18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

Ra...........og

2010-09-11, 20:14
Lashlo napisał/a:

A sucharki gdzie?


Ok to też. Ale tu jestem bardziej wyrozumiały bo różne sa poczucia humoru.
Ale jeszcze zapomniałem o dublach bumerangach. tematach powracających cyklicznie.

in...........de

2010-09-11, 20:33
Lashlo napisał/a:


Tak czasami sobie myślę, że kobiety to się wiążą z facetami tylko dlatego, że nie potrafią żyć bez problemów, kłótni i bezustannego robienia wsi.


Dupa tam. Kobiety wiążą się z facetami tylko i wyłącznie dlatego bo macie penisa a ciężko znaleźć shemale na własność.


A propos bab... wk***iają mnie stare baby z autobusów. Zawsze starają się jako pierwsze wsiąść bądź wysiaść, pachają się jakby bez tego kierowca miał ich nie wypuścić na przystanku. Ponadto "biedulki" wymagają ustąpienia miejsc bo takie są słabe a jak przyjdzie co do czego to TARAN. :evil:

Silent Dread Man

2010-09-11, 22:30
A mnie za to wk***iają ludzie którzy muszą na okrągło, sobie i wszystkim w około coś udowadniać.

Lashlo

2010-09-11, 23:36
Conscribo napisał/a:

wk***iacie mnie





:trollencjusz:

~Conscribo

2010-09-11, 23:40
ze względu, że lubie sobie podnieść adrenalinę, jednak pozostanę :P

RastaSoldat

2010-09-12, 20:11
Nostry podobny,
ale ten użyszkodnik by ziomalski zrobił doszłoby do fali nowych użyszkodnik jaką są "ziomale"

wk***ia mnie kumpel.

Ba...........lu

2010-09-12, 22:28
Wk***iają głupie tematy z dupy wyjęte.

I babcie moherowe [te bez moherów też], które gapia się na wszystko i komentują bez sensu.
Robią to tylko po to żeby mnie wk***ić!

Ra...........og

2010-09-17, 16:38
Cytat:

Co wk***ia Sadystów ?


Grupa sadyści

Wh...........na

2010-09-20, 00:15
Cthulhu napisał/a:


Grupa sadyści



Grupa Moderatorów już nie?

~Conscribo

2010-09-20, 00:16
Catriona napisał/a:



Grupa Moderatorów już nie?



nie, chyba, że mnie olewają, wtedy tak

Ra...........og

2010-09-20, 00:22
Catriona napisał/a:

Grupa Moderatorów już nie?


To jest stałe i już raczej niezmienne, przyzwyczailem się ;-)

.:...........:.

2010-09-20, 07:43
Conscribo napisał/a:

nie, chyba, że mnie olewają, wtedy tak


Ktoś Cię olewa pączuszku? :shock:

sensi

2010-09-20, 10:05
pseudośmieszne obrazki w komentarzach w tematach z żartami.
X