18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal zjebów

Krak • 2021-12-14, 10:03
Trochę długie ale dobrze odkrywa stan umysłu uczestników, szczególnie mundurowych

ZielonySzklanek

2021-12-14, 18:16
ququa napisał/a:

Ciekawe czego ta p*zda nie weźmie się za pieszych którzy wydeptali to ścieżkę i depczą ta piękna zieleń
k***a dlaczego !!!!!!!!



a dlaczego ty się nie weźmiesz za cokolwiek bezużyteczny pedale? wypie**alaj na chodnik i weź się za tych pieszych!

Nufrevi

2021-12-14, 19:24
Ten koleś zawsze kojarzy mi się z rudym z blok ekipy, w ch*j irytujacy

skywalker75

2021-12-14, 19:30
O ja pie**ole, pajac ma poważne problemy psychiczne. Świętego by z równowagi wyprowadził. Trzeba go szybko w jakimś zakładzie odizolować, bo prędzej czy później wysadzi się gdzieś na skrzyżowaniu i zginą niewinni ludzie . Jego filmiki są przeciwskuteczne, nigdy nie sądziłem że poczuję empatię do buraka w BMW

feku2710

2021-12-14, 19:44
To taka typowa k***a co nie ma co ze swoim życiem zrobić i szuka na sile problemu żeby tylko komuś na złość zrobić i rozładować swoje frustracje do ciężkiej pracy fizycznej frajera wysłać odechciało by się chodzić po mieście i ludzi gnębić nikomu te samochody nie przeszkadzały a chodnik szeroki każdy by się zmieścił

focusek

2021-12-14, 19:45
wylapalby na p*zde odrazu ciota z kamera.

feku2710

2021-12-14, 19:49
To taka typowa k***a co nie ma co ze swoim życiem zrobić i szuka na sile problemu żeby tylko komuś na złość zrobić i rozładować swoje frustracje do ciężkiej pracy fizycznej frajera wysłać odechciało by się chodzić po mieście i ludzi gnębić nikomu te samochody nie przeszkadzały a chodnik szeroki każdy by się zmieścił

PryszczatyJeż

2021-12-14, 19:58
Widzę sporo tu potomków Niemców, aby tylko kogoś podj***ć.

jazeck

2021-12-14, 20:23
Debil no.... Debil, prowokator. Ładował łapami o maskę, bo się zachciało stać. Do tego dowód osobisty obowiązkowo każdy obywatel musi przy sobie posiadać. Prowokator ;) . HAHA "wsiadaj na rower" - dobre ;) Tak czułem że pedalarz.... ;) żyje we własnym świecie ;) . Mam nadzieje, że nie Ty jesteś autorem! Pieszy potrzebuje 1,5m. No Rowerzysta jak nic.

tdoberman

2021-12-14, 20:41
Po co tyle gadania, można czy nie można jeździć po parkingu? tak/nie? jest za to mandat? tak/nie?

UnLimited napisał/a:

Moim zdaniem problem jest taki, że tam powinien być postawiony znak drogi osiedlowej(strefa zamieszkania) gdzie pieszy ma pierwszenstwo a samochod może jechać. Ale lepiej sie przyczepic do boguducha winnych policjantów czy ludzi i pie**olić coś z kamerką niż zgłosić problem do miasta czy zarzadu dróg. j***ny ku*as i tyle.



to można jeździć po chodniku czy nie? (wzdłuż)

KFCnigget

2021-12-14, 20:42
każdy z was zachowuje się jakby oni po tym chodniku zapie**alali 120, a na tych chodnikach więcej samochodów niż pieszych... szuka na siłę problemów i to takich k***a nic nie znaczących w porównaniu z tymi wałkami którymi częstuje was władza XD jesteście zj***ni, jak u mnie pod blok ktoś wjeżdża samochodem albo z jakąś dostawą to nikt nie robi problemów i świat się kręci dalej, wielcy k***a studenci prawa sztywno trzymający się tych reguł ( ale tylko zj***nych które mogą zatruć życie ) :ch*jwamwdupę:

daszek112

2021-12-14, 21:11
kasować takich frajerów, but na ryj i tyle

Elozawodnik

2021-12-14, 21:19
Farołrz napisał/a:

To się stąd wyprowadź. Tu nie ma miejsca dla takich odpadów. Ty i reszta zniewieściałych niewolników niedługo w imię poprawności będziecie wypinać dupy pedałom, żeby nie wyjść na nietolerancyjnych.



No, dobrze, za mamy w kraju takich twardych ludzi jak ty, nie? Sam jestes odpad, skoro nie przyjmujesz do wiadomosci, ze lamanie prawa prowadzi do roznych konsekwencji, i zamiast wziac odpowiedzialnosc jak mezczyznam, to placzesz jak p*zda, ze "to ci frajerzy sa winni". Idz pan w ch*j

bachi1997

2021-12-14, 21:25
Typowy wyborca Biedronia, byle drugiemu zrobić pod górkę.

ZielonySzklanek

2021-12-14, 21:40
jak się ma gówno zamiast mózgu to łatwo przychodzi niszczenie mienia, za które ludzie płacą. zjazd istnych tępaków w komentarzach.
jak pomyśle, że te bezmózgie sebixy mają prawo do głosu ... o k***a nic dziwnego, że tu nigdy nie będzie dobrze.

Ojciec.zmian

2021-12-14, 21:43
No prawda jest taka że ma racje. A parkowanie na trawie i chodniku to kurestwo. I ch*j może i typ zj***ne ale wk***i innego zj***nego. Więc ogólnie to jestem za.