18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull - kompilacja ataków

nanowaty • 2013-02-08, 00:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|

AleToNieDoMnieTak

2013-02-08, 01:11
nanowaty napisał/a:


ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|



nie wiem czy jestes swiadom, ale wlasnie napisales ze tylko 1 na 1000 pitbulli jest normalnych wraz z ich"normalnymi" wlascicielami, pozostale 999 to mordercy ktorzy regularnie atakuja ludzi
:idzwch*j:

pitbulle to bardzo madre psy do ktorych posiadania prawo powinni miec jedynie ludzie majacy zrobione odpowiednie testy psychologiczne, gdyz nikt ze slaba psychika nie powinien brac na wychowanie tej i zadnej z innych niebezpiecznych ras psow :roll:

Gizmo112

2013-02-08, 01:14
Sam posiadam psa ktory jest uwazany za agresywnego (dog argentynski) socjalizowany od malego z dziecmi i innymi zwierzetami - pozbawiony wszelakiej agresji. Ci ktorzy wypowiadaja sie za unicestwieniem takich ras powinni sie powiesic bo naogladali sie filmow na sadolu i kazdy nagle jest znawca. Jedyne co powinno byc zakazane to nielegalne hodowle i przedluzanie gatunku na wlasna reke. Argentynczyk kosztowal mnie 2 kola plus rozne preparaty plus spacery i posiwiecanie mu duzo czau. Nie kazdego stac na taki wysilek. Nie wiadomo mi o nieoficjalnych hodowlach ale to zbuyt malo znana rasa. Co do pitbula kazdy moze za darmo wziac z 1. lepszego schoniska. Takie psy nie powinny byc wydawane.

nanowaty

2013-02-08, 01:16
Detektyw Rutkowski napisał/a:



nie wiem czy jestes swiadom, ale wlasnie napisales ze tylko 1 na 1000 pitbulli jest normalnych wraz z ich"normalnymi" wlascicielami, pozostale 999 to mordercy ktorzy regularnie atakuja ludzi
:idzwch*j:


95% osób posiadających te psy to przygłupy z osiedla w ortalionach które nie potrafią zapanować nad tą niebezpieczną zabawką.
Jak ktoś się tak bardzo jara tymi psami - spoko, niech sobie je hoduje we własnym domu za miastem. A niech nie wk***ia innych ludzi. Nie wiem jak Ty ale ja nie lubię przechodzić na drugą stronę ulicy/schodzić psu z drogi, ale czasami muszę bo nie chce być uj***ny w nogę czy nie wiadomo gdzie bo akurat 'piesek' miał zły humor czy tam właściciel c**a i nie wychował.

Tytanhamon

2013-02-08, 01:16
@quindzal, jamnik to pies tropiący króliki i lisy idioto a nie mający uczestniczyć w walkach, spróbuj oderwać od ręki gryzącego Cie pitnula i jamnika, zobaczymy czy dalej będziesz rozkminiał "toki rozumowania". Pitbull mojego kumpla (pocieszny, łągodny i mało mu dupa nie odpadnie z radości jak mnie zobaczy) kiedyś na imprezie troszke się nudził i przegryzał butelki po piwie/winie/wódce. Wyobraźmy sobie co zostanie z ręki człowieka po takim spotkaniu.
Takie psy to psy które mają JEDNEGO pana, córka, żona, mąż etc. to niższe osobniki w stadzie, przeszkadzają w dojściu do pana,-trzeba zlikwidować.
Jak dla mnie ok, możesz mieć takiego psa, pod warunkiem posiadania zezwolenia (wystawiane na podstawie najprostszych i najskuteczniejszych badań psychologicznych). Brak zezwolenia- konfiskata psa i palulu na wieczność u weterynarza. {;os ścisła kontrola hodowli.

Polnischefuhrer

2013-02-08, 01:25
i to jest prawdziwy pies do pilnowania domu a nie zabawka dla dziecka !

backbone

2013-02-08, 01:29
Rasy niebezpieczne to mit. Każdego psa, każdej rasy da się na agresywnego idiotę ze zrytą psychiką wychować.
Przez ludzi idiotów takie sytuacje mamy.

ChlebowyKról

2013-02-08, 01:30
Tytanhamon napisał/a:

@quindzal, jamnik to pies tropiący króliki i lisy idioto a nie mający uczestniczyć w walkach, spróbuj oderwać od ręki gryzącego Cie pitnula i jamnika, zobaczymy czy dalej będziesz rozkminiał "toki rozumowania". Pitbull mojego kumpla (pocieszny, łągodny i mało mu dupa nie odpadnie z radości jak mnie zobaczy) kiedyś na imprezie troszke się nudził i przegryzał butelki po piwie/winie/wódce. Wyobraźmy sobie co zostanie z ręki człowieka po takim spotkaniu.
Takie psy to psy które mają JEDNEGO pana, córka, żona, mąż etc. to niższe osobniki w stadzie, przeszkadzają w dojściu do pana,-trzeba zlikwidować.
Jak dla mnie ok, możesz mieć takiego psa, pod warunkiem posiadania zezwolenia (wystawiane na podstawie najprostszych i najskuteczniejszych badań psychologicznych). Brak zezwolenia- konfiskata psa i palulu na wieczność u weterynarza. {;os ścisła kontrola hodowli.


do k***y nędzy, gdzie napisałem, że miał uczestniczyć w walkach?
skoro tamten cymboł generalizuje, że każdy pies z ras uznawanych za niebezpieczne jest urodzonym mordercą, to ja nie czuję się w obowiązku wyjaśniać Ci, co miałem na myśli, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
ps. uczą tego gdzieś w podstawówce...
i za wiki
Cytat:

Jamnik (niem. Dackel) – jedna z ras psów pochodząca z Niemiec. Niemiecka nazwa oznacza w dosłownym tłumaczeniu "borsuczy pies", etymologia nazwy związana jest z jego zbliżoną do borsuków budową oraz wykorzystywaniem tej rasy do polowania na zwierzęta ryjące nory.


kuropatwa121

2013-02-08, 01:36
nie powinna w ogóle istnieć taka rasa

kuropatwa121

2013-02-08, 01:43
2:44 jedyne słuszne zachowanie człowieka w takiej sytuacji

@up. pewnie jesteś 15 letnim drechem który spuszcza się na widok tej rasy. powiem Ci jedno, jesteś popie**olony jeżeli tak jest.

5:40 k***a co za głupia baba! zamiast kopać psa to ona rękami macha jak j***ny pingwin

ChlebowyKról

2013-02-08, 01:43
kuropatwa121 napisał/a:

2:44 jedyne słuszne zachowanie człowieka w takiej sytuacji

@up. pewnie jesteś 15 letnim drechem który spuszcza się na widok tej rasy. powiem Ci jedno, jesteś popie**olony jeżeli tak jest.




sądząc po Twojej wypowiedzi, to sam jesteś zdrowo poj***ny.
można wychować chiuaua(tak, mam na myśli tego szczura) na morderce, który każdemu rzuci się do gardła(pomijam jego możliwości :D ) a można z mastiffa zrobić przytulankę...
wszystko zależy od właściciela, i zwierze nie jest winne temu jak i przez kogo zostało wychowane!

Kombivar

2013-02-08, 01:44
Od dziecka nienawidzę psów i to z różnych powodów; szczekają w nocy, kiedy nawet najgłupsze ssaki wiedzą że ma być cicho; wyskakują pod koła (co to za odruch?); etc... - dlatego pitbul potraktowany duble-shotem zrobił mi mega-banana na twarzy.

Tytanhamon

2013-02-08, 01:49
@quindzal Ty mnie do podstawówki nie wysyłaj, przeczytaj jeszcze raz co napisałem, potem co Ty napisałeś, powtórz 20 razy- zrozumiesz sens. Tak jak podkeśliłem, oderwij jamnika od ręki i zrób to samo z pitbulem.
Jak zawsze wikipedia, stary rozśmieszyłeś mnie jak cholera. Widać że Twoja wiedza o łowiectwie to mniej niż 0, po pierwsze na borsuki się nie poluje (gat. chroniony), po drugie jamniki wyganiały z nor (nora ma więcej niż 1 wyjscie więc w jedno chyc jamniczka, koło pozostałych myśliiwi- borsuczek chodu drugim wyjściem bo coś mu się po chałupie tarabani a tu bęc) a nie polowały (swoją drogą borsuk to taki sporawy sk***iel który pazurami takiego jamniczka by rozerwał). Więc teraz króliki i lisy pozostały.

Gratuluje właścicielom psów "ras agresywnych" za dobre utrzymanie pieska, ale niestety tak już świat skonstruowany że głupich więcej niż mądrych. Reszta rozumie się samo przez się.

A i jeszcze jedno, @quindzal nie sprawdzaj sposoobów antykoncepcji przez internet bo się jeszcze rozmnożysz. Poza tym poczytaj o układaniu psów, predyspozycjach i tendencjach w PROFESJONALNEJ literaturze a nie w wikipedii, może trochę przemyślisz sprawe.

Polnischefuhrer

2013-02-08, 02:00
moim zdaniem człowiek który chce mieć takiego psa powinien mieć odpowiednie warunki i przejść jakieś szkolenie które uprawniało by go do posiadania takiego psa ,poza tym takie psy to nie przytulanki dla dzieci tylko zwierzęta które powinny ochraniać dom przed złodziejami

PortgasD.Ace

2013-02-08, 02:00


Nie Taki Diabeł Straszny Jak Go Malują :)