18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co żabojady sądzą o Polakach.

OpenStreetMaps • 2017-10-29, 14:16
Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.
Odpowiedział mi francuz łamaną polszczyzną krytykujący i wyśmiewający polskie cechy narodowe i bohaterstwo naszych przodków. Uważający Polaków za głupków a Polskę za zaścianek Treść rozmowy zostawiam tutaj dla tego że zwyczajowo dotrzymuję obietnic .




el_biskup

2017-10-31, 14:18
Przecież to fejk. Koleś troluje, udaje zj***nego prawaka, a reszta na forum daje się wodzić za nos bo to taki łatwy cel i sam daje argumenty do krytyki.
Ogarnijcie się.

ab...........85

2017-10-31, 14:31
el_biskup napisał/a:

Przecież to fejk. Koleś troluje, udaje zj***nego prawaka, a reszta na forum daje się wodzić za nos bo to taki łatwy cel i sam daje argumenty do krytyki.
Ogarnijcie się.



Srejk k***a. Od niedawna zauważyłem trend, że jak jakiś debil zacznie pie**olić swoje wyssane ze zropiałego dupska bzdury, które nijak się mają do rzeczywistości albo jak pokaże publicznie swoje umysłowe sp***olenie to potem krzyczy że sarkazm albo że trolluje.

Po prostu jest debilem i pokazał to publicznie. Myślał, że dostanie poklask, ale stało się przeciwnie- każdy go wyśmiał i teraz próbuje wyjść z tego z twarzą.

TB303

2017-10-31, 15:08
el_biskup napisał/a:

Koleś troluje, udaje zj***nego prawaka


Nie trzeba udawać, żeby być :amused:

sezamkowyRozpierdol

2017-10-31, 15:45
@abrakadabra1985

Ale serio, czasem prawicowe zwierzęta pie**olą takie głupoty, że na myśl pierwsze co przychodzi to - on chyba k***a trolluje, bo skala sp***olenia umysłowego przekracza punkt krytyczny wyznaczający to, czy brać kogoś na poważnie czy to troll czy po prostu idiota, no ale cóż, widzieliśmy idiotów lewicowych i oni wcale nie trollowali tylko serio byli idiotami, prawica sama w sobie ma jeszcze więcej idiotyzmów, a na dodatek jest bardziej emocjonalna i podatna na trolling niż lewica

TB303

2017-11-01, 15:43
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

prawica sama w sobie ma jeszcze więcej idiotyzmów, a na dodatek jest bardziej emocjonalna i podatna na trolling niż lewica


Bo oni są święcie przekonani, że są pie**oloną intelektualną elitą, a reszta(m.in. lewactwo) to tępy motłoch! O co mi chodzi? O to, że są wcale nie mniej skretyniali od tego lewactwa, którym tak mocno gardzą! Myślą, że ich przywódcy naprawdę o nich dbają i chcą dla nich najlepiej, a faktem jest, że zarabiają duże pieniądze na ich tępocie i zaściankowości, która wynika w dużej mierze z ograniczonego światopoglądu!

Ok, zdarzają się wyjątki(którym dla mnie jest np. Korwin), ale prawda jest taka, że bycie politykiem polega na tym, by zarabiać na ludzkiej głupocie, która niestety stanowią większość naszej rasy.