18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


Zaethrael

2013-06-12, 18:10
I co wam zrobił ten mały rumunek ? Teraz zostanie tylko tramwaj i zaczepianie przechodniów - a tak był sadol gdzie nikomu nie szkodził

jeloo

2013-06-12, 18:12
Najbardziej to się uśmiałem, jak mówił, że przed łosiem czy jeleniem się nie hamuje. Chyba liczył, że jak przyśpieszy to ten łoś mu się po dachu przeturla... I on jeszcze ma prawo jazdy... Ja nie wiem, chyba k***a za kaszankę kupił...

Chociaż nie. Pewnie nie ma prawa jazdy...

oozyxak0o

2013-06-12, 18:13
Skoro Polak Polaka robi w ch*ja to definitywnie przegraliśmy 3 WŚ

modyf

2013-06-12, 18:16
Jedziecie po chłopaku, a może on chory jest? Może to schizofrenia czy jakieś inne rozdwojenie jaźni? może jeździ swoją beemką i robi filmiki, choć w rzeczywistości wszystko to odbywa się w klopie? może jeszcze być źródłem kilku wesołych filmików ;)

a serio, dlaczego teraz wierzycie WizardowiD90 ???
tak z czystej ciekawości pytam, bo poza tym, że wrzucił jakiś filmik z jakąś beemką i zna jakiegoś Bartka, to nic przekonującego tu nie widzę?

sobol90

2013-06-12, 18:16
Kiedy to bylo na kaplanowce ?

WizarD90

2013-06-12, 18:19
modyf napisał/a:

Jedziecie po chłopaku, a może on chory jest? Może to schizofrenia czy jakieś inne rozdwojenie jaźni? może jeździ swoją beemką i robi filmiki, choć w rzeczywistości wszystko to odbywa się w klopie? może jeszcze być źródłem kilku wesołych filmików ;)

a serio, dlaczego teraz wierzycie WizardowiD90 ???
tak z czystej ciekawości pytam, bo poza tym, że wrzucił jakiś filmik z jakąś beemką i zna jakiegoś Bartka, to nic przekonującego tu nie widzę?



user/trus555/videos tutaj masz link do jego profilu na yt, nie wierzysz możesz go spytać czy to wrzucił.

@sobol było to rok temu dokładnie była to Moto Orkiestra 8 stycznia 2012

faba

2013-06-12, 18:20
maxvolumePL gdzie teraz jesteś? Bo dzwonił S. Loeb się pyta czy go na prawym przewieziesz.

mlody354

2013-06-12, 18:21
Internetowi napinacze xD pozdro. Ja tam zapie**alam mercedesem 245 KM 6-biegowa skrzynia automatyczna 6,4L a wy? jakieś tandetne bety dla dresiarzy. Podskoczyć mi możecie.









Po za tym w aucie macie miejsce na 2-5os. a ja 106 i własnego szofera za 5zł za godzinę :D

argoh

2013-06-12, 18:23
Zawsze się zastanawiałem jaką trzeba być p*zdą, żeby się pod kogoś podszywać :D

kris172

2013-06-12, 18:24
Cytat:

modyf napisał/a:

Jedziecie po chłopaku, a może on chory jest? Może to schizofrenia czy jakieś inne rozdwojenie jaźni? może jeździ swoją beemką i robi filmiki, choć w rzeczywistości wszystko to odbywa się w klopie? może jeszcze być źródłem kilku wesołych filmików ;)



w rzeczywistości są to halucynacje z niedożywienia


w rzeczywistości nie ma żadnego zimnioka

Wasz trud skończon

maxvolumePL

2013-06-12, 18:25
Dobra, widzę że jest pojazd po mnie...zaraz Wam rozrysuję sytuację, fakt faktem, wj***łem filmik Bartka, bo to jego Ti chodzi tak jak moje, nie miałem swojego filmiku, żeby wrzucic, więc posłużyłem się jego. (sprawdźcie pierwszy temat, jak wrzuciłem ten filmik http://www.sadistic.pl/bmw-e36-race-car-vt202605,15.htm#comments, nie napisałem że ja prowadzę, tylko że MOJA chodzi tak samo, ale w sumie na bani, ktoś mnie tam w komencie podpuścił, i jak by nie było, podszyłem się pod Bartka (Bartek sorry, zobaczymy się u Gelka, (znamy go Obywoje WIEM CO MÓWIĘ, wypijemy flachę) kto jest z Tarnowa, na bank widział przelot czarnego, w macie 318Ti na blachach RSA... Jak już wcześniej pisałem, odcinka jest na 7200 ( tak już miała jak ją kupiłem) Jak tylko znajdę chwilę czasu, to nagram SWÓJ przelot, myślę, że Bartek też się do niego dołączy ;) Bez ciśnień Panowie...

Dzyzys

2013-06-12, 18:45
maxvolumePL,
To jest Sadistic. Tu rozgrzeszenia nie dostaniesz ;-)

kris172

2013-06-12, 18:46
Cytat:

Dobra, widzę że jest pojazd po mnie...zaraz Wam rozrysuję sytuację, fakt faktem, wj***łem filmik Bartka, bo to jego Ti chodzi tak jak moje, nie miałem swojego filmiku, żeby wrzucic, więc posłużyłem się jego. (sprawdźcie pierwszy temat, jak wrzuciłem ten filmik http://www.sadistic.pl/bm...5.htm#comments, nie napisałem że ja prowadzę, tylko że MOJA chodzi tak samo, ale w sumie na bani, ktoś mnie tam w komencie podpuścił, i jak by nie było, podszyłem się pod Bartka (Bartek sorry, zobaczymy się u Gelka, (znamy go Obywoje WIEM CO MÓWIĘ, wypijemy flachę) kto jest z Tarnowa, na bank widział przelot czarnego, w macie 318Ti na blachach RSA... Jak już wcześniej pisałem, odcinka jest na 7200 ( tak już miała jak ją kupiłem) Jak tylko znajdę chwilę czasu, to nagram SWÓJ przelot, myślę, że Bartek też się do niego dołączy ;) Bez ciśnień Panowie...



I dopiero teraz kolego o tym piszesz. Masz przynajmniej prawko, czy na karcie motorowerowej jeździsz?

en...........an

2013-06-12, 18:46
A ja powiem tak. ch*j to kogo obchodzi ze tam sobie ktoś kłamał w internetach.
Kiedyś Sadol to był Sadol. Ostre filmiki, zdjęcia które naprawdę robiły wrażenie.
Za takim sadistikiem mi tęskno. A nie jakieś pie**olenie o szopenie.

Moim zdaniem jak chcecie napierdzielać takie smęty o internetowych kłamczuszkach to idzie na facebook-a, fotke czy jakieś inne gówno.

Sadistic to dawniej był portal wyjątkowy. Uwielbiałem go za to że był naprawdę hardy.

Pisze to bo mnie boli.

kris172

2013-06-12, 18:47
sp***alam na Harda. Dobranoc.