18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

ko...........ca

2013-09-25, 22:36
walczył z komercją a sam sie skomercjalizował , tak samo jak polscy raperzy

ka...........ma

2013-09-25, 22:38
alexandrus napisał/a:

Zal ci dupe ściska że zarabia kasę? Typowy lewak . A co do informacji na jego kanale to trzeba było byc moherem albo lewakiem( mam tu na myśli wybory Sruska na plemieła) żeby wszystko łykać jak mlody pelikan. I podejrzewam że zablokował cie bo zacząłeś sie zalic albo jechać po nim na jego kanale. I tak jak powiedział Max on jest dziennikarzem i może sobie pozwolić na SPEKULACJE w przeciwieństwie do ekspertów ( była tu mowa o ekspertach UN , kto użył sarinu w Syrii) i jak rozumiesz to co powiedział tak jak rozumiesz i łykasz wszystko bez filtrowania informacji to idź płakać do twojego pupilka Tfuska , albo zrób własny kanał na YT i zarabiaj kase... k***a jak można być takim imbecylem , gdzie nasza ZIELONA WYSPA kretynie no k***a gdzie!!?!?!?! Ja swoją już mam (Islandia) i za ch*j nie wrócę do póki Tuskolandia
nie bedzie rozpie**olona w pył i jak zaprzysięgłem się już wcześniej , jak trzeba bedzie to pierwszy za szablę chwycę by wyplewić Polskę z lewackiej stonki!


P.S Aha p*zdeczko zaciągnij się może do woja to troche umocni twój charakter i psychike bo nie wiem ile masz latek ale z wypowiedzi to zgadywałbym że koło 10



Nie spinaj synek dupy bo wylewu dostaniesz i kaplica :dead:

voidinfinity

2013-09-25, 22:40
alexandrus napisał/a:

jak trzeba bedzie to pierwszy za szablę chwycę by wyplewić Polskę z lewackiej stonki!



Jakie to prawactwo bojowe...obawiam się jednak, że zanim ustalicie kto ma być "hetmanem" w tej wojnie z lewakami - to niewielu was zostanie :szczerbaty:

gwauro

2013-09-25, 22:54


szczerze powiedziawszy, juz czuje się lepszym dziennikarzyną od Marianka

Da...........id

2013-09-25, 22:56
Po ch*ja oglądacie tego pajaca? Nie stać Was na własne zdanie?

belzeph

2013-09-25, 23:00
Ból dupy wyczuwam...............

Wuk

2013-09-25, 23:03
Kolonko nie jest dziennikarzem tylko blogerem. To żaden autorytet. Jego filmiki to nawet nie show. Porównałbym go ojca dyrektora, a jego fanów do moherowej bandy ] :->

vandamme1

2013-09-25, 23:03
To jest kanal Kolonki i jak sie komus nie podoba to nie musi na niego wchodzic. Tak samo jak z krytkowaniem roznych postow na fejsbuku, ale o usunieciu konta nie ma mowy. Ludziom sie we lbach poj***lo od tego internetu i robia cos czego nie lubia i co im sie nie podoba

Nefario

2013-09-25, 23:04
Również zdegustował mnie tekst o tym że teorie spiskowe o WTC to bzdura. Tu pan Max przegiął pałę dlatego nie uważam go za boga dziennikarstwa. Nie zmienia to faktu że w wielu tematach rzeczywiście mówi jak jest i nie zamierzam go z góry przekreślać. A do rewelacji pokroju tego, który widzimy w tym temacie podchodzę chłodno. Ciekawe, ale wciąż nie przesądza o niczym. Max ani złotówki odemnie nie dostał i nie dostanie do puki nie zdobędzie mojego zaufania. A po wstawce o WTC perspektywa dofinansowań się oddaliła :) Proponowałbym nie nawoływać do bojkotu MMK bo chłop prawi dobrze. Nie zawsze, ale od tego mamy mózgi by to weryfikować.

MacGregor

2013-09-25, 23:06
Jak można łykać wszystko od człowieka, który gonił ufo :| Prawda jest taka, że jeżeli sam czegoś nie widziałeś i nie jesteś j***nym Da Vincim naszych czasów, to nie wiesz jaka jest prawda i nawet ten Pan tego nie powie, bo w rzyci był, ekskrementy widział. Nie ma rzetelnego dziennikarstwa i kropka. Najbliżej prawdy człek będzie jak poczyta lewackie i prawicowe informacje i wyciągnie wnioski pośrednie.

mazoke

2013-09-25, 23:08
U mnie bylo podobnie. Na poczatku wydawalo mi sie, że jest wszystko ladnie, pieknie ale zaczalem mniej ogladac Maxa kiedy juz pazernie prosil o datki (przeciez tak wielki dziennikarz w juesej zarabia pewnie krocie, dodatkowo kasa z YT, a tutaj jeszcze zebra... ja rozumiem jakby za ta kase jezdzil gdzies i krecil materialy ale jak ktos wspomnial on ciagle siedzi w tej dziurze). Dodatkowo ostatnie odcinki sa robione pod publike... poprostu liczy na latwe nabijanie ogladalnosci i wjazd na glowna z tym miernym tekstem. Nie jestem przeciwko niemu oraz nie mowie, ze to co mowi to mowi zle ale widac ze robi to pod publike. Max juz niestety sie skonczyl.
Dodatkowo jako dziennikarz sam mowil o wolnosci slowa oraz o tym aby ludzie ze soba dyskutowali, a tu prosze kasuje komentarze. Jesli tam go ktos wyzywal - ok, ma racje ale czesto widze ze komentarze ktore sa przeciwne jego tokowi myslenia sa kasowane. Zatem tylko jedna osoba moze "mowic jak jest" ?

Imie_jego_44

2013-09-25, 23:08
Żadnych konkretów w tym paszkwilu na MMKnie ma!
Dla mnie autor ma zerową wiarygodność, nie podał powodów blokady ani konkretnych argumentów obalających tezy MMK.
Widzę zmasowany atak na MMK ze strony lewackich mediów, dlaczego? bo mówi prawdę! a oni czerwoni metody mają te same, ośmieszyć żeby traktowali jak wariata, jak się nie uda to jakiś zawał albo wypadek samochodowy.

kszh19

2013-09-25, 23:10
Ale przecież to było pewne ze sie patrzy wybić, powie troche mądrze łapnie kilku "fanatyków" bo inaczej sie tego nie nazwie a później co kasa kasa kasa.

isotop

2013-09-25, 23:11
Ja chyba śnię... Mariusz Max Kolonko w ogniu krytyki. I to k***a gdzie :lol: na samym Sadolu.

Imie_jego_44

2013-09-25, 23:14
^up to lewacy zrobili zmasowany atak na sadola, zobacz do tematu o marszu niepodległości, pewnie rząd albo prorządowe media ich wynajeły jak zobaczyły, że poparcie spada a nasilają się protesty, stąd też intensywna nagonka na MMK, Korwina czy ekspertów Macierewicza.
Nas Polaków ostatnio jakby mniej, pewnie moderacja kasuje posty nie będące po ich linii ideowej, ten post pewnie też zaraz zniknie.
To znaczy, że przewrót już blisko! raz obudzonych nie da się uśpić!
Chwała Wielkiej Polsce!!!