18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszna sytuacja

WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.


maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie! :D



Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w ch*ja robił :*

link do tematu - http://www.sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm#2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.


Edek Łomiarz

2013-06-12, 18:49
@maxvolumePL, idź być żałosnym gdzie indziej.
Sprawdź czy nie ma Cię np. na kwejku czy pudelku.

maxvolumePL

2013-06-12, 18:55
kris172 napisał/a:



I dopiero teraz kolego o tym piszesz. Masz przynajmniej prawko, czy na karcie motorowerowej jeździsz?



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapie**alaniu. Przy obecnych przepisach, lepiej prawka nie mieć, niż mieć. Zobacz sobie na taryfikator, a tak to tylko 500 zł za "jazdę bez uprawnień" Nie wiadomo ile wykroczeń byś popełnił ( oczywiście nie zabijając nikogo)

Edek Łomiarz napisał/a:

@maxvolumePL, idź być żałosnym gdzie indziej.
Sprawdź czy nie ma Cię np. na kwejku czy pudelku.



Skoro korzystasz z takich stron, to twoja sprawa.

asd1235

2013-06-12, 18:55
maxvolumePL napisał/a:



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym



No gratuluje k***a! Co za debil.

las84500

2013-06-12, 18:59
maxvolumePL napisał/a:



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapie**alaniu. Przy obecnych przepisach, lepiej prawka nie mieć, niż mieć. Zobacz sobie na taryfikator, a tak to tylko 500 zł za "jazdę bez uprawnień" Nie wiadomo ile wykroczeń byś popełnił.



:homer: :ks_homer: :trzesieee:

maxvolumePL

2013-06-12, 19:00
asd1235, nie łącz prawka, z umiejętnością zapie**alania, Amen.

Tafariel

2013-06-12, 19:06
Intrygi jak w "Modzie na sukces" :amused:

ro...........k5

2013-06-12, 19:18
Ja też znam Bartka, no i co? Równie dobrze kłamać może WizarD90. Naiwne psiaki wierzą we wszystko.

kulkiry

2013-06-12, 19:27
A po co kupować kompakta, jak się nie jest pedałem albo laską? Nie dość, że brzydki to jeszcze gorzej wyważony niż sedan.

Edek Łomiarz

2013-06-12, 19:27
@rofik5, czytanie ze zrozumieniem, wczesne klasy podstawówki, "naiwny psiaku".
Ten maxciotaPL przyznał się że zaj***ł filmik i chwalił się że to on:
Cytat:

fakt faktem, wj***łem filmik Bartka


Cytat:

jak by nie było, podszyłem się pod Bartka


Kakushkin

2013-06-12, 19:29
@maxvolume

Ty tak serio? Nie dość, że się chwalisz brakiem prawka po prowadzeniu w stanie kurewskiego upojenia, to jeszcze dajesz tak kurewski dowód braku jakiejkolwiek wiedzy, którą posiada większość kierowców.
Popełniając serię wykroczeń bez prawka, 5 stówek za jego brak doliczą Ci do kumulacji wszystkich tych wykroczeń, a jak odpie**olisz coś konkretnego, kto wie czy w sądzie nie bekniesz.
Widzę nie ma co się wdawać w dyskusję, dość klawiatury zmarnowałem na powyższe wypociny, które raczej nie trafią do zakutego łba.

paka2000

2013-06-12, 19:41
Ja pitolę Ty tak Max(jak Ci tam)? Dziś nie dostajesz mandatu większego niż 500 zł (słownie : pięćset), to raz. Dwa, coś mi się zdaje, że na zawody bez prawka chyba nie dopuszczają. Trzy, chyba się posrałem ze śmiechu gdy przeczytałem w temacie, w którym podszywałeś się, że nie powinno się hamować przed zwierzyną wychodzącą na drogę i jeszcze te opowiadanie, że jakieś tam zwierzę kopytami urwało głowy pasażerom. Chłopie.... czy Ty znasz choć na podstawowym poziomie prawa fizyki? Dla Twojej wiadomości - zwierzę (przykładowo jeleń) zostaje uderzone w nogi, tak więc jakby nie patrzeć korpus zwierzęcia leci w stronę maski, zaś nogi do przodu.

Widzę dla Ciebie jedno rozwiązanie. Idź tam gdzie Twe miejsce (czyt. włóż nos w książki).

Dziękuję, z miejsca chciałbym podziękować mamie i tacie oraz pozdrowić kolegów i koleżanki.

Vendal

2013-06-12, 19:44
maxvolumePL napisał/a:

Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapie**alaniu. Przy obecnych przepisach, lepiej prawka nie mieć, niż mieć. Zobacz sobie na taryfikator, a tak to tylko 500 zł za "jazdę bez uprawnień" Nie wiadomo ile wykroczeń byś popełnił ( oczywiście nie zabijając nikogo)




Oglądnij sobie to cymbale i zastanów się zanim jeszcze raz wsiądziesz do auta po alkoholu:



Jeżeli Cię to nie rusza to serdecznie Ci życzę abyś kiedyś doznał takiej straty jak ten człowiek.

Dziękuję dobranoc.

Dy...........za

2013-06-12, 19:46
k***a, stratą prawka po jeździe pod wpływem alkoholu chwalisz się jak gimbus, którego spisali za "niewinność" na osiedlu. Mam nadzieję, że następnym razem jak wsiądziesz za kółko pod wpływem, to rozpie**olisz się o pierwsze lepsze drzewo, nie robiąc przy tym krzywdy nikomu innemu.

maxvolumePL

2013-06-12, 19:51
Damundo, śmignęli mnie jakiś miesiąc temu u nas na mieście, koło BDG, za wiaduktem na krakowskiej. 220, więcej suka nie pójdzie niestety. "szedłem lewym" bo wyprzedzałem jeszcze ziomka z mx3 ki, jebli nas obydwóch. na alko 0,0, mnie złapali na 216, jego na 192 ( 1wsza w nocy, ZERO RUCHU, na mieście ograniczenie do 60ciu. jemy zabrali prawko, (plus 1800 mandat)za trójkrotne przekroczenie prędkości, stwarzanie zagrożenie w ruchu lądowym, czy coś tam ja dostałem 500zł mandat, bo stwierdziłem ,że nie mam już tak długo prawka, "że zapomniałem ile można po mieście jeździc". PRZESZŁO? PRZESZŁO k***A, choc psy miały chyba większą bekę od mnie, jak im to mówiłem, ale takie są k***a przepisy w Polsce 500 zł mandat, przytomnie zjechałem na CPN, i nie musieli lawety wzywac, gdyż pojazd, nie zagrażał ruchowi publicznemu. Zamknąłem auto, po 20stu minutach wróciłem, jak już ich nie było, odpaliłem, i pojechałem do domu...

Acha, i jeszcze jedno, bo widzę atak o te 4,22. Nie zapie**alałem, w sobotę robiliśmy u ziomka w garażu sprzęgło, przy mojej poprzedniej e36, wyjechałem zobaczyc jak chodzi (300m od garażu, i trzecia w nocy!) i niestety akurat nadjechała kijanka.


A tu sweet focia, z podróży do szpitala, na pobranie krwi:


Imper3838

2013-06-12, 19:52
@maxvolumePL Jak chcesz to sobie "zapie**alaj" na 4 promilach. Znam takich jak Ty, najpierw kozaczą jak to umieją jeździć wyczynowo, a jak coś się stanie to sp***alacie z miejsca wypadku.

Jakby ktoś taki choćby leciutko musnął lakier komuś z mojej rodziny albo spowodował coś gorszego, to powinien sobie od razu miejsce na cmentarzu wykupić i się tam położyć. A jakby policja wcześniej załapała ode mnie, to wykorzystałbym wszystkie środki, żeby załatwić najgorszą celę z cwe*ami w więzieniu.