18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

drag1908

2013-09-26, 20:07
W końcu może przestaną go tutaj wrzucać :!:

contowsky

2013-09-26, 20:57
tak tak, teraz się okazuje że tak na prawdę nikt go nie oglądał, wszyscy wiedzą że kłamał,a te 250+K subskrybcji z dupy się wzięło :roll:

derDamian88

2013-09-26, 21:50
siema.specjalnie zalozylem konto do tego tematu. otoz wlasnie Kolanko mnie zablokowal za taki oto komentarz pod filmikem o wtc 9/11 :'tak ale...sadzisz,ze obydwa budynki zawalily by sie w prawie IDENTYCZNY sposob bez ladunkow wybuchowych? doslownie rozsypaly by sie w 10-15 sekund? bez jaj...albo to ze CIA znalazlo paszport jednego z zamachowcow.paszport WYPADL z samolotu przy uderzeniu I PRZETRWAL.paszport z PAPIERU...'
dodam tylko,ze do dzis dnia nie ma czarnych skrzynek,wyparowaly,paszport przetrwal:) dodam tylko,ze nie uzywalem zadnych bluzgow itp.tylko napisalem swoje watpliwosci.jak widac owe watpliwosci ma tez kolanko tylko boji sie je wyglaszac.zalosny komunistyczny wyp***ek z tego mix kolanko.i zebrak.

trebal

2013-09-26, 22:05
Cytat:

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.



Ten cytat z wypowiedzi gwauro pokazuje dlaczego tak naprawdę założył ten temat. Poczuł się urażony. Proponuję pożalić się na jakimś babskim forum, tam na pewno znajdzie się ktoś, kto Cie wysłucha, może pocieszy popłaczecie sobie razem, jakim to chamem jest Max Kolonko, który zablokował biednego gwauro.

Nie podoba ci się Max Kolonko? Nie mówi jak jest? Popełnia rażące błędy? A może nawet celowo kłamie?

To masz zajebisty supermateriał na temat na Sadola. Opanuj materiał, znajdź ze trzy, cztery konkretne wypowiedzi, w których ewidentnie skłamał, czy też nawijał głupoty jak niedouczony gimnazjalista, czy też z premedytacją przeinaczał fakty - przedstaw je - potem konkretnie i rzeczowo obal, sprowadź go do parteru i dobij, ogłaszając wszem i wobec, że własnie zdemaskowałes manipulatora. Wtedy bedziesz miał prawo zarzucić mu "zawodowstwo", żebranie o dotacje, rasizm, homofobizm, i co tylko sobie zechcesz - ZWYCIĘZCÓW SIĘ NIE OSADZA.

P.S. Wypisywanie tekstów typu: "co to za zawodowiec, który używa starej kamery i tego typu bełkot w ogóle nie przystoi facetowi. Nie wyskakuj tu też z tym, że się jebnął mówiąc, że Polska staciła niepodległość na 300 lat, bo to nie argument. Jebnął się, to się jebnął, chcesz publicznych przeprosin? Tekst o prawach fizyki które rzekomo pogwałcił, też jest gówno warty, bo nic nie wytłumaczyłes, o co chodzi. Nie zarzucaj serwowania teorii spiskowych, nie potrafiąc ich nazwać- wskazać, oraz przytoczyć filmów katastroficznych, z których to rzekomo one pochodza. A nade wszystko nie przywołuj komentarzy z jutuba, jako dowodu, że Max Kolonko naprawdę nie mówi jak jest! Albo masz k***a własne zdanie i wiedzę, albo się nie odzywaj i spadaj na babskie forum popłakać.

A na koniec Szanowny gwauro, Szanowni Sadole, zanim popełnicie kolejny wpis, założycie nowy temat, zanim zaczniecie się żalić, skarżyć, narzekać, to albo się zastanówcie, co tu robicie, albo zawsze miejcie przed sobą te wersy :

"Przestańmy własną pieścić się boleścią,

Przestańmy ciągłym lamentem się poić:

Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,

Mężom przystoi w milczeniu się zbroić..."

Adam Asnyk Miejmy nadzieję!

całość : http://literat.ug.edu.pl/asnyk/051.htm

Samudaripen

2013-09-26, 23:45
ja oglądałem wszystkie jego filmiki, ale mniej więcej odkąd zaczęło się pojawiać promowanie jakiegoś dennego odkrywania hameryki i likwidacji TV Polonii, to średnio mi się to zaczęło widzieć. W każdym bądź razie sub i tak jeszcze pozostaje (dziś pewnie będzie nagły spadek bo "lemingi" wejdą na sadistic i zostaną "oświecone", pewnie nastąpi fala spamu na jego kanale- mówię jak jest :D ). I pozdrawiam ciołków, którzy podpisywali się pod jakimiś dennymi akcjami :D

WolfManGoth

2013-09-27, 16:18
Jak już tak ludzie zaczynają dziękować wszystkim to ja podziękuje za niezłą lekturę w komentarzach. Dwa razy popcorn musiałem sobie dorabiać :)

JacekLdz

2013-11-15, 19:21
gwauro napisał/a:

@up gówno a nie lewacy, lewacy łykają wszystko jak leci za to inteligentniejsi pomyślą i nie dają z siebie zrobić idiotów przez pseudo republikanina/ prawicowca.

Proszę zachować słowo lewak dla innych osób, chociaż wiem, że kilku lewaków ma w tym temacie wyżerkę. Ja jak wspomniałem na początku, nie mam nic wspólnego z lewactwem.

/edit juz nie używam @up bo komentarze płyną jak woda odkąd temat znalazł się na głównej.



Przykład typowego leminga- zero dyskusji, wyzwiska. Takie osoby można spotkać w komentarzach pod jego filmami, na sadisticu jesteś pierwszym osobnikiem tego pokroju. Wniosek jest prosty - sadole to nie barany.



nie wiesz dzieciaku o czym mówisz ;>
ale "nie znam sie to sie wypowiem" jak widać jest Twoim hasłem przewodnim.
Czytanie ze zrozumieniem również szwankuje,
a w lemingi to ja grałem jak ty na chleb mówileś Bep ,a na muchy Ptapty.