18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


karrbon

2013-06-12, 19:53
@maxvolumePL
Jesteś idiotą.

paka2000

2013-06-12, 19:59
@up
Bingo! choć jeden zgadł :) Wygrałeś obicie maxvolumePL :D

dostępny_nick

2013-06-12, 20:02
k***a, na auto się stać, na wachę Cię stać, ale na to by wyskoczyć na tor to już nie?
Już nie mówiąc o kwestii tych 4 promili...
Na szczęscie wciąż mamy wiele drzew przy drogach...
O ile to wszystko jest prawdą, bo pie**olić w Internecie to każdy może, jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej.


ravbr

2013-06-12, 20:06
eeee, to nie może być serio tak pie**olniętym po prostu być nie można....

Regiss

2013-06-12, 20:17
Witam. Tutaj prawdziwy kolega Bartka. Wchodzę sobie dzisiaj na sadola, a tutaj takie akcje. Kim Ty w ogóle ku**a jesteś WizarD90? O maxvolumepl nie będę nawet pisał. Dwa cwe*e podszywające się pod kogoś, kim nie są. Ja jestem prawdziwym kolegą Bartka i chyba wiem kim jest Bartek i z kim się koleguje. Piłem z nim wczoraj Harnasia pod Biedronką. Tutaj filmik jak jeżdżę z Bartkiem:

Szkoda kur** słów na takie podszywające się ścierwa. Dziękuje za uwagę i liczę na Wasz ból dupy.

monto

2013-06-12, 20:20
to jakiś kretyn jest, w ogóle jak on pisze "zapie**alać" "psy" "prawka nie mam bo po pijaku jeździłem" no ja pie**ole ktoś normalny nigdy nie wpadłby na pomysł żeby się podszywać...

Pawciosl

2013-06-12, 20:20
maxvolumePL napisał/a:

Dobra, widzę że jest pojazd po mnie...zaraz Wam rozrysuję sytuację, fakt faktem, wj***łem filmik Bartka, bo to jego Ti chodzi tak jak moje, nie miałem swojego filmiku, żeby wrzucic, więc posłużyłem się jego. (sprawdźcie pierwszy temat, jak wrzuciłem ten filmik http://www.sadistic.pl/bmw-e36-race-car-vt202605,15.htm#comments, nie napisałem że ja prowadzę, tylko że MOJA chodzi tak samo, ale w sumie na bani, ktoś mnie tam w komencie podpuścił, i jak by nie było, podszyłem się pod Bartka (Bartek sorry, zobaczymy się u Gelka, (znamy go Obywoje WIEM CO MÓWIĘ, wypijemy flachę) kto jest z Tarnowa, na bank widział przelot czarnego, w macie 318Ti na blachach RSA... Jak już wcześniej pisałem, odcinka jest na 7200 ( tak już miała jak ją kupiłem) Jak tylko znajdę chwilę czasu, to nagram SWÓJ przelot, myślę, że Bartek też się do niego dołączy ;) Bez ciśnień Panowie...


~Bambi~

2013-06-12, 20:21
Nie! To ja jestem najprawdziwszym kolega Bartka! Odczepcie się podszywacze niedobre :hitler:

Majozen

2013-06-12, 20:21
dostępny_nick napisał/a:

k***a, na auto się stać, na wachę Cię stać, ale na to by wyskoczyć na tor to już nie?
Już nie mówiąc o kwestii tych 4 promili...
Na szczęscie wciąż mamy wiele drzew przy drogach...
O ile to wszystko jest prawdą, bo pie**olić w Internecie to każdy może, jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej.



Te 4 promile są tak prawdziwe jak On w tym BMW na filmiku...

monto

2013-06-12, 20:22
co wy tam wiecie, to ja jestem prawdziwym kolegą Bartka wczoraj za nim w kolejce w bierdonce stałem, wiem co mówię

Majozen

2013-06-12, 20:23
maxvolumePL napisał/a:



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapie**alaniu.



Te twoje 4 promile są tak prawdziwe jak Ty w tym BMW na filmiku, który wstawiłeś...

maxvolumePL

2013-06-12, 20:26
Regiss,Nie rozśmieszaj mnie. Jak już wcześniej wspominałem o Gelku, to jest właśnie ten Tulicki, który siedzi za pilota. Ja mam 29 lat, a on jest starszy ode mnie o rok. Z tego co widzę to troszkę ci tych lat brakuję, i jedno proste pytanie, (odpisz na PW skoro wiesz) kto mieszka dom obok Gelka...

ceenrad

2013-06-12, 20:27
maxvolumePL napisał/a:

Damundo, śmignęli mnie jakiś miesiąc temu u nas na mieście, koło BDG, za wiaduktem na krakowskiej. 220, więcej suka nie pójdzie niestety. "szedłem lewym" bo wyprzedzałem jeszcze ziomka z mx3 ki, jebli nas obydwóch. na alko 0,0, mnie złapali na 216, jego na 192 ( 1wsza w nocy, ZERO RUCHU, na mieście ograniczenie do 60ciu. jemy zabrali prawko, (plus 1800 mandat)za trójkrotne przekroczenie prędkości, stwarzanie zagrożenie w ruchu lądowym, czy coś tam ja dostałem 500zł mandat, bo stwierdziłem ,że nie mam już tak długo prawka, "że zapomniałem ile można po mieście jeździc". PRZESZŁO? PRZESZŁO k***A, choc psy miały chyba większą bekę od mnie, jak im to mówiłem, ale takie są k***a przepisy w Polsce 500 zł mandat, przytomnie zjechałem na CPN, i nie musieli lawety wzywac, gdyż pojazd, nie zagrażał ruchowi publicznemu. Zamknąłem auto, po 20stu minutach wróciłem, jak już ich nie było, odpaliłem, i pojechałem do domu...

Acha, i jeszcze jedno, bo widzę atak o te 4,22. Nie zapie**alałem, w sobotę robiliśmy u ziomka w garażu sprzęgło, przy mojej poprzedniej e36, wyjechałem zobaczyc jak chodzi (300m od garażu, i trzecia w nocy!) i niestety akurat nadjechała kijanka.


A tu sweet focia, z podróży do szpitala, na pobranie krwi:

Obrazek



Nie wierze Ci w żadne Twoje słowo .

Powinieneś mieć zmieniony nick na kłamca .

cerastes napisał/a:


OjciecTadeusz

2013-06-12, 20:33
maxvolumePL, to że ty jesteś idiotą już wiemy, także skończ już bajki pier***ć.
A za 4,22, to żebyś wkrótce samotnie trafił na pionowy próg zwalniający, a potem twoje fotki zobaczymy na hardzie.

maxvolumePL

2013-06-12, 20:34
ceenrad napisał/a:



Nie wierze Ci !


Twoja sprawa, jak jesteś z Tarnowa, to mówię o Kubusiu z Mościc, od mx3 ki. Popytaj, to się dowiesz....