18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal zjebów

Krak • 2021-12-14, 10:03
Trochę długie ale dobrze odkrywa stan umysłu uczestników, szczególnie mundurowych

jozue

2021-12-14, 12:24
a wy dalej swoje, był ktoś z was wogóle kiedyś w bangladeszu ? Bo ja byłem na 3 miesiące, i JEBAŁEM SIĘ TAM Z SHEMALE , takie rzeczy się działy a wy dalej swoje ..

russian-roulette

2021-12-14, 12:37
kretowicz14 napisał/a:

Jak czytam wasze komentarze to aż się dziwię, że bronicie kierowców samochodów.
Nie ma parkingów to zaparkuj 100m dalej i podejdź a nie dupa do siedzenia przyrosła - ja tak robię i nie mam problemu,
Koleś z tego co wiem jest rodowitym Warszawiakiem, a właśnie takie zjeby przyjechały i się panoszą.
Nie wiem czy aktualny, lecz na pewno wieloletni kierowca autobusu.
Jak jestem pieszym to mam swoje prawa i obowiązki, jak kierowcą to tak samo - jak ktoś by jechał zamiast 100 to 120 to już piratem byście go nazywali, a jak pieszy by chodził środkiem ulicy to debilem. Jakoś to kierowca tutaj znalazł się na chodniku a nie pieszy na jezdni.



100%

xsamael

2021-12-14, 12:43
Oj życzę ci tego samego.

Piotruś

2021-12-14, 12:59
[quote="kretowicz14"]Nie ma parkingów to zaparkuj 100m dalej i podejdź a nie dupa do siedzenia przyrosła - ja tak robię i nie mam problemu, [/q]

Nie po to mam samochód, żeby z buta chodzić...

ernim1

2021-12-14, 14:13
Moim zdaniem problem jest taki, że tam powinien być postawiony znak drogi osiedlowej(strefa zamieszkania) gdzie pieszy ma pierwszenstwo a samochod może jechać. Ale lepiej sie przyczepic do boguducha winnych policjantów czy ludzi i pie**olić coś z kamerką niż zgłosić problem do miasta czy zarzadu dróg. j***ny ku*as i tyle.

ZielonySzklanek

2021-12-14, 14:27
oleyu napisał/a:

Frajerek oderwany od rzeczywistości. Wiadomo, że nie powinno się stawać na trawniku, chodniku. Ale co zrobić jeżeli jedziesz do lekarza, załatwić sprawę i miasto nie pobudowało parkingów. Nie ma innej możliwości.
Frajer i tyle moim zdaniem.



wtedy parkujesz dalej na parkingu p*zdo i idziesz do lekarza jaka każdy inny człowiek.

htp

2021-12-14, 14:28
ernim1 napisał/a:

Moim zdaniem problem jest taki, że tam powinien być postawiony znak drogi osiedlowej(strefa zamieszkania) gdzie pieszy ma pierwszenstwo a samochod może jechać. Ale lepiej sie przyczepic do boguducha winnych policjantów czy ludzi i pie**olić coś z kamerką niż zgłosić problem do miasta czy zarzadu dróg. j***ny ku*as i tyle.



Uważasz, że trzeba stawiać znak "To jest chodnik, dla pieszych, zakaz parkowania dla samochodów"? To go sobie wymyśl.
Po komentarzach widać, że słoiki przejmują sadistica. To jest miasto, a nie wieś, gdzie można stawiać na polu.

russian-roulette

2021-12-14, 14:34
ernim1 napisał/a:

Moim zdaniem problem jest taki, że tam powinien być postawiony znak drogi osiedlowej(strefa zamieszkania) gdzie pieszy ma pierwszenstwo a samochod może jechać. Ale lepiej sie przyczepic do boguducha winnych policjantów czy ludzi i pie**olić coś z kamerką niż zgłosić problem do miasta czy zarzadu dróg. j***ny ku*as i tyle.



ernim1 ty weź wracaj do siebie na wieś. Tam nawet na polu możesz zaparkować i rozjeżdżać krowy

tfujdiler

2021-12-14, 14:45
k***a milicjanty za 5zł podwójne standardy, pie**olone sługusy pisuaru. Hańbią polski mundur sp***oliny

wafelq

2021-12-14, 14:46
Co za kur...a idiota.... Ja rozumiem go z jednej strony, ale z drugiej to czysty klaun robiący filmik na YT....
Błazenada

nowynick

2021-12-14, 14:52
ci co nagrywającego tak bronią... po chodniku się nie jeździ na trawniku nie parkuje, zgoda. Ale ten typ robi "show" na swój kanał wk***iając kierowców i policjantów. Jak już musiał być rudym to mógł hurtowo tam zdjęcia porobić tak żeby rejestrację było widać i do sm wysłać kilkadziesiąt zgłoszeń. Ci co tam parkują nie szukają darmowego parkingu do centrum handlowego tylko pracują w okolicznych licznych biurowcach (kiedyś tam pracowałem, ale ode mnie tam rowerem jedzie się 20 minut). Pierwszy, drugi czy trzeci mandat po 500 zł za niszczenie zieleni skutecznie by wypłoszył korposzczurki z "parkingu"

ZielonySzklanek

2021-12-14, 15:08
nowynick napisał/a:

ci co nagrywającego tak bronią... po chodniku się nie jeździ na trawniku nie parkuje, zgoda. Ale ten typ robi "show" na swój kanał wk***iając kierowców i policjantów. Jak już musiał być rudym to mógł hurtowo tam zdjęcia porobić tak żeby rejestrację było widać i do sm wysłać kilkadziesiąt zgłoszeń. Ci co tam parkują nie szukają darmowego parkingu do centrum handlowego tylko pracują w okolicznych licznych biurowcach (kiedyś tam pracowałem, ale ode mnie tam rowerem jedzie się 20 minut). Pierwszy, drugi czy trzeci mandat po 500 zł za niszczenie zieleni skutecznie by wypłoszył korposzczurki z "parkingu"



po pierwsze - to nie typ robi show, tylko idioci, którzy zapie**alają tym chodnikiem i parkują po trawnikach
po drugie - niech będzie ryżym smoluchem żydowskim, ma prawo robić co chce, od chodzenia po chodniku są PIESZY, a nie k***a samochody.
po trzecie - jeśli w sm pracują jeszcze debilniejsze jednostki niż te które były na miejscu, to co zmieni jak wyślesz 1000 zdjęć? gówno.
po czwarte - Ci co tam parkują niech wypie**alają na parkingi, na które poszły pieniądze z kieszeni podatników. A nie niszczą chodniki i trawniki za, które zgadnij kto zapłaci? taaaak ludzie pracujący ze swoich podatków.
chyba, że jesteś leniwą patok***ą 500+ to troche inaczej wygląda.

hellmartin

2021-12-14, 15:25
oleyu napisał/a:

Frajerek oderwany od rzeczywistości. Wiadomo, że nie powinno się stawać na trawniku, chodniku. Ale co zrobić jeżeli jedziesz do lekarza, załatwić sprawę i miasto nie pobudowało parkingów. Nie ma innej możliwości.
Frajer i tyle moim zdaniem.



Czy ten ch*j w BMW (marka nieistotna) wyglądał na chorego, kulawego albo w jakiś sposób niepełnosprawnego żeby usprawiedliwić bliższe podjechanie pod wejście do budynku służby zdrowia? To nawet nie jest bud. służby zdrowia.

To jak koleś pokazuje problem jest nieistotne akurat. Istotne jest bezczelność typa w samochodzie i szalona interwencja policji. Nie mogę uwierzyć, że to się odj***ło w tym kraju O.O
Co trzeba zrobić żeby ukarali typa parkującego na trawniku, niszczącego go codziennie bo tu jest jego biuro, jeżdżącego wzdłuż chodnika i najeżdżającego pieszych prawidłowo poruszających się po chodniku. Nie wiem czy film jest pocięty czy jak ale interwencja wygląda tak jakby to pieszy łamał prawo a kierowca był bezkarny. Policja nie dość że nie zwraca mu uwagi, nie wlepia mandatu za którekolwiek przewinienie, to jeszcze wypych a pieszego z chodnika żeby auto mogło wyjechać po chodniku! Dodatkowo z tego co widać to nie jest prywatny teren tylko publiczny! Pas drogowy! Policja nawet nie zerknęła na nagrania mimo, że zeznania uczestników kolizji się różnią. Nie sprawdzili okolicznego monitoringu!

Według mnie należy zgłosić skargę na policjantów podejmujących tą interwencję.

A problemem jest niszczenie trawników i jazda po chodniku. Ja wiem, że jest mało parkingów i są problemy z zostawieniem samochodu ale to nie uprawnia do jazdy po chodniku itd.
Rozwiązaniem problemu jest atakowanie kierowców Urzędu Miasta o więcej parkingów. Zwłaszcza gdy go brakuje przed siedzibą firmy!!

Tu koleś został najechany przez auto a teraz wyobraźcie sobie jakbym zostawił auto na środku drogi tak żeby nie było przejazdu. W miejscu nie przeznaczonym do tego. I przyjeżdża koleś w BMW i wjeżdża w moje auto zamiast wezwać policję. Jak by się tam skończyła interwencja? Policja kazałaby odjechać mi a typa w BMW puściła wolno czy jednak byłaby naprawa mojego auta na koszt typa z BMW?

OpenStreetMaps

2021-12-14, 15:54
Jak ja zachowuję się odwrotnie niż ten samozwańczy szeryf. starając się kierowcom nieba przychylić, albo przynajmniej ich uświadomić że są w błędzie sądząc że rowerzyści zawsze mają przed nimi pierwszeństwo, to większość mnie wyzywa od najgorszych. Film mój na Sadolu już był . A kto nie widział to niech sobie wpisze na YouTube Anty-samochodoza.

johny525

2021-12-14, 16:10
cholerny biedak szukający atencji