18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull - kompilacja ataków

nanowaty • 2013-02-08, 00:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|

sliwa

2013-02-08, 08:44
james91 napisał/a:

Ladna propaganda, nikt nawet zadnych statystyk nie zarzucil tylko odrazu jebnac w typowo polskim stylu "filmik" plebs i tak nic nie znajdzie.



statystyki wiadomo, google, ale problem myślę, nigdy nie został do końca rozwiązany czy opisany... czasem zwykła sterylizacja czworonoga wystarcza... (zasada, jak nie r*chasz to cie testosteron rozpie**ala), ale do tego dochodzi niekontrolowana hodowla "sąsioedzka" czy też nieuczciwych pseudo hodowców... ale to się tyczy wszystkich ras i gatunków.

Sz...........jk

2013-02-08, 09:03
Gość, który twierdzi, że pies myśliwski taki jak jamnik służy do zabijania jest kompletnym debilem w dziedzinie łowiectwa. Polecam dowiedzieć się do czego służą psy myśliwskie (tropienie, przynoszenie małej ustrzelonej zdobyczy z zarośli/bagien/małych rzek czy stawów, oszczekiwanie rannego zwierza). Psy myśliwskie nie mają prawa zabijać! Jeśli jakiś myśliwy szkoli psa do zabijania zwierzyny to jest poj***ny i raczej jest kłusownikiem. Zwierzyne można zabić jedynie przy użyciu broni i przy użyciu broni można ją także dobić.

Są rasy niebezpieczne i ch*j, nikt mi nie powie, że jest inaczej. Miałem mieszańca, pitbull z rottweilerem. Otrzymałem go jak miał 2 lata. Powiem tak, dla mnie i ludzi przebywających ze mną był łagodny jak baranek. Uwielbiał grać w piłkę i bawić się z dziećmi. Tyle tylko, że jak widział kogoś obcego to momentalnie chciał atakować, na spacer nie było szans go wyprowadzić bo nawet w kagańcu i smyczy rzucał się na wszystko co obce. Trzymałem go na hektarowej działce, miał więc mase miejsca do wybiegania się, pilnował dobytku. Jedzenie to mogłem mu wyciągać ręką z miski, fajny pies, ale niebezpieczny dla innych. To samo z resztą psów ras typowo agresywnych, to że przy was są łagodne jak baranki nie znaczy, że będą takie łagodne dla osób, których dominacji nie są w stanie zweryfikować. Uwierzcie mi, że wszyscy właściciele psów rasy niebezpiecznej twierdzą, że oni potrafią wychować psa, a reszta ludzi co mają te psy to debile, którzy nie potrafią nauczyć psa spokoju i pozbawić go agresjii. Każdy tak mówi, bo ludzie mają zbyt duże mniemanie o sobie, aż do czasu niebezpiecznej sytuacji z takim psem...

tomaz99

2013-02-08, 09:06
pies taki sam jak inne, tylko przez to że kiedyś takie psy kupowali debile to media robią z tego show. statystycznie najwięcej pogryzień jest przez takie rasy jak owczarek niemiecki i labrador ale po co o tym mówić skoro pogryzienie przez pitta jest takie medialne.

Myski

2013-02-08, 09:20
Dlatego ogólny dostęp do broni byłby wskazany, oczywiście po przejściu odpowiednich badań, które nie mają miejsca jak widać przy posiadaniu wymagającego psa.

sliwa

2013-02-08, 09:43
Abdulan napisał/a:

'ciach'
Są rasy niebezpieczne i ch*j, nikt mi nie powie, że jest inaczej. Miałem mieszańca, pitbull z rottweilerem.... .ciach.



piękna mieszanka... ale olać. polecam poczytać o psach i utrzymaniu... samo wybieganie może tylko pomóc w układaniu, ale ich nie układa... pies to zwierz stadny i zawsze będzie bronił swojego, szczególnie jak nie poznał/nigdy nie znajdował się w dziwnych często nawet stresujących sytuacjach od małego... pies to nie kura, której wystarczy sypnąć żarcia i do widzenia...

Abdulan napisał/a:

To samo z resztą psów ras typowo agresywnych, to że przy was są łagodne jak baranki nie znaczy, że będą takie łagodne dla osób, których dominacji nie są w stanie zweryfikować.



Dokładnie, ale tylko dlatego, że nikt ich nie oduczył... odruch warunkowy! (Pawłowa)

Z tego co mi wiadomo, nie prowadzi się już hodowli zwierzaków agresywnych... wręcz się to zachowanie eliminuje z puli genowej (nikt już nie potrzebuje psem wołów czy lwów obalać)! Ale trzeba być odpowiedzialnym! I tutaj wkracza czynnik ludzki... dobry hodowca na pewno wybierze psiaka pod temperament kupującego.
Dla mnie zawsze winę ponosi właściciel albo hodowca i będę się żarł do końca... zresztą ostatnio ktoś fajny opis muzułmańców wstawił i ich kast i mnożenia się między sobą i co z tego wynika :P

dobranoc :P

bz...........ue

2013-02-08, 09:49
Biustuś napisał/a:

Wystrzelać to w ch*j i po sprawie. Nie ma pie**olenia się z brzydkimi k***ami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje.

Sam chętnie bym ustrzelił takiego :)

Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.



Popieram w 100%.

Kiedyś do mojego bloku (gdzie w co drugim mieszkaniu małe dzieci) chciał się taki jeden z amstaffem wprowadzić. Bardzo szybko sprawiliśmy, że zrezygnował z przeprowadzki.

Flow1910

2013-02-08, 09:49
W Anglii ile kobiet po 60tce ma amstaffa czy pitbulla i nie narzekają. Znam rodziny które od wielu lat mają te psy i nic. Ciekawe gdzie tu przedłużenie fiuta jak niektórzy twierdzą ;) Sadol jak zwykle pełen osób które ch*ja wiedzą i pie**olą. sp***alać układać cegły :)

Magnus

2013-02-08, 10:00
Popieram komentarz nr. 1, bo sam mam kolegę, który owego pitbulla ma, ale jest to ten jeden na sto, który jest normalny ;) do tego stopnia, że będąc u niego na działce grał z nami normalnie w piłkę, tarzał po trawie i inne pijackie wybryki, a nic nikomu się nie stało - pies nawet nie warknął. Można psa wychować, niekoniecznie każdemu się chce ;)

goscyniok

2013-02-08, 10:04
kuropatwa121 napisał/a:

nie powinna w ogóle istnieć taka rasa



Hitler nie powinien o tobie zapomnieć.
ale jeszcze masz szanse odkręć gaz w kuchni i poczekaj.
Bo z takim podejściem "jak czegoś nie rozumiem albo nie ogarniam to zabić" to zrobisz więcej dobrego sp***alając z tego świata. A nie ty będziesz żył, swoje durnowate poglądy wprowadzał i to tego wszystkiego masz jeszcze prawo wyborcze

marekjot

2013-02-08, 10:05
1 Pitbule są wspaniałe. 2 Na zachodzie trzymają je ludzie którzy mają małe dzieci bo to są bardzo opiekuńcze psy. 3 Większość ataków na ludzi to robota mieszańców. 4 Faktem jest że pitbule są agresywne wobec innych psów ale po to ta rasa została wyhodowana.

srdreams

2013-02-08, 10:06
Biustuś napisał/a:

Wystrzelać to w ch*j i po sprawie. Nie ma pie**olenia się z brzydkimi k***ami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje.

Sam chętnie bym ustrzelił takiego :)

Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.



Sam jesteś do odstrzału pajacu j***ny. Najpierw spraw sobie pit bulla, wychowaj i zobacz czy wszystkie filmiki są dowodem na agresywność tej rasy czy może złe wychowanie.

Sam mam 3-letniego pit bulla i wychowany przy dzieciach nawet nie warknie jak go za uszy ciągniesz, śpi obok kota i nawet nie spojrzy na niego! Ta rasa jest jedna z inteligentniejszych ras, tylko w złych rękach ta rasa poprzez swoją silę może wyrządzić krzywdę.

A dla "znawców" ras agresywnych:
Czy wiecie ze na europejskiej liście psów agresywnych jednym z czołowych miejsc może się poszczycić wasz ulubiony jamniczek?

szympas1

2013-02-08, 10:12
Moim zdaniem powinno być tak, że jeśli chcesz mieć pitbula, amstafa czy jakie tam jeszcze "niebezpieczne" rasy istnieją, to powinieneś przejść jakieś szkolenie czy badania psychologiczne. Coś w tym stylu, żeby żaden debilny dresik z osiedla nie dostał takiego na gwiazdkę i nie wychowywał "psa mordercy".
Sam nigdy nie miałem psa, natomiast sąsiedzi mieli. Nigdy nie przepadałem za dużymi psami. Można by rzec że się ich bałem. Moje podejście zmieniło się jak znalazłem dziewczynę, która w weekendy pracuje ośrodku szkolenia psów. Pomogła mi przełamać moją nie chęć do tego stopnia, że teraz sam myślę poważnie nad sprawieniem sobie jakiegoś nie zbyt dużego ale też nie za małego psa :)

mr W

2013-02-08, 10:46
Nie ma to jak internetowi napinacze, którzy zostali pogryzieni przez jamnika albo małego kundelka i stali się bojownikami o zakazanie posiadania pitbulli, amstafów itp.

intermag

2013-02-08, 10:49
~Biustuś  @ Dzisiaj 0:1332Wystrzelać to w ch*j i po sprawie. Nie ma pie**olenia się z brzydkimi k***ami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje. Sam chętnie bym ustrzelił takiego  Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.


Czyli generalnie 95% wszystkich kundli bo z nimi jest najwiecej przypadkow atakow oraz 95% depili nie majacych pojecia o psach jak i 95% spinajacych dupy w necie jako specjslisci mieszkszkajacy z mama.

goscyniok

2013-02-08, 10:49
szympas1 napisał/a:

Moim zdaniem powinno być tak, że jeśli chcesz mieć pitbula, amstafa czy jakie tam jeszcze "niebezpieczne" rasy istnieją, to powinieneś przejść jakieś szkolenie czy badania psychologiczne. Coś w tym stylu, żeby żaden debilny dresik z osiedla nie dostał takiego na gwiazdkę i nie wychowywał "psa mordercy".
Sam nigdy nie miałem psa, natomiast sąsiedzi mieli. Nigdy nie przepadałem za dużymi psami. Można by rzec że się ich bałem. Moje podejście zmieniło się jak znalazłem dziewczynę, która w weekendy pracuje ośrodku szkolenia psów. Pomogła mi przełamać moją nie chęć do tego stopnia, że teraz sam myślę poważnie nad sprawieniem sobie jakiegoś nie zbyt dużego ale też nie za małego psa :)



Brawo <<Sam nigdy nie miałeś psa i piszesz takie pierdoły>>
nie ma czegoś takiego jak psy agresywne. Wiele gras uznanych za powiedzmy niebezpieczne poprzez nagonkę mediów są psami sportowymi a w szczególności pitbulle, muszą się wyszaleć biegać nawet poszarpać. A najgorsze jest to ze jak kupi sobie taki baran jeden z drugim pitbulla do miasta gdzie pies będzie trzymany cały czas w zamknięciu to mu się nie dziwie że zwariował. Jak było chyba w zeszłym roku co w pizzerii babka w kantorku trzymała cały dzień a jak kiedyś uciekły to pogryzły jakąś osobę
Do każdej rasy potrzeba zrozumienia i wiedzy a w tedy żaden pies nie będzie groźny