18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


Shaman_

2013-06-13, 21:37
Na początku chciałem napisać że to stopa wyrwała się z okowów tego kastrata intelektualnego i spłatała mu figla pisząc takie rzeczy ale bałem się że to zbyt hardcorowe i że ch*j będzie a nie piwo :/ W grę wchodziła także wróżka zębuszka ale stwierdziłem że zbyt dokładny opis jej ciała będzie odebrany jako opowiadanie erotyczne. Co jak co ale na Sadolu trzeba ważyć słowa

Mentorstajl

2013-06-13, 22:05
pie**olcie sobie dalej,ale to ja jestem kolegą Bartka :emo:

slawekfmx

2013-06-13, 22:44
no widzisz kolego z sadola znany że na sadisticu sie nie przechwalamy dla tego pózniej jazdy nie mamy że zardzewiałymi bmkami śmigamy ;p

Dy...........za

2013-06-13, 23:48
@up: Mickiewicz się k***a znalazł :D

takija

2013-06-14, 18:19
slawekfmx napisał/a:

no widzisz kolego z sadola znany że na sadisticu sie nie przechwalamy dla tego pózniej jazdy nie mamy że zardzewiałymi bmkami śmigamy ;p



ch*je muje dziwie węże, po co ja sie teraz prężę? Rymy Twoje są zj***ne, gównem lepkim umazane!

Dy...........za

2013-06-15, 00:18
Zacytuję teraz jednego z sadolowych poetów:
Cytat:

k***a mać idę spać bo o 6 muszę wstać

:D

WizarD90

2013-07-07, 00:44
3, 3, 3 !!!

Voodoo96

2013-07-08, 10:45
Jakoś ze wszystkich użytkowników najbardziej kojarzę MaxVoluma czemu dwa linki
http://www.sadistic.pl/tay-zonday-dragonborn-vt175001.htm
W komentarzach pod tym filmikiem delikwent robi z siebie Dj grającego na wielkich imprezach zdobywce wielu nagród znawcę muzyki współczesnej etc
- no k***a pozazdrościć
ale kilka miesięcy później typ znowu wrzucał swoje wypociny tym razem pod tym filmikiem
http://www.sadistic.pl/filip-z-rodziny-zastepczej-o-liberalizmie-gospodarczym-vt201615,15.htm#2171505
Zarzekał się że zna osobiście Ole Szwed (Tę czarną z Polski z fajnymi cyckami), był z nią na jednej imprezie etc etc
A więc Maxvolume korzysta z mechanizmu podobnego do tego na jakim działają religię nie można mu nic udowodnić nie można mu nic zaprzeczyć. Dzięki temu wielu z nas mogło myśleć- k***a ale gość ma zajebiste życie co umacniało go w poczuciu zajebistości i samozachwytu. Zachowania tego typu można tłumaczyć chorobą (zespół Delbrucka), skrajnym debilizmem bądź małym członkiem. Ja stawiam na te dwie ostatnie. Czemu? po pierwsze tłumaczy się jak debil będąc dumnym ze swych wątpliwych osiągnięć, a po drugie przejawy agresji wobec użytkownika nickiem Dżamal groźby tego typu są głównym objawem syndromu małego fajfusa bądź też kompleksu małych jąder. Nie nie jestem ekspertem. Pozdrawiam

Dzyzys

2013-07-29, 15:06
Data ostatniego logowania: 2013-07-14, 05:55
Ostatni napisany post przez bajkopisarza: 2013-06-12, 21:26

Zamilkł...

Cytat:

Zarzekał się że zna osobiście Ole Szwed (Tę czarną z Polski z fajnymi cyckami), był z nią na jednej imprezie etc


Pamiętam iż też czytałem te bajki i czekałem tylko na to jak napisze jeszcze, że ją zaliczył czy coś w tym stylu :D