18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal zjebów

Krak • 2021-12-14, 10:03
Trochę długie ale dobrze odkrywa stan umysłu uczestników, szczególnie mundurowych

Juzwa

2021-12-14, 21:45
oleyu napisał/a:

Frajerek oderwany od rzeczywistości. Wiadomo, że nie powinno się stawać na trawniku, chodniku. Ale co zrobić jeżeli jedziesz do lekarza, załatwić sprawę i miasto nie pobudowało parkingów. Nie ma innej możliwości.
Frajer i tyle moim zdaniem.



Zamów sobie ubera biedaku.

na...........pl

2021-12-14, 22:31
ernim1 napisał/a:

Moim zdaniem problem jest taki, że tam powinien być postawiony znak drogi osiedlowej(strefa zamieszkania) gdzie pieszy ma pierwszenstwo a samochod może jechać. Ale lepiej sie przyczepic do boguducha winnych policjantów czy ludzi i pie**olić coś z kamerką niż zgłosić problem do miasta czy zarzadu dróg. j***ny ku*as i tyle.



Ale wiesz, że w strefie zamieszkania NIE WOLNO parkować poza wyznaczonymi miejscami, więc nie mają ch*je gdzie tym chodnikiem jechać?

mutant

2021-12-14, 22:32
Do nieudolnych policjantów jeśli to czytają - pieszy jest uczestnikiem ruchu któremu możecie wydać polecenie jeśli się do niego nie zastosuje popełnia wykroczenie z art 92.1

Wincusiek

2021-12-14, 22:34
każdy jeżdżący po chodniku jest zwykłym frajerem, leniem i pajacem, tyle w temacie bez odbioru

Ca...........on

2021-12-14, 22:37
Właśnie przez takie zjeby jak ten za kierownicą złomu marki "Szachownica sp***olenia" powoli szykuję się do wyprowadzki z Polski :)

XavierX

2021-12-14, 22:43
Możecie pluć jadem na jednych i na drugich, ale w tej kwestii dłuuugoo się nic nie zmieni i te sytuacje będą się ciągle powtarzały. Wynika to z tego, że nasze dzisiejsze miasta (przynajmniej te powiatowe) są zupełnie niedostosowane do tak natężonego ruchu i miejsc parkingowych brakuje. O ile w wielu przypadkach dojazd samochodem z miasta do miasta poprawił się, o tyle poruszanie się po mieście (w tym parkowanie) w godzinach nazwijmy to 'urzędowych' czyli gdy chcemy coś załatwić to jakaś k***a abstrakcja.

Problem nie tkwi tu w ludziach, że oni na siłę chcą ten trawnik doj***ć, który wygląda jakby ktoś przez niego stado mustangów galopem przeganiał. Problemem jest to, że nie ma rozwiązań a stąd takie 'ciche' przyzwolenia na parkowanie na trawnikach i chodnikach.

dżonyłojlker

2021-12-14, 22:54
Elozawodnik napisał/a:

No, dobrze, za mamy w kraju takich twardych ludzi jak ty, nie? Sam jestes odpad, skoro nie przyjmujesz do wiadomosci, ze lamanie prawa prowadzi do roznych konsekwencji, i zamiast wziac odpowiedzialnosc jak mezczyznam, to placzesz jak p*zda, ze "to ci frajerzy sa winni". Idz pan w ch*j



p*zda to cię strugała, podporządkowany insekcie. Ja go frajerem nie nazywałem, to byłby komplement dla takiej k***y.
"łamanie prawa" :facepalm3:

xannes

2021-12-14, 23:00
Ja pier... Obejrzycie filmiki tego typa, takich jak on to do psychiatryka by trzeba wsadzać, koleś jest jakimś lewym furiatem, j***ć takich prądem.

Namex

2021-12-14, 23:14
90% zjebow w komentarzach nigdy nie musialo unikac auta ktore malo co w niego nie wjechalo, kiedy szli chodnikiem.
k***a idz teraz sobie swoja droga, jeszcze po pijaku, a tu wyjedzie taka dzida tepa i prosto k***a po stopie przejedzie, bo ona musi autko zaparkowac gdzies. ch*j, ze jedzie chodnikiem, ale k***a wazne ze autko parkuje.
Koles dobrze robi, a j***ne psy zamiast zrobic swoja robote i dalej mandaty trzepac. To dopie**alaja sie do kolesia co dobrze mowi.

szpunar85

2021-12-14, 23:21
Gość ma rację, zresztą cały pomysł podpie**olił od rusków ze stop cham co to od lat walczą z parkowaniem na chodnikach. Nie zmienia to faktu, że nawet ruscy w grupie nie są tak wk***iający jak ten kolo. Nie wiem, czy sposób kamerowania, ton głosu, czy ch*jowe komentarze ale miałem cichą nadzieję, że dostanie strzała w pysk.

Rozjebie

2021-12-14, 23:52
Huherko napisał/a:

jeździ np: BMW to nie znaczy, że może robić co mu się podoba..



No jak widać może.
Wypiął dupsko i wysrał sie najpierw na p*zde z kamerką a potem na patrol

Kaczor_Donald

2021-12-15, 00:37
Brawo Policja. ch*ja nie stać na samochód to mu szkoda że rowerem zapie**ala.

wusi77

2021-12-15, 01:31
Można się kłócić i spierać kto ma rację, ale pewne jest jedno, ktoś się kiedyś wk***i i zgasi temu gościowi światło łyżką do opon….

ZielonySzklanek

2021-12-15, 01:47
wusi77 napisał/a:

Można się kłócić i spierać kto ma rację, ale pewne jest jedno, ktoś się kiedyś wk***i i zgasi temu gościowi światło łyżką do opon….



i tak samo będzie ktoś przechodził z dzieckiem, poczuje zagrożenie, które wypływa z tego momentu i zgasi człowiekowi czaszkę na chodniku. Prawidłowo ? w sumie tak, ale po ch*j to?

karol508

2021-12-15, 05:07
Znalazł sie