18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal zjebów

Krak • 2021-12-14, 10:03
Trochę długie ale dobrze odkrywa stan umysłu uczestników, szczególnie mundurowych

kula77

2021-12-15, 05:13
focusek napisał/a:

wylapalby na p*zde odrazu ciota z kamera.



Jezu,ale ty jestes twardy i taki meski....

notak

2021-12-15, 07:35
rzygam na kapusiów, takich którzy jarają się takimi tematami,
od czasów ZOMO tak mam

krokodyl

2021-12-15, 09:46
Miałem podobnie stało kilka samochodów więc i ja zaparkowałem wśród nich ,przyszłem po pewnym czasie nikt nie dostał za wycieraczki mandatu tylko ja dostałem -nie znali mnie i mojego auta,

Nabs

2021-12-15, 15:15
krokodyl napisał/a:

Miałem podobnie stało kilka samochodów więc i ja zaparkowałem wśród nich ,przyszłem po pewnym czasie nikt nie dostał za wycieraczki mandatu tylko ja dostałem -nie znali mnie i mojego auta,



i bardzo k***a dobrze, może oduczy cię to bycia kolejnym baranem w stadzie.

Wepss

2021-12-15, 18:56
Nigdzie na świecie nie ma wjeżdżania na chodniki ani trawniki, tylko w tej Polsce zaj***nej.

Juzwa

2021-12-15, 19:55
XavierX napisał/a:

Możecie pluć jadem na jednych i na drugich, ale w tej kwestii dłuuugoo się nic nie zmieni i te sytuacje będą się ciągle powtarzały. Wynika to z tego, że nasze dzisiejsze miasta (przynajmniej te powiatowe) są zupełnie niedostosowane do tak natężonego ruchu i miejsc parkingowych brakuje. O ile w wielu przypadkach dojazd samochodem z miasta do miasta poprawił się, o tyle poruszanie się po mieście (w tym parkowanie) w godzinach nazwijmy to 'urzędowych' czyli gdy chcemy coś załatwić to jakaś k***a abstrakcja.
Problem nie tkwi tu w ludziach, że oni na siłę chcą ten trawnik doj***ć, który wygląda jakby ktoś przez niego stado mustangów galopem przeganiał. Problemem jest to, że nie ma rozwiązań a stąd takie 'ciche' przyzwolenia na parkowanie na trawnikach i chodnikach.



Nie pie**ol farmazonów. Możesz dojechać do skraju miasta na parking, zostawić złoma i wsiąść do tramwaju czy autobusu miejskiego. Wali cię wtedy parking i czy jest miejsce akurat przy drzwiach wejściowych do urzędu. Polecam podjechać na któryś z parkingów przy pętlach tramwajowych czy autobusowych. Nawet w godzinach szczytu świecą pustkami, a w mieście nie ma jak przejechać, bo korki kilometrowe. To nie brak parkingów tylko ludzie to k***y debilskie.

djted

2021-12-15, 19:58
Co to za zj***ny kraj ? Jakieś murzynowo ?

ellsworth

2021-12-15, 21:18
mutant napisał/a:

Do nieudolnych policjantów jeśli to czytają - pieszy jest uczestnikiem ruchu któremu możecie wydać polecenie jeśli się do niego nie zastosuje popełnia wykroczenie z art 92.1



Uczestnikiem ruchu to może sobie być na drodze publicznej a nie chodniku między sklepem a trawnikiem!

ququa

2021-12-16, 13:03
ZielonySzklanek napisał/a:

jak się ma gówno zamiast mózgu to łatwo przychodzi niszczenie mienia, za które ludzie płacą. zjazd istnych tępaków w komentarzach.
jak pomyśle, że te bezmózgie sebixy mają prawo do głosu ... o k***a nic dziwnego, że tu nigdy nie będzie dobrze.





I tu się zgodzę, pie**olec mógł porysować człowiekowi maszynę

a ty seba się nie spinaj tak możesz nie głosować jeśli to sprawia ci trudność

Quiller

2021-12-16, 13:29
Głos jakiś taki rudy...

ZielonySzklanek

2021-12-16, 13:45
ququa napisał/a:

I tu się zgodzę, pie**olec mógł porysować człowiekowi maszynę
a ty seba się nie spinaj tak możesz nie głosować jeśli to sprawia ci trudność



weź skończ pie**olić, bo od wypływu gówna z twoich ust w całej polsce jebie kałem.

Kłusownik

2021-12-16, 22:49
Rudy

Bestresowe wychowanie korwa.

Clistwood

2021-12-16, 22:54
oleyu napisał/a:

Frajerek oderwany od rzeczywistości. Wiadomo, że nie powinno się stawać na trawniku, chodniku. Ale co zrobić jeżeli jedziesz do lekarza, załatwić sprawę i miasto nie pobudowało parkingów. Nie ma innej możliwości.
Frajer i tyle moim zdaniem.



Z rozpędu dałem piwo. Powinna być opcja usuń

GumkaRambo

2021-12-19, 23:01
Wszyscy co piszą że gość ma rację, są dobrze pokręceni i lepiej niech nie opuszczają swoich, zarośniętych nor !!! Pozdro 600