Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

Pan_Rewolwerowiec

2018-12-31, 16:37
@up
Dokładnie, co to za kufel bez piany się pytam!? j***ć to!

fishek101

2019-04-02, 13:47
maciejpiet napisał/a:

no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.
mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.
poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

W skrócie obierki ludzkośći

Emma337

2019-06-12, 18:41
Mnie wk***ia jazda polskimi drogami ekspresowymi, Na co dzień mieszkam w Norwegii i tu serio jest święty spokój i kulturka na drodze. Człowiek nie boi się że skończy w trumnie. W Niemczech też przyzwoicie się jedzie, ale nie k***a wjeźdzam do kraju cebuli i za każdym j***nym razem trafia się imbecyl nieuk co siada na zderzaku przy 140-150 km/h. Sory za ten wysryw ale ten kraj to trzeba reformować do bólu. Dobrze że wyj***łam z polszy już lata temu.
X