18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull - kompilacja ataków

nanowaty • 2013-02-08, 00:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|

Sz...........jk

2013-02-08, 14:39
Tak tak, pie**olcie, że rasa nie ma znaczenia, a wykaz ras psów agresywnych pewnie został wymyślony przez bande idiotów :lol: . Widać, że jesteście mądrzejsi od specjalistów, problem w tym, że będąc w rodzinie myśliwych spotykałem różne psy i potrafiły zachowywać się zupełnie odmiennie mimo posiadania tego samego właściciela (a uwierzcie, że na tresure szły grube pieniądze)... Pies ma charakter i tyle. Rasa ma znaczenie. Psy myśliwskie mają instynkt myśliwski, psy obronne mają instynkt obronny. Charakter to podstawowa cecha, wychowanie ma mniejsze znaczenie. Tak samo jak człowiek, no k***a, jedna rodzina, to samo wychowanie, a charakter zupełnie inny w przypadku rodzeństwa. To norma, pies to nie maszyna do zaprogramowania, to żywe zwierze.

Heh, mówcie co chcecie, ja swoje wiem i zdania nie zmienie.

Gl0BaL

2013-02-08, 14:48
Oj tam Pitbulle... Mój mieszaniec jamnika świętej pamięci [*] (krótszy i trochę większy), gryzł takie na śniadanko. Moja łajza miała na nie dobre sposoby... Tylko z sukami przegrywał nawet mniejszymi niż on sam, bo jajec nie miały :D !

Zdechł mi ze starości w wieku 18 lat. Ale nigdy nie sięgam pamięcią żeby ktoś miał takiego wyj***nego w kosmos psa.. Kopał na polu dziury w których zmieścilibyście mały samochód :) ... Tak kopał że nawet zębami kamienie z ziemi wyrywał. Jednocześnie miał charakterek jamnika, lubił taczać się w kupie :) ), ale i tak go kochałem. A ślady na osiedlu po nim zachowują się do dziś. Na jednym śladzie kumpel noge połamał (dziura na 1,5m o średnicy z 50cm, ciężko zauważyć jak trawą zarośnie.

Pakower

2013-02-08, 14:55
Abdulan napisał/a:

będąc w rodzinie myśliwych spotykałem różne psy i potrafiły zachowywać się zupełnie odmiennie mimo posiadania tego samego właściciela (a uwierzcie, że na tresure szły grube pieniądze)...



Grube pieniądze mowisz. Znaczy, że psy nie były tresowane przez właściciela tylko w szkole dla psów. Wynika, że każdy pies mógł być tresowany przez innego szkoleniowca... hmmm?

Muramasa1992

2013-02-08, 15:19
pawelgk napisał/a:

Pitbulle nadają się jedynie do zabijania, już lepiej mieć jamnika i jakiś z niego pożytek, niż pitbulla który zaatakuje kogoś lub coś i masz przej***ne do końca życia.
Miałem kiedyś kumpla co dostał takiego durnego psa, po tygodniu zerwałem z nim kontakt dla własnego bezpieczeństwa, a on chyba jeszcze żyje (chyba).





Taki stary,a taki głupi.Jamnik mino,że nie wygląda to pies myśliwski imbecylu,a psa ma się takiego jakiego sobie wychowujesz.Sporo z nich jest pie**olniętych często nie ze swojej winy.Zamiast ubijać psy lepiej robić selekcje właścicieli, bo wielu sobie z nimi nie radzi.Sam mam amstaffa i nie przejawia żadnej agresji jak wychodzę na spacer muszę uważać,żeby kot go nie zadrapał podczas zabawy.I co najlepsze zerwałeś kontakt z kumplem bo ma pita? jak do mnie wpadają kumple to nie wiem kto się bardziej cieszy pies czy oni?

Sz...........jk

2013-02-08, 15:46
Pakower napisał/a:



Grube pieniądze mowisz. Znaczy, że psy nie były tresowane przez właściciela tylko w szkole dla psów. Wynika, że każdy pies mógł być tresowany przez innego szkoleniowca... hmmm?



Szkoły zazwyczaj te same, z tym samym treserem bo wtedy wiadomo jak pies się zachowa na polowaniu. Inny treser to czasami inna reakcja psa na daną sytuacje. Każdy myśliwy zazwyczaj ma swoją ulubioną szkołę i tresera. Uwierz mi, że bez profesjonalnej tresury pies myśliwski może zachowywać się dziwnie podczas polowania, a to nie jest nic przyjemnego bo na psie w takiej sytuacji trzeba w 100% polegać (ja osobiście wole polowania bez psów chociaż to większe ryzyko w przypadku postrzelenia zwierzyny i jej ucieczki). Są oczywiście wyjątki, mój dziadek sam szkolił swoje psy i z nimi polował. Tyle tylko, że co innego polowanie, a co innego sytuacje "życiowe". Pies to pies, ma charakter i może się trafić taki co jest uparty jak osioł i taki co będzie reagował nawet na najmniejsze gesty podczas polowań. To samo z agresją, ba, od szczeniaka widać, który pies lubi dominować, a który jest uległy.

bachelorette

2013-02-08, 15:51
Podejrzewam, że większość z Was nawet nie wie, czym się różni pitbul od amstaffa. Mieszkam z pięcioma amstafami - można im nawet palec w oko wsadzić i nie ma szansy, żeby ugryzł (mam do tego dwa pyskate kundelki, które już dawno powinny zostać zagryzione przez amstafy przez swoje zaczepki). To są niesamowicie inteligentne psy, atakują, kiedy jest taka konieczność (kiedy ktoś atakuje je lub właściciela). I nie trzeba na tresurę grubych pieniędzy, grube pieniądze idą na rasowego amstafa z dobrymi genami (zwłaszcza, jeśli ktoś chce potem szlajać się z nimi po wystawach psów rasowych). W złych rękach nawet z kundla można zrobić groźnego psa. Wszystkiemu winni są durni ludzie.

Maek

2013-02-08, 15:54
Biustuś napisał/a:

Wystrzelać to w ch*j i po sprawie. Nie ma pie**olenia się z brzydkimi k***ami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje.

Sam chętnie bym ustrzelił takiego :)

Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.



To wina wlascicieli a nie psow wiec ch*j ci w cyce

KULET

2013-02-08, 16:03
Temat rzeka z psami tzw. agresywnymi. Według mnie nie ma czegoś takiego.Jamniki, pudle i kundelki też są agresywne, tylko, że mniejsze i nie wyrządzają krzywdy. Tak jak u ludzi zdarzają się osobniki "psychiczne" i takie należy uśpić, ale w większości przypadków to wian człowieka. Ja sam miałem dobermankę i amstafkę. Oba były totalnie łagodne. Nigdy na nikogo nawet nie warknęły, nie mówiąc o pogryzieniu. Nie chodziły w kagańcu, a w odosobnieniu i bez smyczy. Dobermanka nie lubiła kotów, ale kiedyś jednego "złapała" i też nie ugryzła. I nie były to psy zastraszone, tylko wychowane z miłością.

damian_tcv

2013-02-08, 16:35
Nic nie wybijać, zamykać ich w pierdlu w celach z pedofilami 1 pedofil z 1 amstaffem/itp. Pies ten nie powinien 3 dni nic jeść a przed wpuszczeniem do celi dostać porządnego kopa w jajca. Kamerka w celi a materiały na sadistic.pl w formie live :)

Ens

2013-02-08, 17:06
pie**olicie farmazony pitbulle to bardzo ładne i mądre psy ale ja to zawsze chciałem mieć Golden Retrievera :)

kokroucz

2013-02-08, 18:25
h*j wam w dupe hejterzy ode mnie i mojego pitbulla z kompletem szkoleń IPO
serio sram na to kto ma jakie o nich zdanie, mnie tak jak jak wiekszosc kilka razy zaatakowal osiedlowy pimpek wielkosci skarpety ale bedziecie dalej pie**olic ze to pitbulle morduja a nikogo z was nigdy pitbull nie zaatakowal.

DrMike

2013-02-08, 18:26
Trochę historii o tej popieprzonej rasie- kiedyś był to pierwszy wybór w stanach tak jak teraz dla nas są labradory, później jednak kitajce kapneły się, że ta rasa nadaje się do walk i zmuszali te psy do zagryzania się w pseudo arenach rozmnażając tylko najlepsze z nich. Ta moda rozprzestrzeniła się również wśród murzynów w stanach i innych krajach. Psy, które łażą dzisiaj po ulicy, "pitbulle" są potomkami tych wszystkich popieprzonych zwycięzców i nawet jest naukowo udowodnione, że nawet spokojnemu osobnikowi tej rasy może zwyczajnie odj***ć i jest wstanie zaatakować nawet własnego właściciela. Pieprzcie bzdury i rozgrzeszajcie te kundle do czasu aż jeden z nich nie zagryzie wam waszego całkiem normalnego kundla, dziecka albo żony. Wina człowieka, tak pewnie jest w pewnym stopniu bo tą rasę stworzył dlatego powinien ją teraz konsekwentnie usunąć z ulicy.

andzejinformatyk

2013-02-08, 18:27
ja bym k***a tak nie mógł jak Ci ludzie na filmikach. Biją jakimiś krzesłami, ręka. Gdyby taki pies przyj***ł się do mojego psa albo mnie, nie patrzyłbym czy k***a żyje j***niec. Miałbym taki skok adrenaliny, że kopałbym ch*ja ile wlezie, nie ręką, nie krzesłem lub kijem tylko nogą, tak mocno jak kopie piłkę. Zaj***łbym takiemu w żebra to by sk***iel oddychać nie mógł, ale co Ja tam wiem, gówno bym zrobił i sp***olił, jestem tylko internetowym napinaczem -,-

Isengrim24

2013-02-08, 18:53
andzejinformatyk napisał/a:

ja bym k***a tak nie mógł jak Ci ludzie na filmikach. Biją jakimiś krzesłami, ręka. Gdyby taki pies przyj***ł się do mojego psa albo mnie, nie patrzyłbym czy k***a żyje j***niec. Miałbym taki skok adrenaliny, że kopałbym ch*ja ile wlezie, nie ręką, nie krzesłem lub kijem tylko nogą, tak mocno jak kopie piłkę. Zaj***łbym takiemu w żebra to by sk***iel oddychać nie mógł, ale co Ja tam wiem, gówno bym zrobił i sp***olił, jestem tylko internetowym napinaczem -,-


Cieszymy się, że zdajesz sobie z tego sprawę ;D

pr...........as

2013-02-08, 19:20
fajne psy, dla odpowiedzialnych i zdających sobie sprawę z ich potencjału ludzi