18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co żabojady sądzą o Polakach.

OpenStreetMaps • 2017-10-29, 14:16
Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.
Odpowiedział mi francuz łamaną polszczyzną krytykujący i wyśmiewający polskie cechy narodowe i bohaterstwo naszych przodków. Uważający Polaków za głupków a Polskę za zaścianek Treść rozmowy zostawiam tutaj dla tego że zwyczajowo dotrzymuję obietnic .




tepad.no

2017-10-29, 20:37
Prawda boli Polaka-krzykacza. Wypowiada sie jak chlop, mysli jak chlop. "Starzy ludzie nie biegaja"

W sumie to Francuz mial racje - wystarczy porownac jak sie zyje w Polsce a jak we Francji. I nie piszcie mi o Muzulmanach bo Polak-imigrant co zyje w najtanszej dzielnicy bedzie sie obracal w syfie - wiec pozniej komentuja. Rodowity Francuz czy Niemiec z klasy sredniej mieszka sobie w normalnej, spokojnej okolicy. Kto nie byl a doswiadczenia czerpie z Narodowej TV to oczywiscie zaprzeczy.

Pozdro dla normalnych Polakow, ktorzy widza co sie dzieje w kraju.

BrianGriffin

2017-10-29, 21:21
Podsumowując temat, OpenStreetMaps, idż się zabić.
Można zamykać :lol:

kezor

2017-10-29, 21:35
Autor jest tak upośledzony umysłowo, że aż nabrałem ochotę kupić Renault :)

serenity20

2017-10-29, 21:40
będąc szczerym to trochę ten francuz racji ma :( (( może nawet i wiecej niż troche

ab...........85

2017-10-29, 22:04
No i co, przyszedłeś się tu wypłakać, liczyć na poparcie i na to że ktoś się za Tobą wstawi? Chłopie, tu ludzie myślą w miarę samodzielnie i nikt nie łyka tego pseudopatriotycznego pie**olenia. Bo z patriotyzmem nie ma to nic wspólnego, raczej z narodowym radykalizmem. Sam styl w jakim piszesz te swoje wypociny jest na poziomie sfrustrowanego, walącego gruchę, pryszczatego, grubego 14- latka. Teksty typu "franca" czy "islamskie Murzynowo" świadczą o Twojej niskiej inteligencji. Można się pośmiać z Francuzów i ich sytuacji, ale jak ktoś to pisze na poważnie i używa tego jako że się tak wyrażę argument to raczej nie można kogoś takiego traktować poważnie. A z tym wrogiem to już w ogóle poleciałeś. Znam doktrynę wojenną i nie wspomina o Francji jako o wrogu czy potencjalnym zagrożeniu. I jak Francja w swojej historii według Ciebie zawsze się poddawała to chyba chłopie jesteś jakiś niedorozwinięty. Francja od zawsze była silna, a dziś jest potęgą militarną. Oni nie angażowali się w wojnę, bo podczas I wś się wykrwawili i nie chcieli bez sensu ginąć za obce kraje, bo i tak nie mieli szans z niemiecką machiną wojenną i wyszli na tym dużo lepiej niż my. A dziś, my jako wojsko nie mamy nawet 1/5 potencjału Francji. Jakbyś porównał WP z armią francuską to oni są o poziom wyżej od nas. I to widać na pierwszy rzut oka, ale żeby to wiedzieć, to trzeba coś chociaż poczytać. Ja akurat miałem wielokrotnie styczność z Francuzami i u nich pułk inżynieryjny jest o niebo lepiej wyposażony niż nasze kompanie szturmowe jeżeli chodzi o wyposażenie indywidualne.
A poza tym wszystkim, jak można przejść od frustracji spowodowanej jakąś reklamą, którą można wyłączyć ad blockiem do frustracji z powodu klęsk militarnych.

Pa...........ć

2017-10-29, 22:13
k***a, jak miło widzieć że na sadolu ktoś jeszcze umie złożyć składną uargumentowaną wypowiedź.

Chłopcy od jeżdżenia po Francji i nazywania wszystkich lewakami: Jak kiedyś dorośniecie albo poczytacie coś więcej niż nagłówki z z prawacko-stronniczych portali na temat ataku murzyna z siekierą to może zrozumiecie jakimi byliście debilami i że świat nie jest czarno-biały. :P
Ja też kiedyś byłem prawakiem a nawet korwinistą ale wiedza i podróże mnie z tego wyleczyły, dlatego radzę poczytać książki i przejechać się do Europy zachodniej do innych miejsc niż kontenery zapie**alającymi za pół darmo nienawidzącymi całego świata Polakami.

elfis napisał/a:

PalonyPaznokieć
musiałem dodać, bo staracie się zmienić słowo ,,lewak,, , na szczęście mało skutecznie,
poza tym odpowiadając dałem ci zarobić, bo nie mów że nie dostajesz odsypu od wypowiedzi i odpowiedzi,
najzabawniejsze jest jednak to że już do ciebie, albo was się przyzwyczaiłem
inaczej nudno by było



Masz konto krócej ode mnie a nak***iłeś już prawie 2000 postów, zdobywając ode mnie o wiele mniej piw. Zero tematów.
Więc mając tu praktycznie zerowe zaufanie ze strony innych użytkowników oskarżasz wszystkich których poglądy ci nie pasują o bycie lewackimi trollami :amused:
Zachowujesz się gorzej niż dzieciak, wyluzuj chłopie :p

BaranR

2017-10-29, 22:20
No to mu pojechałeś aż mu się smutno musiało zrobić...
...a nie, to on tobie pojechał.

elfis

2017-10-29, 22:37
PalonyPaznokieć
prawie 2000, bo ten jedyny w swoim rodzaju 2000
zadedykuję zjebom na tym portalu
ja idę spać
a ty ujadaj dalej
pozdr.

aaaaaaaaaaaa
jak piszesz do mnie nie zachowuj się jak infantylny nastolatek,
daj sobie spokój z wysyłaniem e motek
to dopiero przejaw niedojrzałości

chyba że coś czujesz do mnie, ale wtedy na pedalskie wpisy nie odpowiem

Pa...........ć

2017-10-29, 22:49
elfis napisał/a:

PalonyPaznokieć
prawie 2000, bo ten jedyny w swoim rodzaju 2000
zadedykuję zjebom na tym portalu
ja idę spać
a ty ujadaj dalej
pozdr.

aaaaaaaaaaaa
jak piszesz do mnie nie zachowuj się jak infantylny nastolatek,
daj sobie spokój z wysyłaniem e motek
to dopiero przejaw niedojrzałości

chyba że coś czujesz do mnie, ale wtedy na pedalskie wpisy nie odpowiem



Twoja głupota pomieszana z ignorancją i brakiem umiejętności pisania mnie nawet bawi. Ruszaj w świat internetu husarzu, masakrować lewaków, muslimów i inne dziwactwa
Wybacz emotki, przyzwyczajenie od pisania z dziewczynami. Chociaż smutny stulejarz z internetu pewnie tego nie zrozumie :krejzi:

biala20

2017-10-29, 22:59
abrakadabra1985 napisał/a:

No i co, przyszedłeś się tu wypłakać, liczyć na poparcie i na to że ktoś się za Tobą wstawi? Chłopie, tu ludzie myślą w miarę samodzielnie i nikt nie łyka tego pseudopatriotycznego pie**olenia. Bo z patriotyzmem nie ma to nic wspólnego, raczej z narodowym radykalizmem. Sam styl w jakim piszesz te swoje wypociny jest na poziomie sfrustrowanego, walącego gruchę, pryszczatego, grubego 14- latka. Teksty typu "franca" czy "islamskie Murzynowo" świadczą o Twojej niskiej inteligencji. Można się pośmiać z Francuzów i ich sytuacji, ale jak ktoś to pisze na poważnie i używa tego jako że się tak wyrażę argument to raczej nie można kogoś takiego traktować poważnie. A z tym wrogiem to już w ogóle poleciałeś. Znam doktrynę wojenną i nie wspomina o Francji jako o wrogu czy potencjalnym zagrożeniu. I jak Francja w swojej historii według Ciebie zawsze się poddawała to chyba chłopie jesteś jakiś niedorozwinięty. Francja od zawsze była silna, a dziś jest potęgą militarną. Oni nie angażowali się w wojnę, bo podczas I wś się wykrwawili i nie chcieli bez sensu ginąć za obce kraje, bo i tak nie mieli szans z niemiecką machiną wojenną i wyszli na tym dużo lepiej niż my. A dziś, my jako wojsko nie mamy nawet 1/5 potencjału Francji. Jakbyś porównał WP z armią francuską to oni są o poziom wyżej od nas. I to widać na pierwszy rzut oka, ale żeby to wiedzieć, to trzeba coś chociaż poczytać. Ja akurat miałem wielokrotnie styczność z Francuzami i u nich pułk inżynieryjny jest o niebo lepiej wyposażony niż nasze kompanie szturmowe jeżeli chodzi o wyposażenie indywidualne.
A poza tym wszystkim, jak można przejść od frustracji spowodowanej jakąś reklamą, którą można wyłączyć ad blockiem do frustracji z powodu klęsk militarnych.



Trochę ściemniasz! W czasie II WŚ francja się nie angażowała?! Buahahahaha! Po prostu, dostali w dupę od Niemców, aż się kurzyło! Przy WYRÓWNANYM potencjale, w dodatku w obronie! Poczytaj, jakie straty ponosili, większe, niż walcząca (często nieudolnie!) Polska! Owszem dzisiaj mają broń atomową itp. Ale czy ich armia jest lepsza niż nasza? Jaki mają procent islamistów w armii? Bo my w 39 mieliśmy Niemców, ukraińców, żydów... JAK oni walczyli za Polskę, wszyscy wiemy. Oczywiście, żeby się nikt nie doj***ł, były wyjątki! Ale tacy ukraińcy... Nawet nie zdejmując polskich mundurów, strzelali do kolegów. Stąd nie mam zaufania do wpuszczania bydła do Polski, a szczególnie do dopuszczania do władzy jakichkolwiek mniejszości.

Ti...........ch

2017-10-29, 23:00
Obaj siebie warci... Jeden pie**oli swoimi frazesami, a drugi swoimi.

A propos żabojadów i ich "białych flag" - Jest to pokłosie I wojny światowej. Francja poniosła największe ofiary na froncie zachodnim w czasie tamtej wojny i dodatkowo w połowie 1917 roku około 40% wojska na pierwszej linii i bezpośrednim zapleczu frontu zbuntowała się i odmawiała walki. Francuzi poddali się w 1940 roku, ponieważ nikt nie chciał znowu hekatomby francuskich żołnierzy. Takie są fakty.

Czy rację mieli francuscy dowódcy czy słusznej postąpiły polskie władze w 1939 i potem np. w 1944? Nie mój problem i nie moja rozterka. Niech się nad tym żrą banda sorosa opłacana szeklami z ekipą hurr dumy durr honoru opłacaną ziemniakami, podłym piwem i kompleksem mniejszości.

RedIsGood

2017-10-29, 23:04
kezor napisał/a:

Autor jest tak upośledzony umysłowo, że aż nabrałem ochotę kupić Renault :)



Szczerze mówiąc temat zachęcił mnie do odwiedzin strony Renault. Za rok nowe auto na firmę kupuję a nuż coś ciekawego mają? ;-)

manson__

2017-10-30, 00:20
elfis napisał/a:


nie zapomnij kupić wazelinę, bo inaczej będzie bolało


Wspomnienia z dzieciństwa, jak mniemam?

Filogyna

2017-10-30, 00:51
OpenStreetMaps napisał/a:

Mam wyj***ne na wasze komentarze. Nie jestem i nigdy nie byłem Pisowcem ani żadnym innym partyjniakiem Blalbalablabla blablalalalalala lalbalablablablablalal alalalaBlalbalab lablablablalalalalalaB lalbalablablabl ablalalalal alaBlalba lablabl ablablalalalalalaB albalablablablablalalal alalaBlalb blablalalalalalaBlalbalablablablablalalalalalaBlalbalablabl ablablalalala lalaBla lbalablablablablalalala lalaBlalbalabl abla blablalalala lalaBlalbalabla blablablalalalalalaBl lbalablablablablalalalalalaBla lbalablablablablalal alalalaBlalbal ablabla blablalalalalalaB lalb alablablablablal alalalalaB lalbala bla blablab lalalala lalaBlalbalablablablab lalalal alalaBlalb alablab lablabla lalalalal aBlalbal blabla blablala lalalal aBlalbalabl ablablablal alalalalaB lalbalabl ablablabl Blalbala blablabl ablalalal alalaBla lbalabl ablablab alalala lalaBlalb alablabla blablalala lalalaBlalb alablablabl ablalalala lalaBlal balablabla blablalalala lalaBlalba lablablabl ablalalala lalaBlalb blablalalala lalaBlalbala blablablablalala lalalaBlalbalab lablablablala lalalala Blalbalablabl ablablala lalalalaBlalbalablab lablablalalalalalaB lalbalablab lablablalala lalalaBlalbalabl ablablablala lalalalaBla lbalablabl ablablalalalalala



Ano, jesteś po prostu debilem :krejzi:


Btw. Francja wygrała najwięcej bitew ze wszystkich do tej pory istniejących krajów na świecie :*.