18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykra prawda o Maxie Kolonko

gwauro • 2013-09-25, 21:51
Witam, na początku pragnę zaznaczyć, że nie jestem lewakiem i byłem słuchaczem pana Mariusza Kolonki długi czas - ale na tym koniec!



Człowiek, mieszkający ponad 20 lat w Ameryce, żebra pieniądze od polaków na tak zwane dotacje dla MaxTV, biorąc przy tym kasę za reklamy przy liczbie 250 tyś subskrybentów a nagrywa dalej w pomieszczeniu 1 na 1 metr starą kamerą.



Dla większości sadoli jest nieskazitelny - powiem wam jedno, nie słuchajcie wszystkiego jak bezmózgie pawiany.

Na czym Mariusz zyskał swoją popularność? Na mówieniu szczerze w pierwszych kilku minutowych filmikach. Kiedy przestał "mówić jak jest?", kiedy zyskał popularność a jeśli 10 razy powie dobrze, to tłum myśli, że i 11 powie jak jest.

Zyskał popularność poprzez szerzenie nienawiści i wyzywanie w okół wszystkich od amatorów, a siebie tytułując "zawodowcem". Zawodowcy nie popełniają błędów a jak popełnia to je prostują - Mariusz za to twierdzi, że Polska straciła niepodległość na 300 lat, w filmiku o falach elektromagnetycznych prawa fizyki teorii Mariusza nie obowiązywały. Niedawno po 2 tygodniowej przerwie, pan Kolonko wrzucił stary reportaż o 9/11 nie wspominając o pentagonie i innych niewyjaśnionych sytuacjach. Było wiele komentarzy pytających - jak jest naprawdę panie Mariuszu? Pytania o wiele innych spraw. Kończył się one tak :



A sam Autor kanału MaxTV podsumował swój reportaż w następnym filmiku "ARMAGEDDON: Etniczny Pocisk" jako rewelacyjny i pokazał 2 pozytywne komentarze nie wspominając o tysiącach rozczarowań :)

A co zaserwował nam wyżej wymieniony odcinek? Teorie spiskowe rodem z katastroficznych filmów i komentarz " nie szukajcie tego w książkach, tego tam nie znajdziecie" No tak, ale pan Mariusz doskonale zna poczynania tajnych służb Izraelskich oraz Amerykańskich. :)

Czemu ja zostałem zablokowany? Napisałem w grzecznych słowach, że jestem rozczarowany nowymi odcinkami a widzowie są ignorowani. Napisałem również, że pan Mariusz nie mówi jak jest a jego teorie są rodem science fiction.

Proponuje przejrzeć filmiki pana Maxa oraz liste komentarzy - a raczej liste usuniętych komentarzy bo przy każdym rozwinięciu listy ukazuje się kilka pozycji usuniętych. Ponadto każde ostatnie minuty poświecane są promocji jego książek, filmów oraz żebraniu o dotacje.
maxkolonko.com/main/mmk/ - jego strona wygląda jak Gay Playboy - jak na dziennikarza przybiera ciekawe pozy w ciekawych strojach i zachęca nas do wspierania amerykańskich weteranów wojny.

Apel do was moi drodzy sadole - kwiecie Polskiego Narodu - Nie słuchajcie na ślepo tego człowieka. Jest to komercyjny kanał stosujący komunistyczne praktyki i jestem szczerze zawiedziony tym faktem bo widziałem w nim duży potencjał.

Mówię jak jest, specjalnie dla SadolTV - Gwauro :fiufiu:

chmielx12

2013-09-26, 14:00
Dzięki chłopaki za otwarcie mi oczu .

Sixsoul

2013-09-26, 14:21
Tacy k***a jesteście wszyscy wygadani a 50 % pewnie nawet nie wie czym się różni LEWE od PRAWA ... modne sk***ysyny.

pi...........ja

2013-09-26, 14:41
Brawo za ukazanie obłudy tego pieprzonego populisty.

SamSpirytus

2013-09-26, 14:59
Ludzie się nie zesrajcie. Zatrważają mnie tutaj komentarze ludzi, którzy piszą coś w stylu: "Dziękuję za otworzenie mi oczu" albo "Teraz już tego nie będę oglądał. Piwo dla autora".
Czy Wy nie macie mózgu? Wasze zdanie zawsze musi zostać podyktowane przez czyjąś subiektywną ocenę?

Pan Max akurat zrobił bardzo ciekawy program, gdzie nikt nikogo nie całuje po dupie ani nie drapie po pleckach. On wyraża swoją subiektywną ocenę, a wg mnie ma dość duże pojęcie o sprawach związanych z USA, bo był za swoich czasów świetności jednak jednym z najlepiej opłacanych polskich dziennikarzy, tym bardziej, że jego częścią było USA. Znajomości i dziennikarski upór pozostał.

Jeednak, pan Max stosuje bardzo proste zabiegi manipulacyjne, którymi albo kogoś do siebie może bardzo łatwo zniechęcić albo zahipnotyzować.
Nie zgadzam się z wieloma rzeczami co on mówi, wkurza mnie to jego żebranie do granic nieprzyzwoitości o pieniądze. Nie dotyczy mnie walka z TVP Polonia, ani jego komentarze o tym, że wspólnie z nim mam problemy z prawem. Własnie nie. On zwraca się bezpośrednio do Polonii w USA.

Także ludzie nie spinajcie swoich dup tylko słuchajcie tego co Wam odpowiada, nawet TVN czy TVP. Często i tam znajdziecie ciekawe programy. Także wyczylijcie, a ja tymczasem muszę iść do łazienki umyć ręce, bo przed chwilą robiłem kupę i zauważyłem na paznokciu pozostałość po niej...

bu...........ch

2013-09-26, 15:01
Wystarczy kogoś lub coś skrytykować, dodać jakieś hasełko typu "tak jest" i fala lemingów pragnących nie być lemingami uważa się za oświeconych :O

MrZet

2013-09-26, 15:03
Nie wierzę, taki diss na Maksia na Sadolu? 400 piw?
Nareszcie k***a... Ciemna masa zaczyna trzeźwieć.
Zauważam też nowy trend, leming popularniejszym epitetem od lewaka.
Pomijając brednie jakie wygłasza w swojej piwnicy ten oszołom, to naprawdę drażnią mnie jego socjotechniczne zagrywki na poziomie szkoły podstawowej, które z niezrozumiałych mi przyczyn działają na tylu ludzi.


Dafid napisał/a:

Po ch*ja oglądacie tego pajaca? Nie stać Was na własne zdanie?



To nie jest łatwe. Najpierw musieliby uzyskać dostęp do uznanego źródła, a następnie, o zgrozo, przeczytać zawarte tam informacje.... To nie to samo, co pooglądać samozwańczego omnibusa.

gwauro

2013-09-26, 15:41


Pytanie do was, czy to fanatyczni słuchacze tak zwane lemingi oznaczają to jako spam, czy może to PAN MARIUSZ po przeczytaniu moich wypocin na sadisticu oraz ogromnej liczbie komentarzy związanych z tą sprawą, sięgnał po nowe metody??

Br...........ki

2013-09-26, 16:07
gwauro napisał/a:

Obrazek

Pytanie do was, czy to fanatyczni słuchacze tak zwane lemingi oznaczają to jako spam, czy może to PAN MARIUSZ po przeczytaniu moich wypocin na sadisticu oraz ogromnej liczbie komentarzy związanych z tą sprawą, sięgnał po nowe metody??



Tak Pan Mariusz siedzi przed komputerem i śledzi komentarze na portalach jakiegoś idioty haahah

Nie używaj słów których nie rozumiesz, mianowicie "leming"

sh...........21

2013-09-26, 16:13
Ogólnie to gada dobrze ,dopóki nie weźmie się za teorie spiskowe które wymagają wiedzy z zakresu nauk ścisłych (ostatni odcinek) ,ale trzeba przyznać że z tematami polityki i dziennikarstwa "mówi jak jest". Wątpię żeby ktokolwiek zorientował o chwytać TVN-u przed obejrzeniem odcinku "Gotcha journalism"

Nikczemny_Płód

2013-09-26, 16:17
Roszp napisał/a:


Jeśli chcesz brać udział w dyskusji, to proszę, żebyś bardziej ważył swoje słowa. Nie używa się bowiem w rozmowie słów, których się nie rozumie.

-Jeśli chcesz kiedykolwiek ze mną podejmować dyskusje, to zacznij myśleć a nie cytować regułki z pamięci. Źródło opiniotwórcze to przykładowo: gazeta, blog, kanał TV, kanał YT, wszystko co tworzy jakaś opinie i ją w mniejszym lub większym zakresie rozpowszechnia. Kolonko jak najbardziej się łapie.


Ach, jeszcze jedno (w skrócie):
Polskie prawo wymusza na dziennikarzu oddzielanie informacji od opinii. Dlatego też mamy coś takiego jak programy publicystyczne i programy informacyjne. Kolonko sprytnie korzysta z tego, że nasze prawo go nie obowiązuje i dzięki temu większość myśli, że ten "program" należy do drugiej grupy.
-Nie obchodzi mnie prawo w Pakistanie. Tak samo jego nie obchodzi nasze prawe (które i tak nie dość, że kulawe to działa wybiórczo). Zasady SDP wydają się obecnie w Polsce i tak martwe, a już na pewno nie są przestrzegane.



Chciałeś błysnąć lecz nie pykło. Jesli chodzi o wyodrębnienia części informacyjnej od opinii autora, takich gazet jest jak na lekarstwo.

Cytat:



Ogólnie to gada dobrze ,dopóki nie weźmie się za teorie spiskowe które wymagają wiedzy z zakresu nauk ścisłych (



Co to za odcinek? Chętnie go oglądne.

kermicik

2013-09-26, 17:26
lewacki chamie, klekaj przed prawicowym panem!


tak czy siak i tak maxtv lepsze od tvn- tusk vision network :P

negant

2013-09-26, 17:58
często się z nim nie zgadzam, tylko co z tego, ja mam swoje zdanie a on swoje, a że za pracę chce zarabiać, nikt nikomu nic nie każe, ludzie chcą to płacą, pieniądze można wydać na świecie dużo gorzej

TheJesseJames

2013-09-26, 18:50
Kolonko chce po prostu wrócić na wizję. Czasami mówi prawdę, czasami jedzie na bzdurach, czasami podaje fakty i dowody, a czasami nie, trzeba być ograniczonym, żeby tego nie zauważyć.

Kolejna nic nie warta k***a bez jaj.

Nie ma bohaterów, choć tym którzy myślą samodzielnie i weryfikują powiedziane/zasłyszane słowa(z naciskiem na weryfikują, bo to powolny i nie zawsze pewny proces), polecam i tak Go oglądać, bo szybciej pewne rzeczy można wydedukować. A czasami rzeczywiście mówi prawde, choć są i drastycznie, obrazoburczo nieprawdziwie wyjątki w jego przykładach.

Ja jestem z tych co się przygląda i komentuje raz na stworzenie Wszechświata, doceńcie to sadolowe ******, bo przemawia do Was przeinteligentny sukinsyn.
Pzdr

_Nilus_

2013-09-26, 19:38
W filmie o etnicznym pocisku kolonko sam mówi żeby nie łykać wszystkiego tylko analizować i samemu szukać dokładnych informacji gdzie się da.

czuczmen

2013-09-26, 19:39
Max to h*j wozi gnój !!