18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co żabojady sądzą o Polakach.

OpenStreetMaps • 2017-10-29, 14:16
Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.
Odpowiedział mi francuz łamaną polszczyzną krytykujący i wyśmiewający polskie cechy narodowe i bohaterstwo naszych przodków. Uważający Polaków za głupków a Polskę za zaścianek Treść rozmowy zostawiam tutaj dla tego że zwyczajowo dotrzymuję obietnic .




doredo

2017-10-30, 08:55
A mi to sie w sumie wydaje że to troll. Sam sobie zaaranżował rozmowę, żeby wstawić tu i zobaczyć czy będzie "hurr durr". W koncu jaki francuz porozumiewałby się w innym języku niż francuski?

ab...........85

2017-10-30, 09:43
biala20 napisał/a:



Owszem dzisiaj mają broń atomową itp. Ale czy ich armia jest lepsza niż nasza? Jaki mają procent islamistów w armii?



A co to ma do rzeczy ilu islamistów? Oni akurat mają taki charakter i temperament, że do walki są pierwsi. Nawet do walki o jakieś pierdoły. Ale jak serio się zastanawiasz czy wojsko francuskie jest lepsze od naszego to widać, że masz niewielkie pojęcie o tym co piszesz. Jak już wyżej pisałem, francuski żołnierz ma o wiele lepsze wyposażenie indywidualne. Poza tym Francja ma sporą marynarkę, lotniskowce. Mają swoje samoloty (nie przestarzałe F-16 które miały trafić na złom, ale je odkupiliśmy). Przede wszystkim mają obronę przeciwlotniczą i przeciwrakietową, czego my jeszcze nie będziemy mieć przez kilkadziesiąt lat. Mają też sprawny system dowodzenia operacjami sił połączonych, mają system planowania i mają zajebiście sprawną logistykę. I mają też Legię Cudzoziemską, bo po co francuzi mają się wykrwawiać na jakiś zadupiach w Afryce, skoro mogą to robić inne nacje za tysiąc euro miesięcznie.
U nas trenuje się scenariusze obronne sprzed 40 lat i potem wyjdzie generał i pie**oli że WP ma potencjał obronny i że możemy cokolwiek zrobić bo mamy Leopardy, PT-91, kilka F-16 i GROM. Saddam też miał w ch*j czołgów i podczas PRZYGOTOWANIA poprzedzającego inwazję, te jego czołgi paliły się na pustyni tysiącami. Dlaczego? Bo nie mieli OPL. My możemy mieć wszystko, ale bez OPL i OPR jesteśmy bezbronni, bo w razie zagrożenia np. ze strony Rosji, to ich lotnictwo i rakiety rozk***i nasze cele strategiczne. Ich rakiety z ob. Kaliningradzkiego mogą razić cele aż do Krakowa, więc niewiele nam zostaje w bezpiecznej odległości. I my tak jak w '39 jesteśmy w stanie co najwyżej opóźniać przeciwnika i liczyć na to że nam ktoś dupę uratuje. Francja przynajmniej jest zdolna do samodzielnej obrony jeżeli zajdzie taka potrzeba, a raczej nie zajdzie, bo Francja jest na tyle silna, że nikt jej nie podskoczy.
Mogę się tak produkować jeszcze przez godzinę, ale po ch*j, jak nie o tym jest ten temat.

BrianGriffin

2017-10-30, 09:52
biala20 napisał/a:

Owszem dzisiaj mają broń atomową itp. Ale czy ich armia jest lepsza niż nasza? Jaki mają procent islamistów w armii



Ty tak na serio porównujesz armię francuską do polskiej? :lol:
Francja jest w ścisłej czołówce na tej planecie, szczególnie pod względem sprzętu i logistyki. I jeszcze ten wyjazd z islamistami 8-)

skin88

2017-10-30, 10:02
Suspens, loaloa, sezamkowy rozpie**ol i palony paznokieć, cztery największe k***y na sadisticu, założę się, że każdy z was ma klame jak Pinokio i pejsy do ziemi, polakolandia, cebulandia, to od was zalatuje tą cebulą o której tak chętnie piszecie, a kim WY k***a jesteście?! W każdym wątku obrażacie swoją ojczyznę i rodaków, nie jest wam k***a wstyd za to niemieckie zachowanie?! Pluje na takich ścierwusów, mi jest wstyd, że takie k***y jak wy, po Polsku mówią, i jak mniemam w Polsce mieszkają, Polski chleb wpie**alasz j***na kupo gówna, więc zamknij ten żydowski ryj, jeszcze przyjdzie czas, że Polska oczyści się z takiego ściera.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-30, 10:23
Problem konserwatywnego, prawicowego, religijnego, islamskiego robactwa to Francja, Niemcy, Szwecja, UK może rozwiązać w ciągu kilku dni, jednak to nie jest takie proste, jak to się niektórym idiotom wydaje, że wygra Le Pen i od razu meczety będą burzone, muzułmanie wydalani z kraju etc, w świecie cywilizowanym w którym żyjemy obowiązują pewne konwencje ochrony praw człowieka, i by rozwiązać problem islamu w Europie - system musi najpierw pie**olnąć w całej Europie a Europa musi pogrążyć się w chaosie, także możecie sobie kibicować organizacjom antyislamskim, jednak one ch*ja zrobią dopóki system nie pie**olnie w Europie, że będzie można robić co się chce bez przejmowania się sankcjami i krytyką międzynarodową ze strony ONZ, organizacji praw człowieka itd.
Jednak pamiętajcie o tym, że jak system pie**olnie, to z Polską każdy kraj będzie mógł zrobić co chce np. taka Rosja ;-)
Bo kto ją skrytykuje że sobie urządziła z polski ćwiczebny poligon wojskowy?
Kto skoro system pie**olnie i wszelkie umowy międzynarodowe przestaną mieć jaką kolwiek moc?
Kto nam pomoże? Czechy? przecież Czesi nami gardzą, Słowacy? Słowacy stoją za Czechami, Węgrzy? Węgrzy dbają wyłącznie o swój interes, nie staną za przegranymi, bo traktat z Trianon ich wiele nauczył, więc to się tyczy do tych co pie**olą o V4 ;-)
A Ukraińcy i ta z ich "strefa buforowa" o której tak pisowcy pie**olą, jak tylko zobaczą, że Unia pie**olnie to zaraz sp***olą pod łapska rosyjskie, Białoruś to samo jak tylko Łukaszenke otrują ;-)
Kto pomoże? Trump? Przecież Trump chce powrócić do polityki izolacjonizmu :lol:

skin88 napisał/a:

Suspens, loaloa, sezamkowy rozpie**ol i palony paznokieć, czterej najwięksi królowie na sadisticu



Dupsko zabolało z zazdrości widzę :krejzi:

skin88 napisał/a:

Polski chleb wpie**alasz j***na kupo gówna



Za który płacę sk***ysynie :lol:
Masz mentalność komunistyczną?

skin88 napisał/a:

jeszcze przyjdzie czas, że Polska oczyści się z takiego ściera.



Już się od dawna oczyszcza, w kraju zostają tylko seniorzy, emeryci i sebixy wyklęte nie mogące znaleźć pracy z powodu karalności, wyroków za napaści na funkcjonariuszy policji, młodzi wykształceni ludzie cały czas wypie**alają za granicę na zachód, tak ten podobno strasznie ch*jowy zachód, by tam pracować i się osiedlać na stałe :amused:
Ale cóż, taki demokratyczny wybór polakensów pożerających się nawzajem z dwóch obozów lewica/prawica/po/pis

To nie moja wina, że ten naród jest lewicowy, socjalistyczny i jedyne co wybiera przy urnach wyborczych to albo pobożnych socjalistów z PiSu albo niewierzących socjalistów z PO udających wolnorynkowców, liberałów :lol:

Apolityczny

2017-10-30, 10:50
Suspens napisał/a:

Polakensy cos wam wytlumacze. Szczycimy sie, ze nie mamy w naszym kraju uchodzcow. Mnie to nie dziwi. Tutaj nawet uchodzcy nie chca przyjezdzac, bo wiedza, ze tu tylko smrod gowna, szczyn, rzygowin, cebuli i czosnku. Nie jestesmy dla nikogo alternatywa. Nikt nas nie szanuje.


Tylko polakens sie cieszy jak zobaczy polskie nazwisko w zagranicznym filmie.

Tylko polakens jest patriota do momentu az dostanie wize/prace w innym kraju. (polka jako dz**ka albo podcieracz dup - polak jako stróż albo wyrobieniec na magazynie)

Tylko polakens mysli, ze jego kraj ma wspaniala historie i mysli np. ze rzeczpospolita obojga narodow to bylo jedno panstwo (polakolandia) albo, ze polakolandia byla kiedykolwiek mocarstwem.

Tylko polakens jest r*chany w dupsko przez religie katolicka + pałowanie się do zdjęć papuasa janusza pabla 2

Mogę tak wymieniac w nieskonczonosc.

PS. polakolandia nie wyjdzie z grupy na mś w rosji a polscy kibole (odwazni jak ch*j!) beda sie bali tam pojechac zeby nie dostac wpie**olu od ichniejszych kibolow.


POLAKENS JEST TyLKO ODWAŻNY DO SWOICH I W SWOIM KRAJU Obcych boi sie jak diabel swieconej wody.


To kiedy nas podbija, bo czekam na ten moment z niecierpliwoscia! :)


Cieszę się, że dostrzegasz problemy polskiej patologii z której się wywodzisz, ale jak to lewaki mają w zwyczaju zupełnie pomijasz patologie państw Europy Zachodniej i Północnej, co skazuję cię w oczach poważnych rozmówców na zmieszanie z gównem ;-)

sezamkowyRozpierdol

2017-10-30, 11:17
Prawica/Lewica - Poważny rozmówca.



Jeszcze ten nick Apolityczny
:krejzi:

Apolityczny

2017-10-30, 11:56
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Prawica/Lewica - Poważny rozmówca.

Obrazek

Jeszcze ten nick Apolityczny
:krejzi:


Trollowaniem jest wstawianie mema z facjatą Jana Pawła II pod każdym wpisem z którym się nie zgadzasz, licząc tym samy na pocisk ze strony prawaków-katolików i piwka od antypolskich k***-lewaków :lol:
Apolityczność polega na tym, że nie patrzy się na problemy społeczno-gospodarcze przez pryzmat poglądów politycznych. To właśnie lewicowe poglądy nie pozwalają koledze Suspensowi dokonać obiektywnej analizy. Gdyby takowej dokonał jego poglądy ległyby w gruzach, na takiej samej zasadzie prawakokatolik nie wypowie się obiektywnie o np. żołnierzach wyklętych.

skin88

2017-10-30, 12:20
Sezamkowy rozpie**ol, z jakiej zazdrości? To Ty plujesz jadem w każdą stronę, tak płacisz, co nie zmienia faktu, że jest Polski, napisałem, że za darmo wpie**alasz? Czytam dyskusje pod różnymi tematami, twoje posty również widuję, myślę, że nawet parę razy dałem piwo za twój komentarz zanim zobaczyłem, że Ty go pisałeś, nie powiem czasem mądrze korzystasz z klawiatury, co do sebixów też się zgadzam, ale powiedz mi, nie potrafisz wyrażać swoich opinii bez obrzucania gównem Polski i Polaków? Dlaczego tak nienawidzisz tych ludzi i tych granic? k***a nie wszyscy to kwitnąca cebula, a nawet powiem Ci, że to tylko mały procent całego społeczeństwa, młodzi, ambitni ludzie wyjeżdżają za pieniądzem, za naszą zachodnią granicą już nawet 30 km od Szczecina, zarabia się 1350 euro na łapę, k***a jak się zna trochę języka to żal nie skorzystać, w Polsce na przeciętnym etacie będziesz na to 3 miechy zapie**alał, tylko, że w zachodnie Niemcy po 1945 Ameryka wpompowała ogromne pieniądze, no i nikt nie zarzucił im kajdan komuny na 50 lat, stąd takie różnice, a powiedz mi co twoim zdaniem jest złego w patriotyzmie? Moim zdaniem to normalne i zdrowe, a to, że teraz w ch*j obrotniejszych cwaniaków kroi hajs na tępych sebixach wśród których, patriotyzm stał się ostatnio modą, to inna sprawa, mierzysz wszystkich jedną miarą, a nie każdy jest sebixem albo karynom, ja nie jestem, ale ch*j mnie strzela jak czytam te wszystkie obelgi na ziemię za którą wielu ludzi przelało krew.

BrianGriffin

2017-10-30, 17:06
skin88, zrozum jedną rzecz. Jak ktoś tutaj obraża polactwo, to ma na myśli tych sebiksów, karyny, pseudo patriotów, pisiorów etc. To jest skrót myślowy, nikt nie będzie przecież za każdym razem wymieniał wszystkiego co jest złe w tym kraju. Jeżeli więc czujesz się urażony, to znaczy, że sprawa cię w jakimś stopniu dotyczy.
Żaden inteligentny i szanujący się człowiek nie powinien czuć się dotknięty, bo po prostu nie o nim mowa.

Także j***ć polactwo i do przodu!

sa...........os

2017-10-30, 17:27
skin88 napisał/a:

(...)a powiedz mi co twoim zdaniem jest złego w patriotyzmie? (...)



Nie chce się wpie**alać między wódkę i zakąskę, ani też być adwokatem diabła, ale moim zdaniem jednym z obowiązków patrioty jest właśnie piętnowanie przywar naszego narodu. Można się też wiecznie pałować nad tym jaką mamy czaderską historię i jacy jesteśmy zajebiści, ale chyba lepiej do tej "zajebistości" dążyć, nieprawdaż? A pierwszym krokiem powinno być wykorzenienie wieśniackiej, postkomunistycznej mentalności z którą nasz kraj się niestety kojarzy w większej mierze niż powinien.

PS. Jeśli jakiś "miszcz dedukcji" uważa że chodzi mi tu o przyjmowanie imigrantów, sympatię do LGBT albo jakieś inne bzdury leżące w kręgu zainteresowań sympatyków obecnej władzy, to niech się jebnie szpadlem w łeb i da sobie spokój z pisaniem czegokolwiek.

Cara_Al_Sol

2017-10-30, 21:16
Widzę, że trwa konkurs na największego anty-Polaka :-)
Nagrodą jest randka z Laolao?
sezamkowyRozpie**ol,
Zabezpiecz się!
P.S.
:idzwch*j:

lucilla

2017-10-30, 21:53
Co do Francji to mam tam rodzinę (a dokładnie mieszkają pod Paryżem) i jak twierdzą wcale nie jest tak jak nam pokazują w mediach.

Filogyna

2017-10-30, 23:32
skin88 napisał/a:

Suspens, loaloa, sezamkowy rozpie**ol i palony paznokieć, cztery największe k***y na sadisticu, założę się, że każdy z was ma klame jak Pinokio i pejsy do ziemi, polakolandia, cebulandia, to od was zalatuje tą cebulą o której tak chętnie piszecie, a kim WY k***a jesteście?! W każdym wątku obrażacie swoją ojczyznę i rodaków, nie jest wam k***a wstyd za to niemieckie zachowanie?! Pluje na takich ścierwusów, mi jest wstyd, że takie k***y jak wy, po Polsku mówią, i jak mniemam w Polsce mieszkają, Polski chleb wpie**alasz j***na kupo gówna, więc zamknij ten żydowski ryj, jeszcze przyjdzie czas, że Polska oczyści się z takiego ściera.



Czekaj, czekaj... Jak ktoś z nickiem "skin88" (nie jest 88 odniesieniem do wujka adolfa?) może w ogóle mówić o polskości? 11 mln polskich trupów was nie przekonuje, by znielubić Hitlera [35mln ppl przed IIwś, 24 po]?


I jak ktoś, kto ledwie mówi po polsku (tak, "polsku" to nie jest rzeczownik, byś to wielką literą pisał), śmie oceniać innych 'polskość'?

ab...........85

2017-10-31, 00:35
lucilla napisał/a:

Co do Francji to mam tam rodzinę (a dokładnie mieszkają pod Paryżem) i jak twierdzą wcale nie jest tak jak nam pokazują w mediach.



Ja mam znajomych w Szwecji (i nie są to ludzie tolerujący i miłujący wszystko i wszystkich- wręcz przeciwnie) i jak się okazuje- legendy o tym że ciapaci i czarni się panoszą i że to koniec Szwecji bo gwałco szwedki na ulicach to bzdury. Normalny kraj, ludzie normalnie żyją i mają się dobrze, nawet lepiej niż w Polsce.