.

krychu2007

2012-12-08, 14:19
Pieniądze to nie wszystko ale życie bez pieniędzy to h*j! (nie wiem przez jakie u)

vedkonner

2012-12-08, 14:52
Przez takie posty beztalencia i idioci się bogacą i wybijają. Gdyby nie internet dalej byśmy nie wiedzieli kim jest Justin Bieber czy polskie Grycanki.