18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


cycek01

2013-06-12, 21:38
@up - i analfabeta do tego...

maka9

2013-06-12, 21:43
maxvolumePL żal mi Ciebie. Założę się że jesteś jakimś gimbusem który siedzi przed kompem 18 godzin dziennie.

rzadko komentuje na Sadisticu ale ta sytuacja nie mogła zostać pominięta...


i jeszcze do tego się tłumaczy jak buc...
:homer_uv: :homer_uv: :homer_uv: :homer_uv:

karrbon

2013-06-12, 21:43
maxvolumePL napisał/a:


A ca do tego, że się zobaczymy, to ZAPRAASZAM ;) Tylko zabierz kolegów, żebym się za szybko nie znudził...



Kozak w necie, p*zda w świecie.

tigerqaz

2013-06-12, 21:49
Najlepszy tekst tego gościa mnie rozj***ł...
bmw jest najlepsze itp. itd. najbardziej bezpieczny (najchętniej by bunie w tłumik wyr*chał) ale...
żeby pobić czas toru z 9 min. potrzebuje evo 9
Nosz k***a jaki on jest zakochany w bmw to po prostu szok :D
Co kłamliwych sk***ieli i podszywek nie trawię.
Obyś stracił prawko po najbliższym wyjeździe z garażu !!! O ile w ogóle masz prawko, furę i garaż. :D
I skoro tak każdemu odpisujesz i cytujesz to dam Ci radę:
Mnie nie cytuj bo znów coś skłamiesz i dalej będą Ci cisnąć.
A i zapie**alaj dalej nawet bez prawka i naj***ny a ja i tak Cię sżony matizem prześcignę a wiesz dlaczego? Bo czerwony jest szybszy :D

mlody354 napisał/a:

Internetowi napinacze xD pozdro. Ja tam zapie**alam mercedesem 245 KM 6-biegowa skrzynia automatyczna 6,4L a wy? jakieś tandetne bety dla dresiarzy. Podskoczyć mi możecie.









Po za tym w aucie macie miejsce na 2-5os. a ja 106 i własnego szofera za 5zł za godzinę :D



Donald Ty też masz konto na sadisticu ??? :D

KamayPL

2013-06-12, 22:31
Chłopaki ... jak kolega lubi se popić to jak się rozpie**oli to i będzie materiał na harda i będzie o jednego kretyna mniej ...

koperGT

2013-06-12, 22:45
Dać Panu Bartkowi mocniejszą furę to będzie lepszy niż Ken Block. :-)

sosik

2013-06-12, 22:49
@KamayPL

Byle sie zabił sam :) Bo najczęściej przez takich idiotów lubujących się w jeździe samochodem po alkoholu giną niewinni uczestnicy ruchu drogowego, którzy jechali przepisowo...

WizarD90

2013-06-12, 23:14
koperGT napisał/a:

Dać Panu Bartkowi mocniejszą furę to będzie lepszy niż Ken Block. :-)

Masz ode mnie piwo takie, że ja pie**ole! :)

ZnanyJakoZaganiacz

2013-06-12, 23:40
[quote="maxvolumePL"]
Dżamal napisał/a:


Jeździłem przez 5 lat jako przedstawiciel handlowy, osobówkami, busami i solówkami. Trzy razy w Gdańsku, 680km ode mnie) przez tydzień, nawet nie chcę wiedziec, ilę kilometrów jebnąłem, bo nigdy na to nie zwracałem uwagi. Skoro sam sobie nie ufasz, to myślisz że w sytuacji zagrożenia, włączy ci się auto pilot i cię wybroni?



Wow... Trzy razy w Gdańsku, cholera jasna... Ja przez parę lat latałem w międzynarodówce zestawem na akord, zapie**ol jak cholera, ale dawałem radę, teraz sam mam działalność transportową i nadal bardzo dużo jeżdżę, czasami na większych, czasami na mniejszych, ale szacun, jesteś doświadczonym kierowcą.

:facepalm:

Oczywiście że nie mam do siebie zaufania, dlatego cały czas siebie pilnuję, uwierz mi, pomaga mi to uniknąć takich błędów jak np siadanie za kierownicę pod wpływem czy zapie**alania 200 km/h w terenie zabudowanym, ale brak zaufania wobec siebie samego pomaga przede wszystkim wtedy, kiedy kierowcy "ja nie dam rady? Jestem zajebisty" wysiadają, a którym Ty jesteś (swoją drogą to właśnie kierowcy z tak wysoką samooceną są najczęstszymi sprawcami wypadków). Na przykład kiedy przyjdzie zapanować nad roztańczonym zestawem na nieodśnieżonej ukraińskiej m19. Ale nie, co ja mogę wiedzieć o byciu kierowcą, przecież chodzi o to by wierzyć w to że jesteś się najzajebistszym kierowcą pod słońcem. Gratulacje upośledzenia umysłowego.

stich69

2013-06-12, 23:41
W OGÓLE to ja jestem jego większym kolegą. Bartka. I każdego o kim w tym temacie wspomnieliście, tylko imion zapomniałem, a nie chce mi się poprzednich stron otwierać. Mnie bardziej lubią.

EDIT: e ty gnojek na górze nie pyskuj. Za kierownicą nie liczą się umiejętności tylko znajomości.

paka2000

2013-06-12, 23:47
Dżamal napisał/a:



Wow... Trzy razy w Gdańsku, cholera jasna... Ja przez parę lat latałem w międzynarodówce zestawem na akord, zapie**ol jak cholera, ale dawałem radę, teraz sam mam działalność transportową i nadal bardzo dużo jeżdżę, czasami na większych, czasami na mniejszych, ale szacun, jesteś doświadczonym kierowcą.

:facepalm:

Oczywiście że nie mam do siebie zaufania, dlatego cały czas siebie pilnuję, uwierz mi, pomaga mi to uniknąć takich błędów jak np siadanie za kierownicę pod wpływem czy zapie**alania 200 km/h w terenie zabudowanym, ale brak zaufania wobec siebie samego pomaga przede wszystkim wtedy, kiedy kierowcy "ja nie dam rady? Jestem zajebisty" wysiadają, a którym Ty jesteś (swoją drogą to właśnie kierowcy z tak wysoką samooceną są najczęstszymi sprawcami wypadków). Na przykład kiedy przyjdzie zapanować nad roztańczonym zestawem na nieodśnieżonej ukraińskiej m19. Ale nie, co ja mogę wiedzieć o byciu kierowcą, przecież chodzi o to by wierzyć w to że jesteś się najzajebistszym kierowcą pod słońcem. Gratulacje upośledzenia umysłowego.



Może niedługo z nim wyjdzie kolejna część "Mistrz kierownicy ucieka", tyle, że po pijaku :)

ZnanyJakoZaganiacz

2013-06-12, 23:47
stich69 napisał/a:

EDIT: e ty gnojek na górze nie pyskuj. Za kierownicą nie liczą się umiejętności tylko znajomości.



Wiek: 21

Tjaaa... Kolejny doświadczony kierowca.

swietlik

2013-06-12, 23:54
A kim jest ten Bartek, że wszyscy nagle chcą się z nim kolegować?!

Ramsey007

2013-06-13, 00:00
Bartek ma brzydkie jak fix BMW E36 Compakt w gazie, bez klatki i na oponach marki barum bravuris ;)

Imper3838

2013-06-13, 00:01
Ja znam kilku gości z sadola którzy twierdzą że znają Bartka