18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

Whiltierna

2013-09-25, 21:57
Wyczuwam nadciągającą kłótnię w tym temacie. :-|

tds1974

2013-09-25, 21:59
A czego się spodziewałeś od Kolonki? Prawdy? Uczciwości? Obiektywizmu? Nie bądź śmieszny. Wielokrotnie udowadniano mu, że się myli, ale lemingi nawet nie zwracali na to uwagi i tylko pisali "Za Maxa zawsze piwo".

Towdi

2013-09-25, 22:01
masz rację, ostatni leci w h*ja jak Zorro w ostatnim odcinku.

Pomurnik666

2013-09-25, 22:01
skoro blokuje,i usuwa nie "wielbieńcze" komentarze dla mnie śmierdzi .

gwauro

2013-09-25, 22:02
Tds1974@
Podchodziłem z dystansem jak do wszystkiego - ale widząc na cenionym przeze mnie portalu teksty jak sam zacytowałeś "Za Maxa zawsze piwo" albo "Innych wiadomości nie słucham" czułem się zobowiązany poinformować stado lemingów, że jest tak a nie inaczej bo sami do tego nie dojdą.

Tak jest Whitierna, zaraz zaczną się kłótnie i pewnie będę tym zakompleksionym, tym co niczego nie osiągnął w życiu i czepia się o "małe" sprawy.

St...........on

2013-09-25, 22:13
Zal ci dupe ściska że zarabia kasę? Typowy lewak . A co do informacji na jego kanale to trzeba było byc moherem albo lewakiem( mam tu na myśli wybory Sruska na plemieła) żeby wszystko łykać jak mlody pelikan. I podejrzewam że zablokował cie bo zacząłeś sie zalic albo jechać po nim na jego kanale. I tak jak powiedział Max on jest dziennikarzem i może sobie pozwolić na SPEKULACJE w przeciwieństwie do ekspertów ( była tu mowa o ekspertach UN , kto użył sarinu w Syrii) i jak rozumiesz to co powiedział tak jak rozumiesz i łykasz wszystko bez filtrowania informacji to idź płakać do twojego pupilka Tfuska , albo zrób własny kanał na YT i zarabiaj kase... k***a jak można być takim imbecylem , gdzie nasza ZIELONA WYSPA kretynie no k***a gdzie!!?!?!?! Ja swoją już mam (Islandia) i za ch*j nie wrócę do póki Tuskolandia
nie bedzie rozpie**olona w pył i jak zaprzysięgłem się już wcześniej , jak trzeba bedzie to pierwszy za szablę chwycę by wyplewić Polskę z lewackiej stonki!


P.S Aha p*zdeczko zaciągnij się może do woja to troche umocni twój charakter i psychike bo nie wiem ile masz latek ale z wypowiedzi to zgadywałbym że koło 10

gwauro

2013-09-25, 22:20
No i zaczeły się komentarze, przed którymi nie można się uchronić. Nie - nie ściska mi żal dupy jego zarabianie kasy tylko w jaki sposób to robi. Krytykuje innych a robi jeszcze gorzej. Nie, nie wyzywałem go i nie jechałem po nim jak 90% zablokowanych osób, którzy nie będą mieli sposobności się wiecej wypowiedzieć. Max <-- to nie jest jego prawdziwe imię (szajba mu odbiła w hameryce). Mariusz jest dziennikarzem i powinien rzetelnie przedstawiać informacje a nie jak chorągiewka. Usuwanie komentarzy kłoci się także z wolnościa słowa jaką dziennikarze sobie przypisują. Nie zdziwiłbym się jakby został ujawniony jakiś dług Mariusza na kilkaset tysięcy dolarów a teraz próbuje zebrać hajs kosztem naiwności - kosztem słabości Polskiego państwo oraz bezsilności, przez która szukamy autorytetów a domniemane autorytety wykorzystują tą okazje.

Alexandrus - 0 kultury wypowiedzi oraz zrozumienia tekstu czytanego, wyzywanie od 10 latków. Dziękuje, dyskusje z tobą juz skończyłem - mów do ręki.

Coby

2013-09-25, 22:20
@up a Ty pie**olisz jak 15 latek chcący brzmieć dorosło i capsujesz trudne dla siebie słowa. No i te "tfusk" "lewak", pewnie wszędzie jesteś pierwszy do kłótni, żeby tylko móc poużywać tych jakże modnych słów. Autor po prostu podzielił się swoimi spostrzeżeniami bo wie, że sporo osób tu ogląda Maxa.

PS. Zapewne Ty byłeś w wojsku i masz silną psychikę...a wyżywasz się na ludziach bo takie masz hobby ;)

piotruniusz

2013-09-25, 22:22
j***ny gumożuj z pedalskim akcentem....

Kozojeb

2013-09-25, 22:22
Zgwałciusz Fucks Jebionko obiektywny? Chyba nie!

rukil

2013-09-25, 22:27
Ja ostatnio zacząłem przeglądać podziemnatv. Dużo ciekawych analiz i wszystko poparte liczbami. Oczywiście jest też kilka stwierdzeń, z którymi się nie zgadzam.