18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Festiwal zjebów

Krak • 2021-12-14, 10:03
Trochę długie ale dobrze odkrywa stan umysłu uczestników, szczególnie mundurowych

oleyu

2021-12-14, 10:04
Frajerek oderwany od rzeczywistości. Wiadomo, że nie powinno się stawać na trawniku, chodniku. Ale co zrobić jeżeli jedziesz do lekarza, załatwić sprawę i miasto nie pobudowało parkingów. Nie ma innej możliwości.
Frajer i tyle moim zdaniem.

pawlo884

2021-12-14, 10:15
lepa na ryj frajerowi i po temacie

ququa

2021-12-14, 10:23
pie**olony, zakompleksiony ku*as i tyle przez takich debili nasz popie**olony rzad wprowadza coraz to bardziej popie**olone i nielogiczne przepisy ruchu drogowego, najlepszym przykładem tego jest dawanie pierwszeństwa pieszym na przejściach. Idca tym tokiem "rozumowanie" mnie się teraz należy pierwszeństwo jak sobie będę jechał po chodniku i h*j.

festiwal sp***olenia umysłowego nagrywajacego


Mzimu

2021-12-14, 10:41
słoik przyjechał z jakiegoś zadupia i jest w szoku, w jednym miejscu tyle drogich stoi.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-12-14, 10:58
Niby macie racje, ale jak byście obejrzeli troszkę więcej to okaże sie, że tu nie jest problem typa w BMW i j***ć go ale to jak zachowują się obecnie psy, polskie kundle. Bo jest jak jest każdy widzi, ale za złe parkowanie należał się mandat jeśli już było wezwanie ale psy jak Państwo, silni dla słabych, słabi dla silnych. Nagrywający jest oderwany od rzeczywistości to fakt, ale jednak czasem w tym szaleństwie jest metoda.

kretowicz14

2021-12-14, 10:59
Jak czytam wasze komentarze to aż się dziwię, że bronicie kierowców samochodów.
Nie ma parkingów to zaparkuj 100m dalej i podejdź a nie dupa do siedzenia przyrosła - ja tak robię i nie mam problemu,
Koleś z tego co wiem jest rodowitym Warszawiakiem, a właśnie takie zjeby przyjechały i się panoszą.
Nie wiem czy aktualny, lecz na pewno wieloletni kierowca autobusu.

Jak jestem pieszym to mam swoje prawa i obowiązki, jak kierowcą to tak samo - jak ktoś by jechał zamiast 100 to 120 to już piratem byście go nazywali, a jak pieszy by chodził środkiem ulicy to debilem. Jakoś to kierowca tutaj znalazł się na chodniku a nie pieszy na jezdni.

zwierzak30

2021-12-14, 11:02
Argument 200k subskrybentów mnie przekonał.
Nie-win-ny nie-win-ny!!! :)

lukaszpianka2

2021-12-14, 11:12
Ręce opadają ..... masz problem z dowartościowaniem . Ale brawo pomysłu tylko niedowartościowany człowiek może coś takiego wymyśleć.

Stalin

2021-12-14, 11:17
Nagrywający to imbecyl chcący zaistnec w sieci. Na jego fb nic dobrego, ani mądrego nie znajdziecie w dodatku fan Biedronia-bleeee

blokern

2021-12-14, 11:25
oleyu napisał/a:

Frajerek oderwany od rzeczywistości. Wiadomo, że nie powinno się stawać na trawniku, chodniku. Ale co zrobić jeżeli jedziesz do lekarza, załatwić sprawę i miasto nie pobudowało parkingów. Nie ma innej możliwości.
Frajer i tyle moim zdaniem.



podpowiem bo widze ze nie jestes zbyt kumaty. komunikacja miejska, taksowka, rower ewentualnie spacer :) i zanim zaczniesz sie pluc to w krajach rozwinietych umyslowo jak np szwajcaria wlasnie tak sie zyje.

dżonyłojlker

2021-12-14, 11:28
Dojechać spedalonego ormowca, oczywiście jak będzie bez kamerki. Są na pewno ludzie, którzy wiedzą kim jest ta j***na k***a.

Figlarz_

2021-12-14, 11:28
Ale wysyp debili w komentarzach. Nagrywający typ jest frajerem? Wam chyba te puste łby popie**olilo. Koleś, choc w pewnym sensie irytujący, ma 100% racji i dziwi mnie, ze ktokolwiek może myśleć inaczej. No ale mamy przecież tyle osiedlowych sebkow jp100% w Polsce, ze i na sadolu się znaleźli. Facet prawidłowo zwraca uwagę, by nie jeździć po chodniku, a wy macie do niego problem. Już widzę jakbyście ganili swoje bachory, jakby typ je potrącił na chodniku, ze przecież miały wypie**alac łazić gdzie indziej, a nie po chodniku. W ogóle jak k***a można bronić ludzi jeżdżących samochodem po chodniku, wy tak serio, czy sobie trollujecie?

Równie zabawna i żenująca jak wasze komentarze jest reakcja tych pożal się Boże policjantów, którzy powinni być przez ten film dobrze uj***ni, zawieszeni, czy wyj***ni z pracy. Ich „interwencja” wola o pomstę do nieba i do tego w drugiej kolejnosci należy się przypie**alac.

Zreszta nie ma co się produkować, skoro dla niektórych (czepialski, fakt) koleś nagrywający jest frajerem… Życzę wam, zeby was taki burak z BMW pie**olnal na chodniku, może k***a zmądrzejecie, w co niestety mocno wątpię.

grexik

2021-12-14, 11:52
Jako kierowca z 16letnim stażem , nie zdarzyło mi się wjechać po chodniku aby zaparkować na trawniku. Nie ma miejsca ... Jadę kawałek dalej. Nie stanie mi się nic jak ruszę dupę i się przejdę .
Ci co wyzywają typa który to nagrał, są zapewne na tyle leniwi i spasieni , że ciężko im dupę 50metrow ruszyć i się przejść .... dla zdrowia

ququa

2021-12-14, 12:02
16 lat do kościoła się nie liczy