18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

dz...........77

2013-09-26, 01:43
pie**olisz glupoty. W dzisiejszych czasach liczy sie tylko kasa. Jesli dopiero zauwazyles to ze max robi to dla kasy to jest z Toba cos nie tak :D albo po prostu mu zazdroscisz jak typowy spoleczniak. Nawet jesli czasami poniesie go fantazja w swoich filmikach to i tak bedzie to lepsze niz informacje tvnu :D jak ktos mu placi dotacje to jego sprawa.. Niech zarabia jak potrafi :)

Ps.
Ten swiat niedlugo sie spali w ...uj :D

masterdick

2013-09-26, 01:52
Fascynujące jak łatwo grupę podzielić między lewaków, pedałów, idiotów i ch*j wie kogo jeszcze specyficzne jednostki obrażacie.

Bardzo nieprofesjonalnie ze strony Pana Maxa za usuwanie nieprzychylnym komentarzy, najwidoczniej ma coś do ukrycia i to dyskwalifikuje go od razu jako porządnego człowieka, który faktycznie trzyma się tego co mówi, zwłaszcza o demokracji.

Zawsze miałem do niego dystans węsząc szwindel ; wcale mnie nie dziwi, że robi hajs i buduje swoje imperium usuwając zagrożenia w postaci negatywnych komentarzy.

Osobiście jednak miałem nadzieje, że w Mówię jak jest chodzi o coś więcej jak pieniądze (nie bądźmy naiwni z czegoś trzeba żyć) że skupia ludzi potrafiących myśleć i łączyć fakty - żeby w końcu zjednoczyć nas pod jedną banderą nie prawiaków lewaków pisowcow peowcow korwinistow itd. a Polaków, którzy faktycznie mają jakiś wpływ poza oddaniem śmiesznego głosu raz na ch*j wie ile.

( Polecam akcje obywatele decydują gdzie jest na prawdę sporo ludzi walczących o prawo jakiejkolwiek obywatelskiej interwencji - jak na razie wszystkie petycje, podpisy lądują do śmieci i nie zmienia się nic z woli ludu)

Bo Tuskolandia nie zniknie do póty do póki istnieją ludzie nie czujący wspólnoty z narodem, z dewizą: "ukraść jak najwięcej i sp***olić" czy też "przyj***ć się do wszystkich i każdego opluć, ukraść, i sp***olić".

Prawda jest taka, że nikomu się nie chce, ruszyć dupę i powalczyć o Polskę, co innego gdyby mieli zabrać internet.

Dlatego trzeba Panu Mariuszowi jednak przyznać, że mimo zbijania kokosów interesuje się też kierowaniem ruchu społecznego w odpowiednią stronę np wyj***nie TV Polonia oraz poruszał wiele tematów, o których w mediach było głucho. Podłapuje to co się dzieje w internetach i potrafi to wykorzystać - byłe w dobrym celu - niech ma całe pieniądze jakie uda mu się wyprosić, należą mu się bo faktycznie ruszył dupę i coś robi.

matexxx

2013-09-26, 02:06
ej, wy też się dajecie autorowi posta nakręcić. zabolała go dupa, że Max go zoblokował i pisze takie (nacechowane emocjonalnie) pomówienia, jakoby Kolonko "żebrał" od Polaków pieniądze. z tego, co wiem, to nikogo nie zmusza do płacenia, a żebranie polega na braniu pieniędzy w zamian nie oferując nic. a on oferuje swój komentarz do zdarzeń na świecie w postaci filmików, które jednak oglądacie za free, czyż nie? możesz się z nim zgadzać lub nie, jak z każdym dziennikarzem. ale nie rób z tego afery na sadistiku. pzdr.

Umaco

2013-09-26, 02:22
Ten temat powinien być opublikowany przez admina/moderatora na fb. Nie chodzi tutaj o to żeby się kłócić, tylko podyskutować, wymienić opiniami, faktami i wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Kto wie może nawet MMK obejrzy tą dyskusje.

W kwestii tematu:
Nie przeszkadza mi, że Max Kolonko zbiera dotacje, jestem jednak rozczarowany jego ostatnimi materiałami i z wieloma kwestiami się nie zgadzam. Usuwanie komentarzy które są niekorzystne jest jak najbardziej nieprofesjonalne. Jeśli MMK blokuje użytkowników to znaczy, że się ich obawia. Gdyby tak nie było, to pozwoliłby niewygodnemu użytkownikowi zginąć w lawinie innych komentarzy.

Światłocień

2013-09-26, 02:30
Bolą mnie komentarze. Lewactwo to teraz synonim zła, a nie wiecie nawet k***a co to słowo znaczy. Jesteście lemingami skazanymi na podążanie za innymi chyba już na poziomie DNA - byliście, jesteście i będziecie, bo jak ktoś się sam nie nauczył myśleć do 12 roku życia to już mu raczej nic nie pomoże. To, że staniecie w opozycji do obecnie urzędującego ch*jowego rządu nie czyni z Was wolnomyślicieli.
Cytat:

Jak można łykać wszystko od człowieka, który gonił ufo :| Prawda jest taka, że jeżeli sam czegoś nie widziałeś i nie jesteś j***nym Da Vincim naszych czasów, to nie wiesz jaka jest prawda i nawet ten Pan tego nie powie, bo w rzyci był, ekskrementy widział. Nie ma rzetelnego dziennikarstwa i kropka. Najbliżej prawdy człek będzie jak poczyta lewackie i prawicowe informacje i wyciągnie wnioski pośrednie.


Brawo, łyk powietrza, promyczek słońca w deszczowy dzień na tym przerażającym głupotą mas portalu! :brawo:

Lygrys

2013-09-26, 02:36
Jesteście niemożliwi.

1."mówię jak jest, a teraz płać"-Nikt wam nie każe mu płacić. Założę się, że ci co się tak burzą nigdy nie wsparli programu nawet jednym groszem. Jak ktoś płaci, to jego sprawa. Robi to bo chce.
2.Nazywacie kogoś lewakiem/komuchem bo nie robi wszystkiego za darmo? Trzeba się zastanowić kto tu ma komunistyczną mentalność.
3.Usuwa hejterów takich jak autor - i dobrze, niech rzucają się gównem gdzie indziej.
4.Komercha? Bzdura! Nie macie pojęcia nieuki, o czym mówicie. Elektroniczne media koncesjonowane(niepubliczne) dzielą się na komercyjne i niekomercyjne. Te pierwsze utrzymują się z reklam(a to co uprawia Kolonko to nie reklama, tylko AUTOPROMOCJA), te drugie(niekomercyjne) z DOTACJI widzów/słuchaczy i ew. środków organizacji pozarządowej której podlegają.
5.Prawdziwym lemingiem jest ten kto jak zobaczy, jak kogoś popularnego obrzucają łajnem, to się do tego przyłącza i gada o każdym "Sprzedał się", "Kiedyś był w porzo", "Sodówka mu uderzyła do głowy" itd.

Konsument89

2013-09-26, 03:32
Macie rację, Max jest do dupy. Wracam do oglądania TVP i TVN.



Piechociński ustawia prezesa TVP
od 0:18

platini1

2013-09-26, 03:36
Temat zakłada użytkownik, który jest na Sadolu od początku tych wakacji, łącznie ma 4 tematy, z czego trzy mają łącznie 6 piw, jak dla mnie to dość niska wiarygodność (pomijam datę urodzin).
Dalej, co do samego tematu, są w nim screeny, które nijak mają się do czegokolwiek, ten pierwszy może zostać zrobiony gdziekolwiek, na obojętnie jakim kanale. Trzeci tak samo. Jeśli wyszukuje się frazy "autor zablokowany" w komentarzach trzeba się liczyć z tych, że prawidłowych wyników jest cała masa. Właściwie to jeśli wejdzie się na jakikolwiek film na YouTube, gdzie jest dość sporo komentarzy, to przewijając stronę co i rusz trafimy na "komentarz usunięty", norma. Po prostu czasem wypowiedzi wywalają z automatu. Z resztą niektóre z tych komentarzy to gimbusy rzucające k***ami, jakieś pseudo reklamy i tak dalej.
Osobiście oglądam Max'a, ale jako nie traktuję go jak guru. Często gada mądrze, czasem się pomyli, w końcu to też człowiek, nie? Zarabia na tym, wiadomo nie od dziś, nie podoba Ci się? Zainstaluj AdBlocka, a kasy na dotacje nikt nie każe Ci wpłacać. Jest to dobrowolne. Wrzucił stary materiał o 11/9, w ramach przypomnienia, moim zdaniem nie miał zabarwienia politycznego, tylko mówił bardziej o ofiarach i samych amerykanach po ataku. Im więcej lat mija od zamachu tym więcej teorii spiskowych się pojawia. Z resztą w kolejnym filmie miał umieścić kilka tysięcy komentarzy i dodać "pod ostatnim filmem ludzie narzekali na to, że podaję to co jest wszystkim znane, a nie teorię spiskową, na którą liczyli"?
Podsumowując - Max mówi jak jest po swojemu. Głównie to jego zdanie. Cały temat może być tylko prowokacją i być naciągany (wypadałoby podać usunięty komentarz, tylko jeśli go nie ma tak trudno go w całości zacytować). Jeśli narobi się odpowiedniego szumu w jego komentarzach, plus napisze do niego maile być może odpowie. Staram się spojrzeć na to dość obiektywnie, chociaż i tak jestem od tego daleki. Będę Kolonko oglądać chociażby z ciekawości tego co wrzucił, bo mówi ciekawie. Lepiej od innych mediów.

Konsument89

2013-09-26, 04:09
Ten temat jest dowodem na to, że to co robi Max jest skuteczne. Boją się, że zlikwidowana zostanie TVPolonia, więc postanowili coś z tym zrobić, aby nie wylecieć z roboty czyli zaatakować Maxa. Im większe będą jego sukcesy tym więcej ataków będzie. Ważne jest to, abyśmy nie dali się ogłupić lewakom, że program jest zły, bo jest nagrywany w za małym studiu...

DiamondBack

2013-09-26, 06:59
Prawdomówność filmików maxa jestem sam zweryfikować. Ale wklejonych screnów gdzie niby grzecznie coś pisałeś już nie.

I kto tu k***a jest lemingiem?

SunLee

2013-09-26, 07:30
To zawsze tak samo - ktoś staje się groźny dla tego całego medialnego legionu i od razu zaczyna się atak na niego. Wkrótce poznamy mroczne sekrety z jego przeszłości - coś ukradł ale nie wiadomo co bo śledztwo utajniono, zgwałcił babcie ale śledztwo utajniono, zdradził ojczyznę ale brak szczegółów, eksperci wypowiedzią się o braku profesjonalizmu ale nazwisk ekspertów nie podadzą "dla dobra sprawy" itd itp.

To się nazywa czarny PR

Obsmarowywanie niewygodnych osób. Potem zaczynają się pogróżki a potem niewyjaśnione samobójstwo.

Tu jakiś nikt pokazuje jakieś screeny i coś gada. Żadnych dowodów tylko zwykła maglarska plotka. Są tacy co uwierzą i są tacy co mają własny rozum i sami rozeznają co jest prawdą. Tak się dzieje od początku świata.

gwauro

2013-09-26, 08:00
Z tej strony autor tematu - szczerze powiedziawszy, mam w dupie całą TV Polonie bo do Polonii się nie zaliczam i tego kanału nie oglądam.


Tutaj dla lewaczków screen trochę większy.

Komentarz zablokowany był napisany Per Pan i odnosił się do ostatnich odcinków, do negatywnych komentarzy oraz teorii snutych przez Maxa.

jankol

2013-09-26, 09:05
Jestem rozczarowany... A wiele prawdy i innego spojrzenia ukazywał w swoich nagraniach, inna perspektywa, poruszanie tematu z innych perspektyw, bez poprawności politycznej. Ostatnich odcinków nie widziałem. Nigdy nie komentowałem jego filmików, ale co to za dziennikarz, który unika odpowiedzi, blokuje konta itd.? Uważałem go za dobrego dziennikarza, który mieszkając tam, może bez obaw powiedzieć więcej w wielu kwestiach, niżeliby mieszkał w naszym kraju. Boli prawicowa dupa, bo trochę została wyr*chana :/

Longhorn

2013-09-26, 09:09
Muszę przyznać, że Sadistic chociaż nie idealny pod względem wolności słowa to jednak jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia. Każdy może się wypowiedzieć i przedstawić swoją wersję wydarzeń, swoje poglądy, pojawia się dyskusja, na argumenty albo i bez ale nigdy nie ma jednej oczywistej i zawsze prawdziwej wersji partyjnej Amen. Takich mediów sobie życzę!

maszwirusa

2013-09-26, 09:27
gwauro napisał/a:

Z tej strony autor tematu - szczerze powiedziawszy, mam w dupie całą TV Polonie bo do Polonii się nie zaliczam i tego kanału nie oglądam.

Tutaj dla lewaczków screen trochę większy.

Komentarz zablokowany był napisany Per Pan i odnosił się do ostatnich odcinków, do negatywnych komentarzy oraz teorii snutych przez Maxa.


ja pie**ole k***a :homer: