18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

JacekLdz

2013-09-25, 23:18
odjeb sie od Maxa i nie siej zametu . Próbojesz zabłysnac ale nie podajesz zadnych konkretow bo to ze dla Ciebie cos jest science fiction to dla wszystkich rowniez. Bóg to jest science fiction , a ty nie sraj do wlasnego gniazda bo gdyby nie jego kanał to za ch** bys wielu waznych informacji nie uzyskal, ale k***a odcinek gorszy to ból dupy trzeba wyładować.

adagiz

2013-09-25, 23:19
Już od jakiegoś czasu zacząłem podchodzic z dystansem do tego co mówi Kolonko. Zaczął dużo spekulowac, mówić jak mu się zdaje, że jest - nie podoba mi się to.

gwauro

2013-09-25, 23:20
@up gówno a nie lewacy, lewacy łykają wszystko jak leci za to inteligentniejsi pomyślą i nie dają z siebie zrobić idiotów przez pseudo republikanina/ prawicowca.

Proszę zachować słowo lewak dla innych osób, chociaż wiem, że kilku lewaków ma w tym temacie wyżerkę. Ja jak wspomniałem na początku, nie mam nic wspólnego z lewactwem.

/edit juz nie używam @up bo komentarze płyną jak woda odkąd temat znalazł się na głównej.

JacekLdz napisał/a:

odjeb sie od Maxa i nie siej zametu . Próbojesz zabłysnac ale nie podajesz zadnych konkretow bo to ze dla Ciebie cos jest science fiction to dla wszystkich rowniez. Bóg to jest science fiction , a ty nie sraj do wlasnego gniazda bo gdyby nie jego kanał to za ch** bys wielu waznych informacji nie uzyskal, ale k***a odcinek gorszy to ból dupy trzeba wyładować.



Przykład typowego leminga- zero dyskusji, wyzwiska. Takie osoby można spotkać w komentarzach pod jego filmami, na sadisticu jesteś pierwszym osobnikiem tego pokroju. Wniosek jest prosty - sadole to nie barany.

Pomurnik666

2013-09-25, 23:25
up Imię_jego_44 Za Korwina dałbym Ci piwko,bo go szanuję i niezmiernie cenię...ale z drugiej Macierewicza nie....i ta gadka o wynajęciu komentujących tu...ktoś ma swe zdanie i od razu lewak...trochę się pogubiłeś .. :) ale mimo wszystko powodzenia I tak Chwała Wielkiej Polsce !

dodii

2013-09-25, 23:25
A ja dałem piwo autorowi bo się zgadzam. Nawet nie wiadomo gdzie on te swoje klipy nagrywa. Równie dobrze może sobie siedzieć na Kanarach i w wolnym czasie wejdzie na CNN pie**olnie jakiegoś klipa z tego jego 1 na 1 vana i kasa leci :-? :-/

Kozojeb

2013-09-25, 23:31
Zgwałciusz Fucks Jebionko to parodia dziennikarza! Zadufany w sobie pyrtek!

Hadisz

2013-09-25, 23:31
Zaczynacie wierzyć we wszystko co powie Max i to jest wasz błąd, a to jego żebranie kasy to już w ogóle jest poniżej poziomu... Oglądałem ten kanał do pewnego momentu, mówił na prawdę z sensem podawał informacje których nie ma w mediach typu kanały telewizyjne, ale na tym zakończył swoje dobre odcinki, teraz już tylko walczy o jak najwięcej subskrypcji i jak najwięcej pieniędzy , taki jest Max. Mówię jak jest ...

Pater patriae

2013-09-25, 23:33
To jak, jeżeli ja też zauważyłem, że Max zaczyna tracić to coś, co powodowało, że bardzo dobrze się go słuchało, to też jestem lewakiem? Ostatnio zaczęła się jakaś zj***na moda na bycie "prawicowcem" nie wiedząc nawet co to znaczy. Myślicie, że wystarczy kogoś powyzywać od lewaków i jebnąć Chwała Wielkiej Polsce i to będzie czynić z was prawice?

Żałosne, rozumiem, że "maluczcy" ludzie potrzebują swojego guru i będą go bronić do ostatka, ale to nie zwalnia was od myślenia. Mohery i fanatycy mają swojego Kaczora, narodowcy RN, domorośli politolodzy i buntownicy za dychę Kolonkę, cała mieszanka Korwina.
Każdy z nich (no może oprócz Kaczora, bo to jednak pobożny etatysta) ma dużo racji, szczególnie Korwin, ale on potrafi też człowieka wk***ić, gdy jest w TV, ale przede wszystkim trzeba myśleć SAMEMU.

Co do tematu, to duże piwo dla autora, sam mam podobne odczucia, przymykałem oko na te jego datki sratki i te odkrywanie ameryki, bo przecież czemu ma na tym nie zarabiać jeżeli mówi jak jest, ale ostatnio zaczyna mówić jak poj***ny i leci w komerchę, zapomniał, że stał się ważny dzięki internetowi, ale internet może go także łatwo zniszczyć.


maszwirusa

2013-09-25, 23:33
nie podoba się MAX? to nie oglądaj
nie chcesz płacić? to nie płać

A za TVP, oglądasz czy nie, musisz płacić...

Kopalny

2013-09-25, 23:34
zawsze miałem go za kabotyna.
Inaczej mówiąc ch*jka błazna cwaniaczka.

Roszp

2013-09-25, 23:34
Już dawno chciałem napisać o tym jakich czarnych chwytów retorycznych (które są niedozwolone dla kogoś, kto chce się tytułować dziennikarzem) używa Kolonko. Niestety - sześć stron analizy języka, na dodatek bez obrazków to za dużo dla przęciętnego sadola.

Na końcu i tak zostałbym zwyzywany przez jakiegoś "prawicowego wojownika" od lewaków, ktoś napisałby ze nie umiem "filtrować faktów" i oglądam TVN, a na koniec by się doczepili, że "nie ma tu żadnych merytorycznych argumentów". Internet jest niestety pełen treści, które nie są wartościowe. Nie myślcie więc drodzy sadyści, że oglądając jakiś kanał na Youtube zostaniecie oświeceni.

gwauro

2013-09-25, 23:37
@Roszp dlatego napisałem króciutko a dalsza dyskusja w komentarzach ;)

pozdro ziom

zombie111

2013-09-25, 23:40
tds1974 napisał/a:

A czego się spodziewałeś od Kolonki? Prawdy? Uczciwości? Obiektywizmu? Nie bądź śmieszny. Wielokrotnie udowadniano mu, że się myli, ale lemingi nawet nie zwracali na to uwagi i tylko pisali "Za Maxa zawsze piwo".



Muszę się zgodzić, ale jako że jesteś znanym mi lewakiem to penis ci w anus!

kenzol

2013-09-25, 23:42
pie**olicie. Kiedy Max żebrał o kasę?? Podaje numer konta, żeby dobrowolnie wpłacać mu kasę na rozwój własnego programu. Kiedy nie zbierał kasy na działalność ludzie sami mu oferowali pomoc finansową i żeby uruchomił jakieś konto. Niedługo będziecie WSZYSCY płacić abonament radiowo-telewizyjny razem z rachunkami za prąd i będzie dobrze. ZAIKS będzie z Was ściągał haracz przy zakupie laptopa albo telewizora i też nic z tym nie zrobicie. Natomiast jak Mariusz podaje nr konta na DOBROWOLNE datki to jest źle... A czepianie się tego, że nagrywa filmiki w pomieszczeniu metr na metr jest dla mnie najbardziej niezrozumiałe. To co? zarobił pieniądze i ma nadawał z jakiegoś wyj***nego studia?? po co???? Mariusz pokazuje Wam informacje, do których nie jesteście przyzwyczajeni. Podaje ciekawostki, rzeczy interesujące i istotne. Wy natomiast w telewizji w programach informacyjnych słuchacie tylko o poczynaniach rudego i jego kliki i dlatego wydaje się Wam dziwne to co opowiada Mariusz. Ogarnijcie się sadole.