18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

~Velture

2018-10-05, 11:57
No to powiem wam, że mnie wk***iają te przebudowy dróg j***ne co terminy dawno w piździe zapomniane, wszystko rozkopane i albo k***a nikogo nie ma albo k***a stoi 10 januszy z brzuchami i wąsem nad jednym młodziakiem który coś faktycznie robi i sobie papieroski palą a jeden zapie**ala i dziwić się, że k***a rok-dwa po terminie i dalej w głębokiej piździe robota stoi.

sa...........os

2018-10-20, 15:33
Służba Ochrony Kolei. Snują się jak jakieś poltergeisty po tych dworcach, straszą ludzi, spać nie dają... Potrzebni światu jak łysemu grzebień.

~_Killa_

2018-11-07, 12:22
Wk***ia mnie nowy paszport i to ze jest na nim napisane ' Bog Honor i Ojczyzna ' , zenada jak dla mnie.


~Velture

2018-11-07, 12:28
Komarecka napisał/a:

Wk***ia mnie nowy paszport i to ze jest na nim napisane ' Bog Honor i Ojczyzna ' , zenada jak dla mnie.

Obrazek


Było nie jechać do UK i by problemu nie było. Ty nasz wyjątkowy płatku śniegu.
To są paszporty na 100 rocznicę niepodległości i są wydawane tylko przez określony czas.
Poczekaj sobie grzecznie miesiąc i paszporty wrócą do normy.

sa...........os

2018-11-07, 16:02
PKP, a zwłaszcza TLK (tę zj***ną spółkę powinni w ogóle rozwiązać, a dyrekcję zalać cementem; nie dość że drogo, to jakość usług katastrofalna). Notoryczne opóźnienia (ostatnie trzy godzinne) przez ciągle psujące się lokomotywy, sprzedawanie miejscówek na nieistniejące miejsca, ciągłe awarie, syf i burdel. I przede wszystkim zwalanie winy przez biurwy w obsłudze na osoby najniższe szczeblem czyli konduktorów. Twoje miejsce przez kogoś zajęte? Konduktor ma obowiązek wskazać ci inne. Niby jak k***a, ma wyczarować kolejny wagon?
No i wk***ia mnie jak se przypomnę, że jakaś pani p*zda polityk stwierdziła jakiś czas temu że na kolei nie ma problemu. No jak się wozi spocone dupsko limuzynką za pieniądze podatników, to nie ma. Ja jeżdżę dużo i od czasów dobrej zmiany (chociaż może to akurat przypadek, żeby nie było że w każdym poście jadę po tych bolszewickich szmatach) podróżowanie PKP to totalna masakra. A pamiętam jak kiedyś się wsiadało, sadzało się dupę gdzie się chciało i człowiek jechał. A teraz nie, po osiem osób ma miejsca w sześcioosobowych przedziałach, bo kretyni najpierw sprzedają, a potem kminią jaki wagon podstawić. Ale nie k***a, miejscówki muszą być, pomimo iż ci co tym zarządzają są zbyt głupi żeby ogarnąć temat.
Satysfakcją dla mnie byłoby zamknięcie całego zarządu PKP, w środku zimy, w nieogrzewanym wagonie w pociągu (najlepiej towarowym) kolei transsyberyjskiej, żeby jeździli w kółko, tak długo, aż nie dostrzegą swojego sp***olenia i niekompetencji, nie uklękną i nie przeproszą polskiego społeczeństwa za to że się urodzili.

System reklamacji też mnie wk***ia, bo mogę zaznaczyć jako przyczynę opóźnienie pociągu, mogę zaznaczyć niewłaściwy komfort jazdy, etc. Ale nie mogę zaznaczyć WSZYSTKICH OPCJI. Dlatego zwracają mi zawsze nie więcej jak 50% za bilet, chociaż powinni mi jeszcze dopłacać za to, że się muszę z nimi k***a użerać.

Dobrze że Stefan Grabiński tego nie widzi, zrozumiałby że jego słynne horrory kolejowe to nic w porównaniu z rzeczywistością.

~_Killa_

2018-11-08, 10:24
Velture napisał/a:


Było nie jechać do UK i by problemu nie było. Ty nasz wyjątkowy płatku śniegu.
To są paszporty na 100 rocznicę niepodległości i są wydawane tylko przez określony czas.
Poczekaj sobie grzecznie miesiąc i paszporty wrócą do normy.



Moje mieszkanie w UK nie jest problemem, tylko co na to maja powiedziec osoby ktore np. nie wiedzialy ze w akurat tym okresie, zamowienie paszportu bedzie akurat z takim wzorem? Nie kazdy moze czekac miesiac sobie zeby dostac paszport, ja czekalam ponad miesiac na swoj. :wtf:

~Velture

2018-11-08, 11:01
Komarecka napisał/a:



Moje mieszkanie w UK nie jest problemem, tylko co na to maja powiedziec osoby ktore np. nie wiedzialy ze w akurat tym okresie, zamowienie paszportu bedzie akurat z takim wzorem? Nie kazdy moze czekac miesiac sobie zeby dostac paszport, ja czekalam ponad miesiac na swoj. :wtf:


I ch*j nas to jebie ile czekałaś. Jak cię to tak strasznie boli to nie patrz na ten wzór bo wątpię abyś miała taki paszport. Jak ktoś taki ma i mu nie pasuje to niech dopiero się burzy jakie to straszne mieć Polski paszport z rocznicy niepodległości. Chętnie go zjebiemy.

Ja bym chciał taki paszport ale nie chce mi się dupy ruszyć aby wyrabiać bo stary mi się skończył dawno temu.

Już zaczynam rozumieć czemu każde pokolenie narzeka na następne pokolenia bo z każdym pokoleniem coraz więcej się pojawia takich wyjątkowych płatków śniegu co im wszystko przeszkadza i najlepiej aby w ogóle nie było żadnych korzeni ani żadnej pamięci patriotycznej.

Znajdź sobie jakiegoś Abdula czy innego mumbase i żyj sobie w świecie multikulti gdzie na bank będziesz bardzo szczęśliwa.

~_Killa_

2018-11-08, 11:19
Velture napisał/a:


I ch*j nas to jebie ile czekałaś. Jak cię to tak strasznie boli to nie patrz na ten wzór bo wątpię abyś miała taki paszport. Jak ktoś taki ma i mu nie pasuje to niech dopiero się burzy jakie to straszne mieć Polski paszport z rocznicy niepodległości. Chętnie go zjebiemy.

Ja bym chciał taki paszport ale nie chce mi się dupy ruszyć aby wyrabiać bo stary mi się skończył dawno temu.

Już zaczynam rozumieć czemu każde pokolenie narzeka na następne pokolenia bo z każdym pokoleniem coraz więcej się pojawia takich wyjątkowych płatków śniegu co im wszystko przeszkadza i najlepiej aby w ogóle nie było żadnych korzeni ani żadnej pamięci patriotycznej.

Znajdź sobie jakiegoś Abdula czy innego mumbase i żyj sobie w świecie multikulti gdzie na bank będziesz bardzo szczęśliwa.



Tyle moj drogi ze w paszporcie Bog Honor i Ojczyzna moze owszem, nie pasowac wielu osoba jak np, ktos jest nie wierzacy a sytuacja zmusza do wyrobienia paszportu.A Polska chrzescijanska nie byla, tylko zostalo nam to narzucone :kupa:

~Velture

2018-11-08, 11:33
Komarecka napisał/a:



Tyle moj drogi ze w paszporcie Bog Honor i Ojczyzna moze owszem, nie pasowac wielu osoba jak np, ktos jest nie wierzacy a sytuacja zmusza do wyrobienia paszportu.A Polska chrzescijanska nie byla, tylko zostalo nam to narzucone :kupa:


jestem ateistą i nie byłem ochrzczony i mi to nie przeszkadza.
Przed chrztem polski w 966r. Polacy wierzyli w innego boga a nawet kilku więc słowa Bóg honor ojczyzna są dalej adekwatne płatku.

No ale skoro temat o wk***ianiu to wk***iają mnie małolaty które na siłę chcą być tak kurewsko wyjątkowe i specjalne, że jest ich tak dużo, że przestają być wyjątkowe i stają się grupą zbuntowanych przeciwko wszystkiemu ale nic z tym nie robią poza zwracaniem na siebie na siłę uwagi.

~_Killa_

2018-11-08, 11:41
Velture napisał/a:


jestem ateistą i nie byłem ochrzczony i mi to nie przeszkadza.
Przed chrztem polski w 966r. Polacy wierzyli w innego boga a nawet kilku więc słowa Bóg honor ojczyzna są dalej adekwatne płatku.

No ale skoro temat o wk***ianiu to wk***iają mnie małolaty które na siłę chcą być tak kurewsko wyjątkowe i specjalne, że jest ich tak dużo, że przestają być wyjątkowe i stają się grupą zbuntowanych przeciwko wszystkiemu ale nic z tym nie robią poza zwracaniem na siebie na siłę uwagi.



Tobie moze to nie przeszkadza, ale sa osoby ktore urazil fakt ze nowy paszport zostal wypuszczony bez wczesniejszego glosu ludzi. :P

Ano fakt, jest takich sporo, najgorsze sa osoby ktore na sile probuja udawac kogos kim nie sa, np. Taki przypadek pana x ktory sie wzoruje na panie x1 ale w gruncie rzeczy mowi ze na nikim sie nie wzoruje. Czesto jest teraz mlode osoby sie wzoruja na youtuberach przez co traca sami swoja oryginalna tozsamosc.

sa...........os

2018-11-08, 12:13
Velture napisał/a:


jestem ateistą i nie byłem ochrzczony i mi to nie przeszkadza.
Przed chrztem polski w 966r. Polacy wierzyli w innego boga a nawet kilku więc słowa Bóg honor ojczyzna są dalej adekwatne płatku.

No ale skoro temat o wk***ianiu to wk***iają mnie małolaty które na siłę chcą być tak kurewsko wyjątkowe i specjalne, że jest ich tak dużo, że przestają być wyjątkowe i stają się grupą zbuntowanych przeciwko wszystkiemu ale nic z tym nie robią poza zwracaniem na siebie na siłę uwagi.



A mnie powoli zaczynasz Ty wk***iać z tym swoim przemądrzałym dopie**alaniem się do każdego świeżego usera, co napisze coś nie po Twojej myśli. ;-)

TB303

2018-11-08, 16:02
sanctusdiavolos napisał/a:



A mnie powoli zaczynasz Ty wk***iać z tym swoim przemądrzałym dopie**alaniem się do każdego świeżego usera, co napisze coś nie po Twojej myśli. ;-)


Po prostu chce zar*chać i oszukując sam siebie myśli, że Komarecka mu da :amused:

Sa...........hi

2018-11-08, 16:22
@up
Chłop przekroczył 30-stkę i teraz rzuca się na młode gąski. :amused:

sa...........os

2018-11-10, 15:42
reCAPTCHA z zaznaczaniem aut i hydrantów, z racji że to głupie sk***ysyństwo nie działa poprawnie i trza po kilkanaście razy próbować aż zaskoczy. I jak mam zaznaczać obrazki z dajmy na to samochodami, to takie na których jest 1/4 samochodu też, czy nie? k***a, skąd mam wiedzieć, skoro próbuję i tak i tak i zwykle nie działa.

pie**olonego kretyna kto wymyślił to gówno nabiłbym żywcem na pal i upajałbym się jego cierpieniem patrząc jak kalafiory mu z dupy wyłażą, a on sam krztusi się swoją rzygowiną.
X