18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


stich69

2013-06-13, 00:05
Dżamal napisał/a:



Wiek: 21

Tjaaa... Kolejny doświadczony kierowca.




ej Ty tak na serio? k***a, zaczynam się bać

Lemon19

2013-06-13, 00:22
Taki jest internet.
Prawda jest taka, że co drugi z Was może być ciapatym kozojebcem, a ja jestem Premierem kłamcą.
:krejzi:

gr...........ol

2013-06-13, 00:26
Są dwie opcje: Pierwa (i bardziej prawdopodobna) jest taka że jakieś dziecko się podszywa pod kogoś kim nie jest. Dróga że jest kompletnym idiotą. Bo jakże głupim trza być żęby dać namiary na swoje prawdziwe miejsce zamieszkania(plus cała reszta szczegółów które by pomogły w odnalezieniu) i w dodatku wypisywać głupoty o naprawde nieodpowiedzialnej jeźdźie i o tym jak bardzo się jest z tego powodu dumnym nie zdając sobie sprawy że osoba która wpadnie na pomysł żeby cię permamentnie z ruchu ulicznego wyeliminować będzie dla ciebie anonimowa i nie rozpoznasz jej wracając po pijaku z imprezy czy po prostu pod swoim domem poźnym wieczorem. Ja nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale zszedł byś po cichu i w samotności.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-06-13, 05:08
Imper3838 napisał/a:

Ja znam kilku gości z sadola którzy twierdzą że znają Bartka



A ja znam ludzi na sadolu którzy widzieli że paru ludzi na sadisticu znają ludzi którzy znają Bartka.

uszatok

2013-06-13, 11:00
a to ja też sobie posta jebnę - chciałem pozdrowić mamę, brata Piotrka i mojego ziomka Roberta.

Dy...........za

2013-06-13, 11:19
@up: Bartka zapomniałeś pozdrowić ;)

Enemoino

2013-06-13, 11:31
Jeeezu doczytac to wszystko teraz to oczy odpadają ....

Najbardziej mi sie zaczeło podobać kiedy pierwsza osoba krzykneła ( ja jestem kolega bartka badziej) :D Ten swont małego trolnięcia przyciągnął garść troli :D i zaraz zaczeły sie pojawiac posty które "AdBlock" powinien mi wycinac automatycznie .


Czy tylko ja po przeczytaniu tego tematu mam wrażenie ;D że koleś podszywacz jest chory psychicznie ;D tu nic sie nie klei :idzwch*j:
Tu tu tamto piłem piwo pod biedronką a ja stałem w kolejce a ja to . Czy normalna dorosła osoba mam namyśli wiekowo ( 29) lat . Stara sie przekonac garść sadoli do swojej racji pisząc [ piwko z nim piłem i jeszcze flaszke jebniemy dzisiaj bo to mój ziomek]


PRZECIEŻ TO TROLLLL <<<??????>>> Koles ma pewnie z 15 lat i sypie osiagnięciami jak pokręcony zmieńcie mu nick albo co i zakończmy temat .... :homer:

wędrownik

2013-06-13, 11:54
Hahaha jebnął to jebnął po h*j drążyć temat :)

PS. Może Maxvolume jest znajomym piaska i stąd te zamieszanie.

Dy...........za

2013-06-13, 12:36
Enemoino, oj tam pie**olisz ;) Beka z typa dlatego tyle postów się naj***ło :D Tagi i tak najlepsze: "maxvolumepl :: p*zdeczka :: szczyl :: podszywa sie".

sebbar1991

2013-06-13, 13:26
Ja po prostu oglądam i gówno mnie interesuje kto na nim jest i kogo to jest i tak go nie znam O.o

Ch...........on

2013-06-13, 14:32
Brawo za materiał... tak k***a czułem że ten pajac coś ściemnia, bo gdzie tylko mógł wstawiał ten pieprzony filmik i podpisywał, że on sobie radzi na Polskich drogach swoją bemką e coś tam + cała specyfikacja podzespołów.... żałosne, że ktoś sobie musi przedłużać fiuta nawet w internecie... ależ muszą go gnębić ludzie w prawdziwym życiu

Demawend

2013-06-13, 14:44
a ja jestem kumplem Piaska

takija

2013-06-13, 16:38
Demawend napisał/a:

a ja jestem kumplem Piaska



ale przecież Piasek jest gejem...

Shaman_

2013-06-13, 16:42
Ja również od początku wyczuwałem "Balladę o lekkim zabarwieniu fanatycznym". Ja rozumiem że ktoś dobrze ogarnia samochód i faktycznie brawa dla Bartka (o ile istnieje) , ale baaaaardzo rzadko zdarza się że ktoś przechwala się tym w internecie. Jak ktoś jeździ dobrze , szybko i efektownie to widownia sama się znajdzie :) . W tym przypadku przy każdej możliwej okazji od kilku dni Max coś tam na okrągło wrzucał ten filmik w komentarzach do tematów związanych z motoryzacją czy ściganiem się. Tak nie robią prawdziwi fanatycy tylko pozerzy którzy znają na pamięć dialogi z "Tokio Drift" i myślą że jak polecą bokiem przez zakręt to miliony japonek robią się mokre...


Co do kajania się Max coś tam:

Cytat:


Ti chodzi tak jak moje, nie miałem swojego filmiku, żeby wrzucic, więc posłużyłem się jego. (sprawdźcie pierwszy temat, jak wrzuciłem ten filmik http://www.sadistic.pl/bm...5.htm#comments, nie napisałem że ja prowadzę, tylko że MOJA chodzi tak samo, ale w sumie na bani, ktoś mnie tam w komencie podpuścił, i jak by nie było, podszyłem się pod Bartka




Mimo że w komentarzach pod "swoim filmikiem" pisał tak:

Cytat:

Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



To ja nie rozumiem. Równie dobrze mogłeś napisać że to tresowane myszy z których większość to bliźniaki (łatwo poznać po pyszczkach) wpadły w furię kiedy sam zjadłeś całą nutellę i zrobiły ci koło tyłka pisząc takie bzdury.


Co do przechwałek odnośnie promili - jestem w stanie w to uwierzyć. Niestety sporo ludzi posiadających BMW to niesamowite debile. Znajomy kupił ostatnio zwieśniaczoną E36. 1991 , 1.8 , zupełny golas , spojlery , progi, z tyłu oczywiście obowiązkowo niby lexusy no i coś co sprawia że laski rozkładają nogi - emblemat M3.Cena - 6500 zł i jeszcze strasznie zadowolony chodził i się chwalił. Żeby nie było - kupił bym BMW bo to bardzo dobre samochody. Sam preferuje napęd na tył a układ jezdny BMW pozwala cieszyć się jazdą. Niestety na żaden ładny egzemplarz mnie nie stać a tona szpachli i spojlerów mnie nie interesuje. Podkreślam jeszcze raz BMW to dobre auta - ich właściciele niestety przynajmniej w 50% to idioci.


A tak BTW - nie znam Bartka ale wydaje mi się że jak tak dalej pójdzie to na sadolu brak znajomości z Bartkiem będzie ujmą na honorze :/

stich69

2013-06-13, 20:23
Shaman_ napisał/a:

To ja nie rozumiem. Równie dobrze mogłeś napisać że to tresowane myszy z których większość to bliźniaki (łatwo poznać po pyszczkach) wpadły w furię kiedy sam zjadłeś całą nutellę i zrobiły ci koło tyłka pisząc takie bzdury.





Tam cała Twoja wypowiedź to pie**olenie i powielanie tego co inni już napisali, więc olałem... ale TO - co to k***a jest? :D