18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

maciejpiet

2009-07-19, 00:59
DoktorBartas_PL napisał/a:

Wk***ia mnie też ten cały indie stuff, którego słuchają wszyscy zbulwersowani gówniarze świata.



jak ch*j. powaga. nie znam kapeli indie ktora bylaby dobra.

Rh...........ox

2009-07-19, 02:01
maciejpiet napisał/a:



jak ch*j. powaga. nie znam kapeli indie ktora bylaby dobra.



To polecam Superxiu ;] wokalista stworzył kiedyś w ZPDC (Zakurzone płyny do chłodnicy) ale teraz troszkę się zdupczyli jak na mój gust :-P

Baalp napisał/a:

Anonimowość Internetu jest złudna, kilka przykładów z googli:
http://w8sekund.wp.pl/konkurs/galerie/nid/62076967.html
http://www.frets.pl/profile.php?lookup=22658
http://www.maxior.pl/profil/722631/maciejpiet
Jak się zagłębić w to, to pewnie się w końcu pozna nazwisko takiego osobnika, sprawę ułatwia posiadanie maila :)



Z ciekawości chciałem sprawdzić i szukałem w ten sposób swoich kont, na 10 stron google były 3 moje profile z różnych stron czy for :-P

RastaSoldat

2010-09-11, 14:09
Tagi zajebiste, autor to powinien być kontrolerem tagów albo napisać poradnik "jak tagować"

miedziak

2010-09-11, 14:31
ja nie lubię kiedy ktoś mnie zmusza do jakichś bezcelowych rzeczy.

nie lubię nietolerancji(nie tylko w naszej zachodniej kulturze, ale również innych np: u arabów) i cyganów(nie wiem czemu akurat ich nie lubię, co jest trochę frustrujące dla takiego anty-rasisty jak ja :-/ )

Nie lubię ignorancji

Nie lubię też kiblów ze spadem bo chlupie w tyłek podczas defekacji, ale odkryłem sposób żeby temu zapobiec, Wystarczy tylko przed procesem wrzucić trochę papieru toaletowego

Nienawidzę komarów!

nie lubię kiedy siadam na książką do nauki i od razu zachciewa mi się spać, a kiedy wydzielę sobie z 2 godzinki na sen to nie mogę zasnąć.

Nie lubię czegoś skończyć, po czym okazuje się że powstał jakiś gwałtowny wszystko niweczący problem.

Nie lubię kiedy dziewczyna zaczyna mi pie**olić na uchem że coś jej nie pasuje :-P

in...........de

2010-09-11, 14:36
Jaki jest sens tego tematu? Wyżalacz?
To będzie jednen wielki OT.

miedziak

2010-09-11, 14:44
W sumie tak, to jest temat do żalenia się i offtopowania

Centurion napisał/a:

Coś Cię ciśnie? Wal do Klopa!


in...........de

2010-09-11, 15:13
miedziak napisał/a:

W sumie tak, to jest temat do żalenia się i offtopowania



Aha.
To mnie wk***ia cenzura w kitajskich szturchańcach.

~Vuko

2010-09-11, 16:08
Mnie wk***ia:

- jak jakaś szuflada, szafka, lodówka nie są domknięte.

- kiedy ktoś próbuje mną rządzić.

- cyganów (rasistą nie jestem, ale to wyjątkowe ch*je)

- kiedy po raz 1 000 000 muszę robić formata

- gdy ginie mi muzyka z HDD

- jak nie mam cookie crisp albo chocapic, a akurat mam zajebistą książkę

- science-fiction

- deszcz. W ogóle jak pogoda jest do dupy

- techno, biesiada i disco polo :facepalm:

EDIT:
- no i wtedy gdy mój zajebisty pies zrzyga się nie na parkiet, tylko na dywan. Zresztą wk***ia mnie jak się gdziekolwiek zrzyga.

Pener

2010-09-11, 19:39
ciepła wódka, brak pieniędzy, prezes pis, ceny benzyny

Bl...........er

2010-09-11, 19:47
Lashlo napisał/a:

Baby.



Masz zajebistą rację moja baba mnie tak dzisiaj wk***iła że mam chęć się naj***ć i iść coś rozpie**olić.
:evil: Sorry ale jestem wk***iony.

Lashlo

2010-09-11, 19:57
blackhunter6 napisał/a:



Masz zajebistą rację moja baba mnie tak dzisiaj wk***iła że mam chęć się naj***ć i iść coś rozpie**olić.
:evil: Sorry ale jestem wk***iony.


Tak czasami sobie myślę, że kobiety to się wiążą z facetami tylko dlatego, że nie potrafią żyć bez problemów, kłótni i bezustannego robienia wsi.

Ra...........og

2010-09-11, 20:08
Cytat:

Co wk***ia Sadystów ?



-głupie posty
-duble
-duble
-głupie posty
-filmiki w absurdach
-a zapomniałem chyba jeszcze o dublach... :roll:

Lashlo

2010-09-11, 20:11
Cthulhu napisał/a:



-głupie posty
-duble
-duble
-głupie posty
-filmiki w absurdach
-a zapomniałem chyba jeszcze o dublach... :roll:


A sucharki gdzie?
X