18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal zjebów

Krak • 2021-12-14, 10:03
Trochę długie ale dobrze odkrywa stan umysłu uczestników, szczególnie mundurowych

Stolar900

2021-12-14, 16:20
Policja powinna dać mandat kierowcy i Panowie powinni się rozejść. Gościu z BMW pierdnieciem zapłaci mandacik, a nagrywający wróci do domu PKSem i będzie dalej użalał się nad swoim losem.

pestka

2021-12-14, 16:28
chory zjeb , miał szczęście że nie trafił na mnie

Huherko

2021-12-14, 16:40
Z jednej strony - tak trzeba walczyć z cwaniactwem kierowców, rowerzystów i pieszych, to, że ktoś ma ważne spotkanie i jeździ np: BMW to nie znaczy, że może robić co mu się podoba.

ale ... też nie takimi sposobami - robić zdjęcia, filmy i wysyłać do policji. Dać przejechać, ale zdjęcia wysłać gdzie trzeba, do lokalnej gazety, radnym itd.

Elozawodnik

2021-12-14, 16:50
nowynick napisał/a:

ci co nagrywającego tak bronią... po chodniku się nie jeździ na trawniku nie parkuje, zgoda. Ale ten typ robi "show" na swój kanał wk***iając kierowców i policjantów. Jak już musiał być rudym to mógł hurtowo tam zdjęcia porobić tak żeby rejestrację było widać i do sm wysłać kilkadziesiąt zgłoszeń. Ci co tam parkują nie szukają darmowego parkingu do centrum handlowego tylko pracują w okolicznych licznych biurowcach (kiedyś tam pracowałem, ale ode mnie tam rowerem jedzie się 20 minut). Pierwszy, drugi czy trzeci mandat po 500 zł za niszczenie zieleni skutecznie by wypłoszył korposzczurki z "parkingu"



Typie co ty pie**olisz? Jak pracuje w ch*jowym biurowcu, to niech sie zglasza do zarzadu z kazdym mandatem, ktory bedzie musial przyjac, albo niech im busa do roboty zorganizuja, albo niech popie**ala rowerkiem. Co to w ogole za myslenie? Chodnik jest dla pieszych, a jak nie to nalezy sie mandat, proste.

Ja...........07

2021-12-14, 17:01
To ten gość


dżonyłojlker

2021-12-14, 17:15
Niezły tu zlot podporządkowanych robaków. Pewnie chcielibyście, żeby było jak w niektórych krajach gdzie sąsiad podpie**ala sąsiada, a ten mu serdecznie dziękuje za to, że pomógł mu stać się lepszym człowiekiem.

Ziomee22

2021-12-14, 17:33
j***ć frajera, trafi sie kiedyś na czerwonym świetle, wtedy noga sama się prostuje :D

Elozawodnik

2021-12-14, 17:37
Farołrz napisał/a:

Niezły tu zlot podporządkowanych robaków. Pewnie chcielibyście, żeby było jak w niektórych krajach gdzie sąsiad podpie**ala sąsiada, a ten mu serdecznie dziękuje za to, że pomógł mu stać się lepszym człowiekiem.



Ja bym chcial, bo jestem na tyle dojrzaly iz wiem, ze jak lamie prawo to musze liczyc sie z konsekwencjami. Ty jestes jak dziecko, ktore kaleczac sie nozem obwinia tate, bo nie schowal noza do szuflady.

ququa

2021-12-14, 17:39
ZielonySzklanek napisał/a:

po pierwsze - to nie typ robi show, tylko idioci, którzy zapie**alają tym chodnikiem i parkują po trawnikach
po drugie - niech będzie ryżym smoluchem żydowskim, ma prawo robić co chce, od chodzenia po chodniku są PIESZY, a nie k***a samochody.
pa.




a jezdnia jest do jeżdżenie, wypie**alaj na swój chodniczek i tam sobie po zeberce lataj

banda zawistnych cip

Kwejdistic

2021-12-14, 17:48
Zjeb niczym nie różniący się od dzieci na tik toku.
Zrobi wszystko dla wyświetleń.
Ryzykował połamanie nóg żeby mieć fajny filmik.
Frajer który uprzykrza ludziom życie bo sam go nie ma.

megabass111

2021-12-14, 17:55
Nie zdziwie się, jak ktos go napie**oli kiedyś. j***ny pie**olony pseudo społeczniak, zakompleksiony stulejarz.

dżonyłojlker

2021-12-14, 17:56
Elozawodnik napisał/a:

Ja bym chcial, bo jestem na tyle dojrzaly iz wiem, ze jak lamie prawo to musze liczyc sie z konsekwencjami. Ty jestes jak dziecko, ktore kaleczac sie nozem obwinia tate, bo nie schowal noza do szuflady.



To się stąd wyprowadź. Tu nie ma miejsca dla takich odpadów. Ty i reszta zniewieściałych niewolników niedługo w imię poprawności będziecie wypinać dupy pedałom, żeby nie wyjść na nietolerancyjnych.

ellsworth

2021-12-14, 18:09
PiSowska UBecja to umie tylko gonić staruszki po zamkniętych parkach, albo robić za ochroniarzy sanepidu robiących naloty ludziom, próbującym nie splajtować, przez bandytyzm tego rządu, a tam gdzie mają się wykazać ochroną prawa to nic nie robią!

ZielonySzklanek

2021-12-14, 18:14
ququa napisał/a:

a jezdnia jest do jeżdżenie, wypie**alaj na swój chodniczek i tam sobie po zeberce lataj
banda zawistnych cip



zero zawiści w tym, że kurestwo jest tępione. naturalna reakcja zdrowego umysłu, w przeciwieństwie do takich sk***iałych przykładów gówna w czaszce. Ssij z połykiem kierowcy by mu ulżyć, bo k***a po chodniku mu nie dali przejechać!

ququa

2021-12-14, 18:14
Ciekawe czego ta p*zda nie weźmie się za pieszych którzy wydeptali to ścieżkę i depczą ta piękna zieleń




k***a dlaczego !!!!!!!!