18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

Yanuha

2013-09-25, 23:44
qrwa jestem rozerwany na pół.
.
.
.
z jednej mańki żona ,z drugiej teściowa

daję sobie piwo

dodii

2013-09-25, 23:45
kenzol napisał/a:

pie**olicie. Kiedy Max żebrał o kasę?? Podaje numer konta, żeby dobrowolnie wpłacać mu kasę na rozwój własnego programu. Kiedy nie zbierał kasy na działalność ludzie sami mu oferowali pomoc finansową i żeby uruchomił jakieś konto. Niedługo będziecie WSZYSCY płacić abonament radiowo-telewizyjny razem z rachunkami za prąd i będzie dobrze. ZAIKS będzie z Was ściągał haracz przy zakupie laptopa albo telewizora i też nic z tym nie zrobicie. Natomiast jak Mariusz podaje nr konta na DOBROWOLNE datki to jest źle... A czepianie się tego, że nagrywa filmiki w pomieszczeniu metr na metr jest dla mnie najbardziej niezrozumiałe. To co? zarobił pieniądze i ma nadawał z jakiegoś wyj***nego studia?? po co???? Mariusz pokazuje Wam informacje, do których nie jesteście przyzwyczajeni. Podaje ciekawostki, rzeczy interesujące i istotne. Wy natomiast w telewizji w programach informacyjnych słuchacie tylko o poczynaniach rudego i jego kliki i dlatego wydaje się Wam dziwne to co opowiada Mariusz. Ogarnijcie się sadole.



Posłuchaj Maxa jeszcze trochę tylko trochę z dystansem, wróć tutaj wtedy jak zmądrzejesz i edytuj tego posta, proszę.

kenzol

2013-09-25, 23:50
@ dodii

Pewnie taki mądry jak Ty nigdy nie będę :)

wodzu11

2013-09-25, 23:57
Powiem krotko: Ci , którzy bezmyślnie hejtuja Maxa to czyste debile. I szkoda gadać !

Dlaczego ? :

1. Max w swoich filmikach pokazuje alternatywę, tzn. pokazuje druga stronę, dla porównania z "mainstreamowymi " mediami, co jest chwalebnym czynem, bo oswieca on bande debili i lemingów, którzy do tej poru traktuja onet albo TVN jako "rzetelne" źródła informacji.

2. Fakt, ostatnie filmiki posiadają za dużo spekulacji, a za mało faktów, ale to nadal sa tylko TEORIE, k***a, jakim trzeba być debilem, żeby nie zauważyć, że "Mówię jak jest" to k***a SLOGAN, taki zabieg ktory wprowadza wiele firm itp. do swoich produktów (Max, jako osoba także jest "produktem" tylko że własnym :) ) A NIE potwierdzenie jego teorii jako niezaprzeczalnej prawdy i faktu. :P I skończcie pie**olic, że "On nie mówi jak jest" :P bo nie musi :P Sam imacie do tego dojść ;/

3. Jak już sie myli, to co z tego ? Cała jego "nauka" ktora powinna płynąc z jego filmików to : A) Nauczcie się myśleć samodzielnie , B) Nie wierzcie we wszystko co wam mówią, nawet co ja wam mówię :P

BTW. Nie jestem jego wyznawca/fanboyem, ale to co robi/robił jest wg. mnie na dzisiejsze czasy "dobre"

Dico666

2013-09-25, 23:58
Nie czytając poprzednich komentarzy jak sam max często podkreśla jego kanał jest opiniotwórczy. Więc nie spodziewajcie się obiektywnych informacji, lecz jego opinii do ch*ja.

ProVVe

2013-09-26, 00:00
Prawda jest taka, że mówi więcej prawdy niż inne media... Spekuluję bo kto tego nie robi... Mówi ciekawie, a znowu plujecie w swojego rodaka jadem, który nawołuję do nienawiści do rządu bardzo ch*jowego... Nagle on jest tym złym... Kto wie co autor postu mu tam napisał (prawdy się nie dowiemy bo teraz to sobie tłumaczenie może w dupsko wsadzić...). Jak wam się maxtv nie podoba możecie śmiało oglądać tvn czy polsat... Telewizję szczerą, prawdomówną i nawołującą do agresji przeciwko każdej odskoczni od lewicy, pedalstwa czy żydostwa... Pozdro dla waszych dzieci po takim nawróceniu. Ostatnie pytanie.. Czy on was zmusza do płacenia? Kazał wam płacić za oglądanie jak za walki ksw? Czekam na wasze programy...


PS. Co do tds1974 --> ty jesteś byłeś i zawsze będziesz lewackim borsuczym pomiotem... Każdy po twoich wypowiedziach może zobaczyć żeś palikotowiec, sld, czy psl... Dlatego należy ci się karny ku*as i wyjazd z kraju (i to nie jest twój kraj pejsaczu)... Możliwę, że za słowa prawdy znowu dostanę warna i kolejny raz na temat tego odszczepieńca... W każdym razie piszę ten post ze stoickim spokojem bo wiem kim jesteś...

2m...........ad

2013-09-26, 00:01
podalibyście fakty dlaczego wg. was, specjalistów od ch*jowości MMK (pojawiających się na sadolu bądź co bądź znienacka), jest ch*jowy i pie**oli bzdury. Same "bo tak" widzę, zero konkretów powyżej, ani jednego. Samo pie**olenie, do tego śmierdzi ustawionym pie**oleniem - ludziom którym on zaczął przeszkadzać.

Tak piszcie, żeby było czytelnie (propozycja):
1. jak napisał Kolonko - jak na prawdę jest
2. jak napisał Kolonko - jak na prawdę jest

a jak nie to

Mondo

2013-09-26, 00:13
Imie_jego_44 napisał/a:

^up to lewacy zrobili zmasowany atak na sadola, zobacz do tematu o marszu niepodległości, pewnie rząd albo prorządowe media ich wynajeły jak zobaczyły, że poparcie spada a nasilają się protesty, stąd też intensywna nagonka na MMK, Korwina czy ekspertów Macierewicza.
Nas Polaków ostatnio jakby mniej, pewnie moderacja kasuje posty nie będące po ich linii ideowej, ten post pewnie też zaraz zniknie.
To znaczy, że przewrót już blisko! raz obudzonych nie da się uśpić!
Chwała Wielkiej Polsce!!!



Skąd wy się, kurde, bierzecie, panowie? :D I skąd w was to płynne, wręcz odruchowe przechodzenie od rosnącej krytyki jakiegoś zjawiska do spisku reżimowych władz? Nie przyszło ci chłopie do głowy, że gdy o takim Kolonce czy Macierewiczu zaczyna być głośniej, to na ich temat zaczynają się po prostu wypowiadać również ludzie o innych poglądach (a czasem po prostu krytyczniej nastawieni do rzeczywistości), którzy do tej pory nie wtykali nosów w nie swoje sprawy, bo to nie ich środowisko ani ideologiczne kręgi?

Większa popularność = wystawienie na większą krytykę. Ot, zagadka rozwiązana. Ale ty byś już szabelką machał i pochodnie rozpalał.

Pater patriae napisał/a:

(...) Żałosne, rozumiem, że "maluczcy" ludzie potrzebują swojego guru i będą go bronić do ostatka, ale to nie zwalnia was od myślenia. Mohery i fanatycy mają swojego Kaczora, narodowcy RN, domorośli politolodzy i buntownicy za dychę Kolonkę, cała mieszanka Korwina.
Każdy z nich (no może oprócz Kaczora, bo to jednak pobożny etatysta) ma dużo racji, szczególnie Korwin, ale on potrafi też człowieka wk***ić, gdy jest w TV, ale przede wszystkim trzeba myśleć SAMEMU. (...)



Jeden rozgarnięty, piwo ode mnie. Nic, absolutnie nic, nie zwalnia człowieka z krytycznego myślenia. Choćby sam Jezus na oczach całej ludzkości zstąpił z nieba i założył kanał na YT, to każdy wrzucony przezeń filmik należałoby surowo ocenić, a nie brać za prawdę objawioną. Bo tego rodzaju udzielanie kredytu zaufania osobom publicznym fatalnie się kończy i zabija jakąkolwiek nadzieję na obiektywną ocenę sytuacji.

wodzu11

2013-09-26, 00:18
Mondo napisał/a:

Skąd wy się, kurde, bierzecie, panowie? :D I skąd w was to płynne, wręcz odruchowe przechodzenie od rosnącej krytyki jakiegoś zjawiska do spisku reżimowych władz? Nie przyszło ci chłopie do głowy, że gdy o takim Kolonce czy Macierewiczu zaczyna być głośniej, to na ich temat zaczynają się po prostu wypowiadać również ludzie o innych poglądach (a czasem po prostu krytyczniej nastawieni do rzeczywistości), którzy do tej pory nie wtykali nosów w nie swoje sprawy, bo to nie ich środowisko ani ideologiczne kręgi?



Bo takie akcje to "norma" i "klasyka" na pseudoforach np. onetu, wiec dlaczego nie tutaj ? I to nie ma nic wspólnego z krytyka ;/

Z drugiej strony to po prostu gimby, albo kretyni, którzy idą jak lemingi za "falą popularności" typu: wczoraj Maxiu był cool, dzisiaj jest be :mrgreen:

Zyragon

2013-09-26, 00:29
ch*j mnie obchodzi co wy tam piszecie, czekam teraz na jakąś argumentacje. Ten post to równie puste słowa co pana Mariusza. Mimo wszystko od jakiegoś czasu zaczynam być rozczarowywany jego materiałami. Zwłaszcza tym z 11 września i tego hamerykańsko-żywowskiego zamachu.

Licze że następny temat będzie z większą argumentacją...

xaxaxa

2013-09-26, 00:39
Wygląda na to, że wierzycie w to, że ktoś nagrywa filmiki, wrzuca je wyłącznie po to, żebyście poznali 'prawdę'. Gdyby nie było możliwości zarabiania w YT to te filmy by nie powstały. Pan Max to zawodowy dziennikarz. On wie co tłum chwyta i co ludzie chcą słyszeć(w sieci, m.in. na sadolu, miesza sie z błotem ciapatych i murzynów i co? Powstaje odcinek o murzynach, niedługo potem o ciapatych..i ludzie się cieszą bo pan Kolonko ma takie same poglady jak oni). Wg mnie ten kanał powstał wyłącznie dla czystego zysku. Najpierw kilka dobrych filmików, powstało duże zainteresowanie tym właśnie kanałem, zaraz po tym walka z TV Polonia. W jednym z filmików sam zaoferował się, że chętnie poprowadzi ową stację telewizyjną...


Tak, wiem, pierwszy post i mam wyp****lać bo co ja tam wiem.

Co...........oc

2013-09-26, 00:58
Super że ktoś wreszcie o Tym napisał!
Mnie zawsze ciekawiło ze mimo iż jest człowiekiem który "Mówi jak jest" twardo bronił wiezień na Kubie, oraz nic w sprawie 9/11 nie mówił odnośnie teorii spiskowych. Eh.

immikofreako

2013-09-26, 01:04
alexandrus napisał/a:

Zal ci dupe ściska że zarabia kasę? Typowy lewak . A co do informacji na jego kanale to trzeba było byc moherem albo lewakiem( mam tu na myśli wybory Sruska na plemieła) żeby wszystko łykać jak mlody pelikan. I podejrzewam że zablokował cie bo zacząłeś sie zalic albo jechać po nim na jego kanale. I tak jak powiedział Max on jest dziennikarzem i może sobie pozwolić na SPEKULACJE w przeciwieństwie do ekspertów ( była tu mowa o ekspertach UN , kto użył sarinu w Syrii) i jak rozumiesz to co powiedział tak jak rozumiesz i łykasz wszystko bez filtrowania informacji to idź płakać do twojego pupilka Tfuska , albo zrób własny kanał na YT i zarabiaj kase... k***a jak można być takim imbecylem , gdzie nasza ZIELONA WYSPA kretynie no k***a gdzie!!?!?!?! Ja swoją już mam (Islandia) i za ch*j nie wrócę do póki Tuskolandia
nie bedzie rozpie**olona w pył i jak zaprzysięgłem się już wcześniej , jak trzeba bedzie to pierwszy za szablę chwycę by wyplewić Polskę z lewackiej stonki!


P.S Aha p*zdeczko zaciągnij się może do woja to troche umocni twój charakter i psychike bo nie wiem ile masz latek ale z wypowiedzi to zgadywałbym że koło 10


dobry pocisk, he he
piwko oczywiscie sie nalezy