18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co żabojady sądzą o Polakach.

OpenStreetMaps • 2017-10-29, 14:16
Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.
Odpowiedział mi francuz łamaną polszczyzną krytykujący i wyśmiewający polskie cechy narodowe i bohaterstwo naszych przodków. Uważający Polaków za głupków a Polskę za zaścianek Treść rozmowy zostawiam tutaj dla tego że zwyczajowo dotrzymuję obietnic .




do...........ka

2017-10-29, 15:28
OpenStreetMaps napisał/a:

Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.


I właśnie z wyżej wymienionego powodu udostępniasz dyskusję, tworząc kolejną reklamę produktu.
Co więcej, wystawiasz świadectwo własnym rodakom, prezentując poziom, nazwijmy, krytyczny. Rozumiem, że coś tam Cię boli. Wyraźnie to widać.
Czy serio warto w imię wk***u robić z siebie pajaca?
Ciśniesz typowi, że nie ma polskiego imienia.
Przeczytaj to jeszcze raz.

Pocisnąłeś typowi, że nie ma polskiego imienia...

Loaloa

2017-10-29, 15:36
polacka cebula - poziom zaawansowany. Rzadko się zdarza, żeby polski przygłup został sprowadzony do parteru i był na tyle głupi, żeby zapis tego opublikować. Dziwicie się, że oni mają was za idiotów i zaściankowych kołtunów? Może zacznijcie rozmawiać, jak na cywilizowanych ludzi przystało, a nie szczekajcie niepoprawnie skonstruowanymi zdaniami, w których roi się od błędów i obelg. Ciekawe komu autor chciał zaimponować. Pewnie niedomytym sadolowym "patriotom, na garnuszku u rodziców.

elfis

2017-10-29, 15:39
sezamkowyRozpie**ol
piwko dla ciebie na zachętę, ale postaraj się bardziej niż tylko pisać schematycznie

OpenStreetMaps

2017-10-29, 15:45
Mam wyj***ne na wasze komentarze. Nie jestem i nigdy nie byłem Pisowcem ani żadnym innym partyjniakiem. Nie jestem też rasistą Natomiast wiem jedno że najwięksi zdrajcy narodu są z Nowoczesnej i KODu. A wszelkiego rodzaju lewicowe i multikulturowe poglądy to rak który niszczy Europę. Przynależność narodowa nie zależy od posiadanych genów. Dlatego na debilne argumenty nie maiłem ochoty typowi odpowiadać. Tak zwany uchodźca który będąc w biedzie dobrze przyjęty i ugoszczony przez gospodarza zamiast wdzięczności zaczyna mieć żądania , domowników po kontach rozstawiać , i wyzywać od niewiernych psów. To nie gość tylko intruz. Polacy na emigracji ekonomicznej tak się nie zachowują.
Natomiast co do reklam które nie tylko zlewam i blokuję ale też czasem komentuję

1) "Reklama sugeruje, iż młodość, zdrowie, męskość czy kobiecość zależą wyłącznie od tego co kupimy. Jest to świat uśmiechu, gdzie w pogodnych dialogach i głupawych piosenkach przemyca się skrycie podstępne sugestie. Reklama roznieca pragnienia, uwodzi głuptasa, w jego imieniu wynajduje potrzeby, pogrąża go w poczuciu winy. Reklama nabiera ludzi. Świat z utopii trwa w reklamie. Dążąc do sprzedania nam szczęścia, reklama fabrykuje w rezultacie rzesze frustratów . Reklama to uperfumowany kawał ścierwa" - Oliviero Toscani: Reklama Uśmiechnięte ścierwo.

2) "Reklama to chytrość i przebiegłość stosowanych technik, manipulacji, zabiegów i wykrętów, by uczynić z nas jeszcze większych głupców, jeszcze bardziej łatwowiernych, jeszcze bardziej niezdolnych do samodzielnego osądu, jeszcze bardziej infantylnych i zidiociałych" - Jacek Dobrowolski: Filozofia głupoty.

do...........ka

2017-10-29, 15:49
Up, ach Misiu, a Ty, jak zawsze na temat :krejzi:

Ba...........yk

2017-10-29, 15:51
Wiadomym nie od dziś jest że Franca upada za przyzwoleniem "ich" rządu - my mamy podobną sytuację z lizodupczą postawą "naszego" rządu w sprawie UPAdliny. Na nasze szczęście UPAdlińskie bakterie nie mnożą się na potęgę jak to ma miejsce z muslislamistami. Widzę że wyżej wypowiadający się tego nie widzą a raczej nie chcą widzieć.

@sezamkowyRozpie**ol i @Loaloa już z klucza odpowiadać zaczeli :D Śmieszkowo, śmieszkowo :mrgreen:

elfis

2017-10-29, 15:56
up
piwko ze szczynami,
nie ma to jak zgrabnie połączyć temat murzyna z tymi którzy są okupantami putina

akurat znam wielu ukraińców i sram na takie porównania,
oni doskonale się asymilują, są nam wdzięczni, bezproblemowi/ oczywiście poza patologią, która wszędzie występuje/ ich dzieci na pewną będą białe, mówić po polsku i w skrócie tak jak my,
więc daruj sobie

sezamkowyRozpierdol

2017-10-29, 15:56
OpenStreetMaps napisał/a:

Natomiast wiem jedno że najwięksi zdrajcy narodu są z Nowoczesnej i KODu.



To poważne oskarżenie :-D
Ci ludzie z dupy się nie wzięli, na PO, .N i PSL głos oddało 5 596 719 wyborców, 5,5mln Polaków, w ch*j mamy tych zdrajców w Polszy :krejzi: Nie wiele mniej niż wyborców PiSu.
http://parlament2015.pkw.gov.pl/349_wyniki_sejm

OpenStreetMaps napisał/a:

A wszelkiego rodzaju lewicowe i multikulturowe poglądy to rak który niszczy Europę.



Wy serio myślicie, że jakiemuś lewakowi ubzdurało się jakieś multikulti i te sprawy? Aż takimi ignorantami jesteście? :lol:
Demografia durnie, społeczeństwa zachodnie przestały się rozmnażać jak trzeba i trzeba było sprowadzić imigrantów jakich kolwiek, by załatać dziurę demograficzną, a jako że proces integracji jebnął i imigrantów islamskich nie udało się ich zintegrować i zasymilować ze społeczeństwem no to cóż, zachód się w tej kwestii przeliczył i teraz mają problem.

Polska również masowo przyjmuje imigrantów z Ukrainy by załatać dziurę demograficzną, a rząd daje 500 zł za r*chanie i płodzenie gówniaków, i Polska również przeliczy się jak zachód, jeżeli nie zacznie stopniowo asymilować Ukraińców i ich polonizować, wynaradawiać a zwłaszcza jak nie rozwiąże problem ukraińskiego nacjozjebizmu na Ukrainie.
A seby wyklęte swoją retoryką antyukraińską przyłożą rękę do przeliczenia się Polski w kwestii ukraińskich imigrantów.

OpenStreetMaps napisał/a:

Tak zwany uchodźca który będąc w biedzie dobrze przyjęty i ugoszczony przez gospodarza zamiast wdzięczności zaczyna mieć żądania , domowników po kontach rozstawiać , i wyzywać od niewiernych psów.



Zatem nie rozumiem Twojego sp***olenia umysłowego polegającego na obrażaniu francuzów, ich nachodźcy ich sprawa :lol:
Najwięcej to do pie**olenia mają polaczki w tej kwestii, pomimo iż problem islamskiej dziczy najmniej ich dotyka.

OpenStreetMaps napisał/a:

Polacy na emigracji ekonomicznej tak się nie zachowują.



Może nie wysadzają się jak islamska swołocz, ale tak samo nie asymilują się ;-)

OpenStreetMaps napisał/a:

Natomiast co do reklam które nie tylko zlewam i blokuję ale też czasem komentuję



Komentarz i to co odj***łeś to jest właśnie reklama, spece od marketingu celowo zamieszczają prowokacyjne treści np zawsze czarny murzyn i obok niego biała kobieta a nigdy na odwrót, żeby wywołać dyskusję, a rybki łapią haczyk i wklejają link do takiej reklamy bulwersując się i jeszcze bardziej napędzając machinę reklamy, więc nie dość, że się skompromitowałeś swoim idiotyzmem to jeszcze przegrałeś i uległeś machinie reklamowej :krejzi:

@Basia_Stańczyk

Lizanie dupy Ukrainie wynika wyłącznie z zapotrzebowania na rynku pracy taniej siły roboczej oraz problemu z demografią kraju, bo młodzi wyjeżdżają cały czas z tego kraju, dokąd? a do tego ch*jowego, zgniłego zachodu by tam się osiedlać :krejzi:
Polska jest w tej kwestii w jeszcze gorszej sytuacji niż zachód, Niemcy, Francuzi nie wyjeżdżają ze swoich krajów mimo iż się nie rozmnażają jak trzeba, tymczasem Polacy nie tylko się nie rozmnażają, ale i masowo wyjeżdżają :amused:

Ba...........yk

2017-10-29, 16:28
Loaloa napisał/a:

...Może zacznijcie rozmawiać, jak na cywilizowanych ludzi przystało...



hehehe :D Hipokryta level maksymalny - zadanie zaliczone :D Siadaj zdałeś :P

elfis napisał/a:

up
piwko ze szczynami,
nie ma to jak zgrabnie połączyć temat murzyna z tymi którzy są okupantami putina



Za piwko podziękuję, nie lubię piwa. Skosztuj sam, skoro już sobie nalałeś :D
Przyjmę Twoje brawa i uznanie za docenienie i zrozumienie mojej lotnej kreatywności. Mało kto potrafi.

Co to jest połączenie murzyna z ośmiornicą?

spoiler


sezamkowyRozpie**ol napisał/a:




@Basia_Stańczyk

Lizanie dupy Ukrainie wynika wyłącznie z zapotrzebowania na rynku pracy taniej siły roboczej oraz problemu z demografią kraju, bo młodzi wyjeżdżają cały czas z tego kraju, dokąd? a do tego ch*jowego, zgniłego zachodu by tam się osiedlać :krejzi:
Polska jest w tej kwestii w jeszcze gorszej sytuacji niż zachód, Niemcy, Francuzi nie wyjeżdżają ze swoich krajów mimo iż się nie rozmnażają jak trzeba, tymczasem Polacy nie tylko się nie rozmnażają, ale i masowo wyjeżdżają :amused:



Tak, jest zapotrzebowanie na tanią siłę do roboty.
Polacy wyjeżdżają wszędzie gdzie się da i nie ma w tym nic ani dziwnego ani złego. Bo co złego może być w szukaniu szczęścia?

Niemiaszki, France też wyjeżdżają, szukać nie tyle co roboty, a spokoju. Może nie są to masowe wyjazdy ale migrują. Wyjeżdżają a w zasadzie to uciekają z swoich krajów nawet Szwedzi, Norwegowie. Co wydaje się dość dziwne, bo przecież u nich zarobki czy sam social to są kwoty nie w kij dmuchał. Dlaczego wyjeżdżają?

Polacy rozmnażają się i bardzo dobrze. Wyjeżdżają i to też jest na plus. A wiesz dlaczego? Bo jakiś % z nich kiedyś do Polski powróci, przywożąc z sobą nie tylko swoje dzieci, majątki ale doświadczenia.

Nie każdy wyjeżdżający Polak to patologia, która w Polsce nawywijała i chce uciec. Jest od groma ludzi zdolnych, wykształconych, którzy jadą za chlebem i lepszym jutrem. Kto przynajmniej chodź trochę miał okazję zwiedzić Świata wie że ludzie są różni, obyczaje są różne.
A najważniejsze że widzi jak ludzie są chętni do pomocy z uśmiechami na twarzach. Wniosek jest jeden. Patologia i lewackie popierdółki są w mniejszości, mniejszości, w którą sami się uwikłali. I mało tego oni, brną w to szambo dalej, głębiej. Czy to przez swoją głupotę, manipulację czy chciwość.

Na dzień dzisiejszy głupota ludzka postępuje, a odpowiedzialność za to powinni ponieść właśnie "lewaki-prostaki-postępaki" - komuszki z dziada na dziada, "proletariusze wszystkich krajów świata" To oni powinni być zjedzeni przez swoją "matkę głupisz" - Rewolucję.

I mam cichę nadzieję że któregoś dnia to zjedzenie nastąpi.
Amen.

sh...........ns

2017-10-29, 16:28
jak ja mam beke z polaczków śmiejących się z francuzów ze przyjmują ludzi z byłych ckoloni a sami polaczkowiemprzyjmuja ukraińców i robią im laske ukraińcy sa lepiej traktowani gardza polakczkami isimieją sięz polaczków płaszczacuych sie przed ukrainą , nie mówiac że ukraińcy wprost swietują bandere i gardza polska a polskie władze robią im alske a polaczki nic nie robią są bardziej bierni od Francuzów

OpenStreetMaps

2017-10-29, 16:32
W jedności narodu siła jeśli wiele osób naraz powie jełopom od marketingu że nadmiaru reklam ma już dość to dotrze do nich w końcu że w dzisiejszych czasach reklama bezpośrednia działa jedynie na idiotów .
W śród ludzi przeciętnie inteligentnych do których nawet ja w swej godnej naśladowania skromności się nie zaliczam. :-) Reklamowe śmiecie wywołują jedynie irytację wk***ienie i zniechęcenie.

Ale można inaczej: Nareszcie jakaś firma zrozumiała że aby wzbudzić do siebie sympatię klientów należy wyrzec się reklam jak grzechu śmiertelnego i robić takie filmy które nawet nie posiadają w swej treści podstępnego lokowania produktu . A sprawiają że firma będzie się zawsze dobrze kojarzyć. I jest to przykład godny naśladowania. Dostarczmy ludziom rozrywki lub ciekawych darmowych treści i sprawmy że pozytywnie zapamiętają naszą firmę zamiast nachalnego dręczenia chamskimi reklamami bezpośrednimi będącymi złośliwymi przerywnikami oglądanych programów. Hasło na YT "Legendy Polskie". Polecam 2 części o Twardowskim. Na Polaka naprawdę NIE MA HAKA :-)

Ba...........yk

2017-10-29, 16:34
elfis napisał/a:

up
piwko ze szczynami,
nie ma to jak zgrabnie połączyć temat murzyna z tymi którzy są okupantami putina

akurat znam wielu ukraińców i sram na takie porównania,
oni doskonale się asymilują, są nam wdzięczni, bezproblemowi/ oczywiście poza patologią, która wszędzie występuje/ ich dzieci na pewną będą białe, mówić po polsku i w skrócie tak jak my,
więc daruj sobie



Widzę że dopisałeś kilka zdań.

Też znam kilkoro Ukraińców. Tyle że nie było nam dane żeby porozmawiać na sprawy dotyczące UPA, Bandery, Suchowicza, UON itd. Więc nie wiem co im w głowach siedzi. A jest to ważna kwestia.
A porównanie jest jak najbardziej uzasadnione, na płaszczyznach, które poruszyłem.

Suspens

2017-10-29, 17:00
Polakensy cos wam wytlumacze. Szczycimy sie, ze nie mamy w naszym kraju uchodzcow. Mnie to nie dziwi. Tutaj nawet uchodzcy nie chca przyjezdzac, bo wiedza, ze tu tylko smrod gowna, szczyn, rzygowin, cebuli i czosnku. Nie jestesmy dla nikogo alternatywa. Nikt nas nie szanuje.


Tylko polakens sie cieszy jak zobaczy polskie nazwisko w zagranicznym filmie.

Tylko polakens jest patriota do momentu az dostanie wize/prace w innym kraju. (polka jako dz**ka albo podcieracz dup - polak jako stróż albo wyrobieniec na magazynie)

Tylko polakens mysli, ze jego kraj ma wspaniala historie i mysli np. ze rzeczpospolita obojga narodow to bylo jedno panstwo (polakolandia) albo, ze polakolandia byla kiedykolwiek mocarstwem.

Tylko polakens jest r*chany w dupsko przez religie katolicka + pałowanie się do zdjęć papuasa janusza pabla 2

Mogę tak wymieniac w nieskonczonosc.

PS. polakolandia nie wyjdzie z grupy na mś w rosji a polscy kibole (odwazni jak ch*j!) beda sie bali tam pojechac zeby nie dostac wpie**olu od ichniejszych kibolow.


POLAKENS JEST TyLKO ODWAŻNY DO SWOICH I W SWOIM KRAJU Obcych boi sie jak diabel swieconej wody.


To kiedy nas podbija, bo czekam na ten moment z niecierpliwoscia! :)

elfis

2017-10-29, 17:27
Basia_Stańczyk
już ci wierzę że ich znasz,
bardziej uwierzę że do nich celujesz

masz trzy grosze,
a porozmawiamy innym razem