18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim tak naprawdę jest 20letni milioner ?

straatveger • 2012-12-08, 00:05


Czy tak się zachowuję młody milioner? Czy właśnie na to się ma czas prowadząc klinikę ?

Apropo jego FB http://www.facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Gość prawie codziennie dodaje tam wpisy, komentuje posty innych. Robi z siebie gwiazdę, wiecznie ma na to czas. Znam wiele innych osób prowadzących własne biznesy (dużo mniejsze) i umówmy się że to właśnie oni nie mają czasu się wysrać. Przeciętny właściciel sklepu wstaje o 5 rano. Tak samo ci więksi - czym większy biznes - tym mniej czasu.
Koleś ma fryzurę jak gwiazda Hollywood, drogie ciuchy, a pie**oli ciągle że nawet teraz odmawia sobie zakupu drożdzówki za 1.2zł Wcześniej oglądałem inny jego wywiad gdzie jakaś laska pyta się jego o podatek przy umowach o dzieło - zgubił się chłopak totalnie i od razu zmienił temat.

Koleś mówi ,że pracuje od 13 roku życia, klinikę założył mając 19 (btw. czy to marzenie każdego 13 latka ?) Kiedyś musiał się nauczyć, angielskiego, musiał się nauczyć prowadzenia biznesu, skończyć Szkołę, liceum zdać maturę do tego pracował 6 lat ! Obliczyłem że pracując 6 lat po 6 godzin dorywczą 365 dni w roku zarabiając 10 zł na godzinę można zarobić 150 tyś złotych co jest powiedzmy sobie szczerze mocno naciągane. Musiał coś jeść, za coś podróżować i jakoś się ubierać.

Czy 150 tyś wystarczy na otworzenie KLINIKI Kosmetyki ESTETYCZNEJ ? Powiecie - chwila chwila - są kredyty. Kredyty ? Kto rozmawia z 20 latkami z abstrakcyjnymi pomysłami, do tego trzeba mieć zdolnośc kredytową i historię. Nawet jak przynosisz do banku biznesplan bank potrzebuję gwarancji. I jeszcze jakieś pie**olenie o sprzedaży paneli z pokoju, kto kupuje używane panele

DRODZY SADOLE ? KIM TAK NA PRAWDĘ JEST PIOTR KASZUBSKI ?
Użytkownik którzy rozwiąże zagadkę zostaje moim idolem :ok: :ok: :ok:

romanbomba

2012-12-08, 01:17
Jakimś ch*jem..

Wygrałem? :D

.P...........a.

2012-12-08, 01:23
romanbomba napisał/a:

Jakimś ch*jem..

Wygrałem? :D


Ja jestem na tak.

De...........12

2012-12-08, 01:36
Ja wiem kim on jest . On jest hipsterem.

Lasarr

2012-12-08, 01:47
Gilotyna wroci... to tylko kwestia czasu

PS: marzenia? k***a jak mozna dac sobie wszczepic silikonowe poldopie czy cycek w imie bycia pieknym? niech mnie ktos oswieci <facepalm>100 razy bardziej wole nasze kochane kobietki z tymi wszystkimi niedociagnieciami i wadami, ktore defakto przeszkadzaja tylko j***nym reklamodawcom i takim jak on, bo nie ida w ogolny kanon.Drogie Panie sadol i tak was kocha wszystkie :D

Echis

2012-12-08, 02:50
W następnym odcinku o młodych milionerach: Sukces młodego biznesmena! Zarobił w kilka miesięcy ogromną fortunę! Poznajcie tajniki sukcesu Króla Dopalaczy !
A tak w ogóle, to straciłeś czas, żeby "spróbować" zdemaskować jakiegoś kolejnego typa, który robi zamieszanie. Wyjebka na showbiznes i wyjebka na ludzi, którzy nie mają ze mną nic wspólnego i którzy mnie w ogóle nie interesują. Po co drążyć temat?

Upalony

2012-12-08, 04:06
Jaki ten koleś jest pusty i żenujący.
:idzwch*j:

TajnyPaktCukierkowy

2012-12-08, 09:56
My nie jesteśmy zawistni, od niego po prostu jebie fałszywością przez łącza.
Gdyby pracował w co bardzo bardzo wątpię to miałby trochę pokory.
Ale nawet załóżmy że coś w tym było, jakim cudem znalazł się u milionerów, dorobił się z pielenia?
By uzbierać kwotę na biznes takiego kalibru to bardziej prawdopodobne jest "opylanie" i "popylanie"
Zagadka jest bardzo prosta.. bogaci rodzice i okropny charakter.
Ale tak jak ktoś już napisał przestańcie o nim pisać, to jest 0, promujcie prawdziwą sztuką czy też innowacje.

RumAndCola

2012-12-08, 10:45
ten typ kojarzy mi się z pedałem z sali samobójców. boze co za pedalstwo

coreq

2012-12-08, 10:59
Stał sie celebrytą bo chce zawalczyc z Najmanem na KSW.

a na poważnie to facet jest konkretnym bufonem i chamem, kasa mu odj***ła do głowy. i niech nie wali sciemy że z niczego zrobił cos bo rodzice na start zainwestowali na pewno wiecej kasy w niego niż milion

Bodziek93

2012-12-08, 10:59
Widzę, ze oprocz parcia na marzenia, ma tez parcie na meskiego ku*asa.

chromorama

2012-12-08, 11:11
całkiem sprawnie jak na downa

Re...........ms

2012-12-08, 11:49
Mama otworzyła na syna klinikę a Tata ma znajomych w TVN'ie, synek chciał swoje 5min w szołbiznesie, więc to wykorzystali i zrobili reklamę, która sama się nakręca a synek dostał botox gratis.

dodam jeszcze po tym jak poczytałem inne komentarze, że niczego mu nie zazdroszczę ani nie żałuję, chciałbym żeby w Polsce każdy nastolatek miał szansę zarobienia fortuny bo wtedy byłbym spokojniejszy o przyszłość moich dzieci (jeszcze nie mam) i na pewno też o swoją mimo to, że nastolatkiem już od dawna nie jestem.

Był okres w moim życiu kiedy zarabiałem pieniądze dobre na tyle, żeby samemu się utrzymać, niczego sobie nie odmawiać i jeszcze na stołowanie się na mieście zostawało. Dziś mimo dużego doświadczenia w pracy bujam się z pracy do pracy za jakieś grosze i szukam pierwszej lepszej możliwości, żeby stąd wypie**olić do innego kraju.

Bambucza007

2012-12-08, 12:03
O ile dobrze pamiętam, to ten koleś był w ubiegłą Sobotę w programie "Ugotowani" czy jakoś tak na TVN. Tak mi się przynajmniej wydaje.

delsol

2012-12-08, 12:06
Jakby nie patrzec bogaci rodzice sprytnie kierują jego karierą.
Sami w cieniu, inwestuja w chłopaka od kilku dobrych lat i to sie opłaca.

Klinik medycyny estetycznej w Polsce jest wiele, ale takich prowadzonych przez "mlodego milionera" jest jedna.

Bardzo sprytna akcja marketingowa.
A i chlopak przy okazji się wylansuje, swinie się dookoła niego kręca etc.