18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co żabojady sądzą o Polakach.

OpenStreetMaps • 2017-10-29, 14:16
Jestem aktywnym przeciwnikiem reklam i jak zwykle na Facezbuku wkleiłem swój standardowy komentarz pod wyskakującą reklamą.
Robię to regularnie nawet pod reklamami produktów których sam używam aby od czasu do czasu chlusnąć na łby marketingowych jełopów kubłem zimnej wody w celu uświadomienia że nadmiar reklam wpędza ludzi w stan wk***ienia.
Odpowiedział mi francuz łamaną polszczyzną krytykujący i wyśmiewający polskie cechy narodowe i bohaterstwo naszych przodków. Uważający Polaków za głupków a Polskę za zaścianek Treść rozmowy zostawiam tutaj dla tego że zwyczajowo dotrzymuję obietnic .




mi...........ek

2017-10-29, 17:33
Po rewolucji francuskiej, zgineli te kmioty bez krzty honoru i zasad, ich bracia od allaszka wybija ich. Zresztą było widać na filmiku, gdzie po petardzie rozwalili znicze i kwiaty które sami kładli. "Niech tak k***a Francja w końcu zdechnie".

manson__

2017-10-29, 17:47
Loaloa napisał/a:

polacka cebula - poziom zaawansowany.



Poczytaj komentarze użytkownika o nick'u 'elfis' - zmienisz zdanie :amused:

Suspens

2017-10-29, 17:59
Najśmieszniejsze w tych screenach jest też to, że polakens ciśnie francuzowi, że im więcej reklam ich jednego z 2 producentów fur tym gorzej dla niego! Polakens marketingowiec jak ta lala!

lucilla

2017-10-29, 18:01
Francuz ma rację co do DNA, mieszaniny krwi, i trochę co do naszej waleczności. Gdyby teraz nie poszli w stronę multi kulti to bylibyśmy daleko za nimi.

czarnykun

2017-10-29, 18:12
@OpenStreetMaps poważnie sądzisz, że Twój komentarz na facebooku ma jakąś moc sprawczą w tym wypadku? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak potężną branżą jest reklama i jak bardzo ma ona wyj***ne w Twoje zdanie. Mentalnie nie różnisz się niczym od ludzi, którzy bazgrają kredą na ulicy po zamachu żeby odstraszyć terrorystów.

Aaa... I naucz się, k***a, stawiać przecinki.

elfis

2017-10-29, 18:25
manson__,
brawo, znalazłeś przyjaciela
nie zapomnij kupić wazelinę, bo inaczej będzie bolało

krasnal_hałabała, TB303, sezamkowyRozpie**ol

aaaaaaaaaaaaaa

2017-10-29, 18:36
Jak dla mnie podstawową kwestią jest to że zaorał go Polak z krwi i kości. Żaden żabojad... 100% Polak. Chciał łebka wk***ić i mu się udało.

Insaner

2017-10-29, 19:19
OpenStreetMaps napisał/a:

Mam wyj***ne na wasze komentarze. Nie jestem i nigdy nie byłem Pisowcem ani żadnym innym partyjniakiem. Nie jestem też rasistą Natomiast wiem jedno że najwięksi zdrajcy narodu są z Nowoczesnej i KODu. A wszelkiego rodzaju lewicowe i multikulturowe poglądy to rak który niszczy Europę. Przynależność narodowa nie zależy od posiadanych genów. Dlatego na debilne argumenty nie maiłem ochoty typowi odpowiadać. Tak zwany uchodźca który będąc w biedzie dobrze przyjęty i ugoszczony przez gospodarza zamiast wdzięczności zaczyna mieć żądania , domowników po kontach rozstawiać , i wyzywać od niewiernych psów. To nie gość tylko intruz. Polacy na emigracji ekonomicznej tak się nie zachowują.
Natomiast co do reklam które nie tylko zlewam i blokuję ale też czasem komentuję

1) "Reklama sugeruje, iż młodość, zdrowie, męskość czy kobiecość zależą wyłącznie od tego co kupimy. Jest to świat uśmiechu, gdzie w pogodnych dialogach i głupawych piosenkach przemyca się skrycie podstępne sugestie. Reklama roznieca pragnienia, uwodzi głuptasa, w jego imieniu wynajduje potrzeby, pogrąża go w poczuciu winy. Reklama nabiera ludzi. Świat z utopii trwa w reklamie. Dążąc do sprzedania nam szczęścia, reklama fabrykuje w rezultacie rzesze frustratów . Reklama to uperfumowany kawał ścierwa" - Oliviero Toscani: Reklama Uśmiechnięte ścierwo.

2) "Reklama to chytrość i przebiegłość stosowanych technik, manipulacji, zabiegów i wykrętów, by uczynić z nas jeszcze większych głupców, jeszcze bardziej łatwowiernych, jeszcze bardziej niezdolnych do samodzielnego osądu, jeszcze bardziej infantylnych i zidiociałych" - Jacek Dobrowolski: Filozofia głupoty.




Nie nazywaj się proszę Polakiem i nie wypowiadaj się w naszym imieniu. Nie wiem jakim trzeba być debilem, aby wrzucać tutaj swoje wypociny na poziomie 10 letniego chłopca. Osobiście wstydziłbym się coś takiego napisać pod swoim nazwiskiem.

Ty człowieku nawet nie znasz swojego ojczystego języka. Chwalisz się swoim analfabetyzmem? Kopiuj/wklej i nie umiesz wstawić kropek w zdaniu we właściwych miejscach, używać przecinków, albo napisać Renault? :roll:

qwerty123hwdp

2017-10-29, 19:45
Kurde. Znalazłbym tamtego Francuza i go przeprosił za tego pajaca.

doredo

2017-10-29, 19:46
Jesteś kretynem i przynosisz wstyd nam wszystkim.

thewhitestar

2017-10-29, 20:03
Ja tylko odracam głowę w prawo - aha, nadchodzą, narodowskie prawicowe k***y