18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

is...........ay

2018-11-10, 17:42
TB303 napisał/a:

Po prostu chce zar*chać i oszukując sam siebie myśli, że Komarecka mu da :amused:

Jak nisko trzeba upaść… :hitlerzaba:

~Velture

2018-11-10, 18:38
sanctusdiavolos napisał/a:

reCAPTCHA z zaznaczaniem aut i hydrantów, z racji że to głupie sk***ysyństwo nie działa poprawnie i trza po kilkanaście razy próbować aż zaskoczy. I jak mam zaznaczać obrazki z dajmy na to samochodami, to takie na których jest 1/4 samochodu też, czy nie? k***a, skąd mam wiedzieć, skoro próbuję i tak i tak i zwykle nie działa.

pie**olonego kretyna kto wymyślił to gówno nabiłbym żywcem na pal i upajałbym się jego cierpieniem patrząc jak kalafiory mu z dupy wyłażą, a on sam krztusi się swoją rzygowiną.


To to i tak ch*j w porównaniu do starej captchy gdzie wpisywałeś numery domów. Okazało się wtedy, że ludzie robią za pie**olone świnki morskie co weryfikują adresy dla firm... Głównie dla pewnej firmy która robi zdjęcia ulic... Just saying.

do...........ka

2018-11-10, 22:47
To, że ludzie robią sobie świństwa bez powodu. Albo dla kasy. Albo, jak chcą.

Sa...........hi

2018-12-03, 18:51
Wk***ia mnie pewna zależność, mianowicie:

Gdy komuś w czymś zawinisz i za to nie przeprosisz. - "Mógł byś chociaż przeprosić."
Gdy jednak przeprosisz. - "I co, myślisz że to wystarczy?!."

NOSZ k***A!!!

tecmaniac

2018-12-11, 17:33
A mnie na ten przykład wk***ia brak kultury podróżowania pociągiem. Wpie**alanie się na zarezerwowane miejsca, spożywanie przez współpasażerów jedzenia w wagonie - śmierdzi kanapkami z jajem i kiełbasą które h*j wie ile sie kisily w reklamówce
Tak w ogóle to dobry wieczór, to mój pierwszy post na forum sadistic :-)

CrazyEdek

2018-12-11, 21:12
Dodałbym jeszcze: Stykanie się kolanami :amused:

sa...........os

2018-12-11, 21:16
Ja to tak w sumie uogólnię co mnie wk***ia.

1) Ludzkość
2) Choroby i ułomna ludzka cielesność
3) Komary i ich bzyczenie, i że po ugryzieniu swędzi

W takiej właśnie kolejności.

j-...........s1

2018-12-11, 22:15
Życie

tecmaniac

2018-12-12, 15:56
O, i jeszcze mnie dziś wk***ił śnieg co mi padał na papierosa

ag...........th

2018-12-12, 16:30
tecmaniac napisał/a:

A mnie na ten przykład wk***ia brak kultury podróżowania pociągiem. Wpie**alanie się na zarezerwowane miejsca, spożywanie przez współpasażerów jedzenia w wagonie - śmierdzi kanapkami z jajem i kiełbasą które h*j wie ile sie kisily w reklamówce
Tak w ogóle to dobry wieczór, to mój pierwszy post na forum sadistic :-)



Cytat:

O, i jeszcze mnie dziś wk***ił śnieg co mi padał na papierosa



A mnie za to wk***ia jak siądzie obok taki i jebie od niego fajami :mrgreen:

TB303

2018-12-12, 16:34
agoth napisał/a:

A mnie za to wk***ia jak siądzie obok taki i jebie od niego fajami


To przestań obwąchiwać ludzi :amused:

Sa...........hi

2018-12-12, 17:59
@up
A jak jednak lubisz obwąchiwać innych to zapraszamy do naszego gangu. :krejzi:

Ps: Sorry za offtop.

tecmaniac

2018-12-12, 19:14
agoth napisał/a:





A mnie za to wk***ia jak siądzie obok taki i jebie od niego fajami :mrgreen:



Akurat smród peta by się zgrał z Twoim zapachem kanapki, plus jeszcze jakiś spocony pan dwa krzesełka obok i mamy miks jak w tym filmie "pachnidło"

ag...........th

2018-12-31, 16:07
Wk***ia mnie nowa ikona piwa.
Najpierw pusty kufel, teraz jakiś cieniowany roztwór sików z wodą, do tego bez piany.

Sa...........hi

2018-12-31, 16:37
@up
Dokładnie, co to za kufel bez piany się pytam!? j***ć to!
X