18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim tak naprawdę jest 20letni milioner ?

straatveger • 2012-12-08, 00:05


Czy tak się zachowuję młody milioner? Czy właśnie na to się ma czas prowadząc klinikę ?

Apropo jego FB http://www.facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Gość prawie codziennie dodaje tam wpisy, komentuje posty innych. Robi z siebie gwiazdę, wiecznie ma na to czas. Znam wiele innych osób prowadzących własne biznesy (dużo mniejsze) i umówmy się że to właśnie oni nie mają czasu się wysrać. Przeciętny właściciel sklepu wstaje o 5 rano. Tak samo ci więksi - czym większy biznes - tym mniej czasu.
Koleś ma fryzurę jak gwiazda Hollywood, drogie ciuchy, a pie**oli ciągle że nawet teraz odmawia sobie zakupu drożdzówki za 1.2zł Wcześniej oglądałem inny jego wywiad gdzie jakaś laska pyta się jego o podatek przy umowach o dzieło - zgubił się chłopak totalnie i od razu zmienił temat.

Koleś mówi ,że pracuje od 13 roku życia, klinikę założył mając 19 (btw. czy to marzenie każdego 13 latka ?) Kiedyś musiał się nauczyć, angielskiego, musiał się nauczyć prowadzenia biznesu, skończyć Szkołę, liceum zdać maturę do tego pracował 6 lat ! Obliczyłem że pracując 6 lat po 6 godzin dorywczą 365 dni w roku zarabiając 10 zł na godzinę można zarobić 150 tyś złotych co jest powiedzmy sobie szczerze mocno naciągane. Musiał coś jeść, za coś podróżować i jakoś się ubierać.

Czy 150 tyś wystarczy na otworzenie KLINIKI Kosmetyki ESTETYCZNEJ ? Powiecie - chwila chwila - są kredyty. Kredyty ? Kto rozmawia z 20 latkami z abstrakcyjnymi pomysłami, do tego trzeba mieć zdolnośc kredytową i historię. Nawet jak przynosisz do banku biznesplan bank potrzebuję gwarancji. I jeszcze jakieś pie**olenie o sprzedaży paneli z pokoju, kto kupuje używane panele

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?
Użytkownik którzy rozwiąże zagadkę zostaje moim idolem :ok: :ok: :ok:

mlody354

2012-12-08, 23:25
j***ć go zawód syn a nie biznesmen. Scroll-uje dalej ch*j z nim :D

donka666

2012-12-09, 00:15
nie dostał kasy od rodziców, ale milionów też nie ma.
prawda o nim taka ze prowadzi gabinet kosmetyczny (tak jest w KRS), o wielkości raptem 100m2 (czyli to żadna klinika panowie/panie tylko zaadoptowane mieszkanie) które mieści się w średnio wyglądającym blokuu (street view z google prawdę Wam powie). Cała firma nie jest spółką S.A. ani nawet Z O.O.,tylko jednoosobową działalnością gospodarcza. (NIP: 5213591708 REGON: 1458466374 Kontakt Podbipięty 27/1 02-732 Warszawa, piotr_kaszubski@wp.pl) Kolo namówił do pracy u siebie dwie bardzo cenione lekarki, które pracują u niego 1 dzień w tygodniu lub przyjeżdżają wyłącznie na zabiegi. Dał bezpłatne zabiegi kilku leszczom w telewizji (min. temu co z nim robi wywiad) i go promują. On sam też zajmuje się promocją swojego gabinetu. Jeśli on jest milionerem to ja jestem arabskim szejkiem.

dirter

2012-12-09, 01:58
kto to wogóle jest??

defenestrator

2012-12-09, 04:00
pie**olicie, sam moglby pedzio dodac posta na swoj temat, a kase skad zarobil bo w anglii pedalom dupy dawal rok czy dwa, nazbieral przyjechal do kraju dupa odpoczela i do telewizyji pedalek chce.

EdmundKemper

2012-12-09, 17:59
Pewnie odkąd ma miliony na koncie to tępe niunie aż go oblegają.

pawianek85

2012-12-09, 19:09
Łysek z pokładu Idy :D

Re...........ms

2012-12-26, 16:00
porażka.. bananowy program dla bananowych gamoni.

hamusq

2012-12-26, 16:14
Mnie ciekawi jedno, kiedy wyjdzie, ze to jest kolejny wielki szwindel ;)

teken

2012-12-26, 16:30
Poziom tandety sięgnął zenitu w 13 sekundzie i niestety musiałem wyłączyć, żeby zadbać o swoje zdrowie. Wam też radzę.

JedzMojLagier

2012-12-26, 16:41
jak dobrze ze juz nie mieszkam w tym zidiocialym kraju i nie musze ogladac tego calego syfu ktory serwuja polskie media ..

androgenius

2012-12-26, 16:42
Nie wiem co to za pedał, ale mam na filmwebie ocenionych ponad 1300 filmów, więc umiem poznać kiepskie aktorstwo,dz**ko.

queke3arena

2012-12-26, 16:43
co za j***ny pedał, to jakis niedoj***ne emo

ru_ziolo

2012-12-26, 18:06
Tuskowizja karmi lemingi kolejnym wybitnym programem.