18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co żabojady sądzą o Polakach.

OpenStreetMaps • 2017-10-29, 14:16
Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.
Odpowiedział mi francuz łamaną polszczyzną krytykujący i wyśmiewający polskie cechy narodowe i bohaterstwo naszych przodków. Uważający Polaków za głupków a Polskę za zaścianek Treść rozmowy zostawiam tutaj dla tego że zwyczajowo dotrzymuję obietnic .




KillerLaugh

2017-10-29, 14:21
Być zdissowanym i się tym chwalić...

TB303

2017-10-29, 14:24
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

PS. Daję piwko, może to trafi na główną by pokazać sadolom twoją kompromitację


Jaka kompromitacja? Przecież to jest coś, co zaimponuje "patriotycznym, prawicowym" PiS-owcom :kawa:

Dodatkowo zagroził mu, że opublikuje rozmowę gdzieś na zewnątrz(poza FB), co zrobił... no gość ma przesrane!

do...........ka

2017-10-29, 14:25
Podczas całego procesu czytania Twojej popisówy, wyobrażałam sobie, że odpowiada Ci ta psina z miniatury.
Przez moment było nawet zabawnie.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-29, 14:27
TB303 napisał/a:


Jaka kompromitacja? Przecież to jest coś, co zaimponuje "patriotycznym, prawicowym" PiS-owcom :kawa:



Ale na pewno nie zdrowym na umyśle ludziom, których jest na szczęście więcej niż pisowców, powców, kodowców i innych oszołomów :krejzi:
Jakim debilem, troglodytą trzeba być, by używać takich "argumentów" szamba na poziomie sebixów, sformułowań jak "nawet polskiego imienia nie masz", wyzywać na stronie o motoryzacji i potem chwalić się na forum swoim debilizmem i uważać, że "zmasakrował multikulturowego lewaka" :krejzi:

Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tak wysokiego lvlu samozaorania :idzwch*j:

freaky

2017-10-29, 14:31
Słownictwo, składnia i argumenty na poziomie Wałęsy odpierającego zarzuty IPN-u.

Suspens

2017-10-29, 14:50
Z tego co kojarzę to polakensy same lizały dupę Napoleonowi żeby walczyć u jego boku. To Francja ma wiele kolonii na innych kontynentach a POLAKOLANDIA???? To Francja miala swoj stan w usa a polakolandia???? To we Francji maja piekne zamki, plaze, budynki,miejsca i tam chca mieszkac znani, bogaci i lubiani a polakolandia??? Francja moze i w 2wś nie szczekała za bardzo, ale przynajmniej wiedziała co robi i nie było bezsensownego ludobójstwa (powstanie warszawskie) i nie rozpie**olili im po złości Paryża (warszawa). Także wyszły Twoje polakolandowe kompleksy. Cebula zaskwierczała, a żabojad zaoral cebulojada aż miło. Jako polacy powinniśmy zamknąć mordy i żreć gówno, które nam serwują inne kraje. Jestesmy podkładem dla innych krajów.


PS. przydałby nam się jakiś rozbiór to przynajmniej bedziemy zyc na jakims poziomie, bo teraz smrod, gowno, cebula i taplanie sie we wlasnym patriotycznym gownie.

Pa...........ć

2017-10-29, 14:54
OpenStreetMaps, Ej ziomek, idź może poczytać jakieś książki czy coś bo zostałeś zgaszony jak pet na dworcu.
I w sumie to daje piwko Francuzowi a nie tobie

Gościu który cię zaorał przynajmniej widać że czerpie wiedzę o świecie z innych źródeł niż stronnicze serwisy internetowe ze śmiesznymi obrazkami :-P
btw. nazywając kogoś lewakiem natychmiastowo przegrywasz dyskusje i robisz z Siebie dzieciaka.

Ni...........ny

2017-10-29, 14:55
Daje piwko i niech leci na gówną :amused:

elfis

2017-10-29, 15:02
znów lewackie trolle sadola liżą sobie dupę, a dla autora piwko

TB303

2017-10-29, 15:03
elfis napisał/a:

znów trolle sadola liżą sobie dupę, a dla autora piwko


Powiedział co wiedział :amused:

Pa...........ć

2017-10-29, 15:06
TB303 napisał/a:


Powiedział co wiedział :amused:



Musiał jeszcze dodać "lewackie" bo wtedy argument jest mocniejszy :amused:
k***a nie obraziłbym się gdyby ktoś mi płacił za komentarze 8-)

elfis

2017-10-29, 15:15
PalonyPaznokieć
musiałem dodać, bo staracie się zmienić słowo ,,lewak,, , na szczęście mało skutecznie,
poza tym odpowiadając dałem ci zarobić, bo nie mów że nie dostajesz odsypu od wypowiedzi i odpowiedzi,
najzabawniejsze jest jednak to że już do ciebie, albo was się przyzwyczaiłem
inaczej nudno by było

sezamkowyRozpierdol

2017-10-29, 15:22
@elfis

Zaj***ło od Ciebie cebulą, typową cebulacką zazdrością, że ludzie z klasą, ludzie sukcesu zarabiają 30tyś dolarów miesięcznie i budują wille w Hollywoodzie a polaczki jebią po 1200 zł miesięcznie u wąsatego janusza i napie**alają pacierze do wyimaginowanego sk***ysyna niebieskiego :krejzi: