18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


en...........an

2013-06-12, 20:38
Jeszcze męczycie ten temat?

Ka...........to

2013-06-12, 20:45
@maxvolumePL

Nie będę sie wypowiadać na temat podszywania bo szkoda słow

Przez takich ludzi jak ty utwierdza się stereotyp że właściciele BMW to idioci ... a szkoda bo to świetne samochody ...

Jazda po pijaku? Jazda bez prawka bo tak lepiej? Jakim niedokształconym kretynem trzeba być by takie bzdury wypisywać ...

Za jazde po pijaku powinni ręce obcinać by takie debile nie mogły już nigdy więcej powodować zagrożenia życia na drodze.

I gówno mnie obchodzi o której w nocy żeś spity wsiadł za kierownicę. Za sam fakt powinni albo ci łapska powyrywać albo te twoje auto zezłomować byś się czegoś nauczył ...

Jesteś zwykłym śmieciem a nie kierowcą

Zrób światu przysługę i palnij sobie w łeb

cycek01

2013-06-12, 20:46
Ergo - maxvolumePL, jesteś j***ną p*zdą. A za 4 promile szubienica sk***ielu.

Zagotował mnie.

arthovv

2013-06-12, 20:47
@maxvolumePL
przestań już cokolwiek pisać bo z każdym komentarzem coraz bardziej się pogrążasz. To o czym piszesz to wcale nie są powody do dumy.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-06-12, 20:48
maxvolumePL napisał/a:



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapie**alaniu.



maxvolumePL napisał/a:

asd1235, nie łącz prawka, z umiejętnością zapie**alania, Amen.



maxvolumePL napisał/a:

Damundo, śmignęli mnie jakiś miesiąc temu u nas na mieście, koło BDG, za wiaduktem na krakowskiej. 220, więcej suka nie pójdzie niestety. "szedłem lewym" bo wyprzedzałem jeszcze ziomka z mx3 ki, jebli nas obydwóch. na alko 0,0, mnie złapali na 216, jego na 192 ( 1wsza w nocy, ZERO RUCHU, na mieście ograniczenie do 60ciu. jemy zabrali prawko, (plus 1800 mandat)za trójkrotne przekroczenie prędkości, stwarzanie zagrożenie w ruchu lądowym, czy coś tam ja dostałem 500zł mandat, bo stwierdziłem ,że nie mam już tak długo prawka, "że zapomniałem ile można po mieście jeździc". PRZESZŁO? PRZESZŁO k***A, choc psy miały chyba większą bekę od mnie, jak im to mówiłem, ale takie są k***a przepisy w Polsce 500 zł mandat, przytomnie zjechałem na CPN, i nie musieli lawety wzywac, gdyż pojazd, nie zagrażał ruchowi publicznemu. Zamknąłem auto, po 20stu minutach wróciłem, jak już ich nie było, odpaliłem, i pojechałem do domu...

Acha, i jeszcze jedno, bo widzę atak o te 4,22. Nie zapie**alałem, w sobotę robiliśmy u ziomka w garażu sprzęgło, przy mojej poprzedniej e36, wyjechałem zobaczyc jak chodzi (300m od garażu, i trzecia w nocy!) i niestety akurat nadjechała kijanka.


A tu sweet focia, z podróży do szpitala, na pobranie krwi:

Obrazek



A więc tak, młodociany debil, który jest przeświadczony o swoich umiejętność (ja mam prawo jazdy dłużej od Ciebie, wiele kilometrów zrobiłem na pojazdach o wiele większej masie, a nadal sobie nie ufam, bo to może doprowadzić do tragedii), jeździ starą bawarką, psychopata bo podszywa się pod innych ludzi, prowadził po pijaku i jeszcze chwali się że zapie**alał 216 km/h po terenie zabudowanym. Jesteś ścierwem. Dowiem się gdzie mieszkasz człowieku i poznasz szkołę życia, bo przez takich idiotów wierzących mocno w swoje umiejętności giną niewinni ludzie.

Zobaczymy się w niedługim czasie.

rksrobert

2013-06-12, 20:52
@maxvolumePL Piszesz, że posiadanie prawka nie wiąże się z umiejętnością prowadzenia - owszem jest to prawda, ale umiejętnością prowadzenia jest też rozważne myślenie i nie wsiadanie do auta nawet po 1 piwku, a co dopiero mówić naj***nym jak bela. W Polsce największy mandat jaki możesz dostać jednorazowo to 1000zł to jak koleś mógł dostać 1800? Z każdym kolejnym postem bardziej się pogrążasz. Jeśli to prawda co napisałeś o 4,22 promila to mam nadzieję, że cie kiedyś spotkam w ruchu drogowym i będę mógł z tobą "porozmawiać".

paka2000

2013-06-12, 20:55
No to rozkręciła się impreza jazdy po przechwalaczu :)

maxvolumePL

2013-06-12, 20:57
[quote="Dżamal"]





A więc tak, młodociany debil, który jest przeświadczony o swoich umiejętność (ja mam prawo jazdy dłużej od Ciebie, wiele kilometrów zrobiłem na pojazdach o wiele większej masie, a nadal sobie nie ufam, bo to może doprowadzić do tragedii), [quote]


Jeździłem przez 5 lat jako przedstawiciel handlowy, osobówkami, busami i solówkami. Trzy razy w Gdańsku, 680km ode mnie) przez tydzień, nawet nie chcę wiedziec, ilę kilometrów jebnąłem, bo nigdy na to nie zwracałem uwagi. Skoro sam sobie nie ufasz, to myślisz że w sytuacji zagrożenia, włączy ci się auto pilot i cię wybroni? RAZ mi się zdarzyło, jak juz pisałem, że na bani wyskoczyłem kawałek, ztestowac auto. A ca do tego, że się zobaczymy, to ZAPRAASZAM ;) Tylko zabierz kolegów, żebym się za szybko nie znudził...

Dy...........za

2013-06-12, 21:03
Jak już raz wsiądziesz za kółko po pijaku, to i znów ci się zdarzy. Taka prawda.

~Vuko

2013-06-12, 21:15
maxvolumePL - wzór idioty chyba :wtf:

patchek

2013-06-12, 21:21
Dżamal vs maxvolumePL - walka wieczoru następnego KSW?

maxvolumePL

2013-06-12, 21:22
Cardioceras napisał/a:

maxvolumePL - wzór idioty chyba :wtf:



A dziękuję ;) Nigdy do końca normalny nie byłem... a co do całej zaistniałej sytuacji, nagram Wam filmik, i pokażę jak się 318 TI prowadzi, będzie specjalna dedykacja ;) ( nie ujmując Bartkowi, bo też sobie nieźle radzi) zejdzie mi z tydzień, 2, bo mam inne sprawy na głowie, ale wiem że, częśc użytkowników, odszczeka to co powiedziało....

Edek Łomiarz

2013-06-12, 21:24
Mam nadzieję że Dżamal wrzuci na harda efekt "spotkania" :D

maxvolumePL

2013-06-12, 21:26
@ up myślę że bez głowy, ciężko jest obsługiwac komputer ;)

las84500

2013-06-12, 21:33
maxvolumePL napisał/a:


Jeździłem przez 5 lat jako przedstawiciel handlowy, osobówkami, busami i solówkami. Trzy razy w Gdańsku, 680km ode mnie)



Urzekła mnie Twoja historia. A zrobiłeś chociaż tą solówką te 680km na raz? ;)

Był tu ostatnio taki zawodnik co też betą lubił pocinać po pijaku